info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

EUROVÍKENDY

EUROVIKENDY IN STYLE...

     ... aneb cestování pro všechny, co mají STYL …..

 

Stylové hotely v samém srdci metropole


V nabídce najdete luxusní krásné 5* hotely s tou nejlepší adresou a stejně tak  jsme do nabídky jsme zařadili i hezké a prověřené 4*a 3* hotely, které se nachází v centru jednotlivých měst a nabízí krásné výhledy ze svých teras a pěší vzdálenost od památek. Neztrácíte tedy již tak krátký čas vymezený poznávání a užívání si metropole zbytečným přejížděním či trčením v dopravních zácpách...

V základní nabídce na tomto webu jsou standardní pokoje, pokud byste si přáli ubytování s garancí výhledu například na Eifelovku, Big Ben, hrad Svatého Jiří, Španělské schody, Benátský kanál, Akropoli, Vatikán či Modrou mešitu, zpracujeme Vám nabídku přímo na míru podle Vašich požadavků na tuto kategorii pokoje, prot onás neváhejte kontaktovat zde: info@snailtravel.cz.

 


 

Pohodlné privátní transfery

* V základní nabídce na tomto webu je již zahrnutý pohodlný individuální privátní transfer z letiště do hotelu a zpět.

* V Benátkách je v ceně dokonce transfer privátním motorovým člunem po kanálech z letiště až přímo ke vstupním dveřím Vašeho hotelu.... zkrátka romantika.

* S námi nezažiteje žádné dlouhé čekání na letišti na autobus do centra, hledání zastávky MHD a trmácení se s kufrem, takto přeci eurovíkend vypadat nemá! 

 


Termín dle Vašeho přání


Jelikoz všechny eurovíkend yna tomto webu jsou INDIVIDUÁLNÍ a  ŠITÉ NA MÍRU všem klientům, můžete si zvolit délku pobytu podle Vás.

 


CENA

Ceny, které jsou zde na tomto webu, jsou kalkuovány v optimální třídě v letech na pravidlených linkách či nízkonákladových letech. Tedy zde platí opačné pravidlo oproti prodeji charterových letů a to, že čím dříve si zájezd objednáte, tím máte garanci nižší ceny...

 


 Vyberte si z nasí nabídky atraktivních i zatím neobjevených zajímavých nevšedních měst!

 

 

AMSTERDAM

Amsterdam je multikulturní metropolí, která otevírá už po staletí svou pohostinnou náruč cestovatelům ze všech koutů světa. Objevte díla Vincenta van Gogha, prohlédněte si paláce vybudované přímo na kanálech a určitě ochutnejte herynky a nizozemské sýry. 

 

ATHÉNY
Vydejte se s námi poznat historii starou tisíce let a prožijte romantický víkend pod Akropolí. Vydejte se k nejvýznamnější antické památce – Akropolis, objevte Dionýsovo divadlo, prozkoumejte Agodu a zavítejte do staré turecké čtvrti Plaka! V Královské zahradě jistě zapomenete na každodenní starosti a určitě si nechte ujít úchvatný pohled z hory Lycabettus. Vychutnejte si večery strávené v jedné z řeckých taveren za doprovodu klasické řecké hudby nebo v luxusu a pohodlí svého hotelu.

 

BARCELONA
Barcelona je město, které je proslulé především fotbalem a stavbami Antonia Gaudího. Blízkost moře, výtečná středomořská kuchyně a příjemné teploty po celý rok, to vše dělá Barcelonu atraktivním místem pro strávení krásného prodlouženého víkendu.

 

BENÁTKY
Město malířů, lagun, ostrovů a ostrůvků, gondol, masek a karnevalu – to jsou Benátky. Vydejte se do nejromantičtějšího města v Evropě, obdivujte krásy zdejších kanálů při romantické plavbě na gondole, ochutnejte výtečnou italskou kuchyni a poseďte si v jedné z mnoha zdejších kavárniček, kde z terasy budete moci sledovat dech beroucí západ slunce s šálkem dobré kávy či skleničkou vína.

 

BRUGGY
Navštivte romantické téměř neznámé město s jedinečným kouzlem, které je často nazýváno Benátkami severu. Nechte se okouzlit středověkým centrem protkaným vodními kanály a křivolakými uličkami, které je poseté architektonickými i historickými skvosty... z paluby malé loďky nahlédněte do tajných zahrad a malebných zákoutí. Buďte si jisti, že Vás toto město chytí za srdce.

 

BUDAPEŠŤ
Víkend v Budapešti nabízí atmosféru Rakousko-uherské monarchie v kombinaci se skvělými lázněmi! Díky své kráse získala Budapešť celou řadu přízvisek jako třeba „Královna na Dunaji“. Zažijte úžasnou atmosféru, obdivujte krásnou architekturu a nezapomeňte na kulinářské zážitky!

DUBAJ
Dubaj Vás ohromí svojí jedinečnou architekturou, kde se sny architektů stávají skutečností. Vychutnejte si koupání v moři a slunce, nevynechejte zábavní parky, nákupní centra, vychutnejte si dobré pokrmy zdejší gastronomie napříč světem, od indické kuchyně přes Asii až po Evropu a zažijte na vlastní kůži ty nejmodernější světové technologie.

 

DUBLIN
Eurovíkend v Dublinu ve Vás zanechá vzpomínky na krásné a živoucí město uprostřed drsné irské přírody. Obdivujte starou gregoriánskou architekturu a zažijte příjemnou radostnou atmosféru s proslulým dublinským nočním životem.


EDINBURGH
Město Harryho Pottera, které si získalo přezdívku „Athény severu“ Vás očaruje svojí krásou a vřelostí místních obyvatel. Z hradu si vychutnejte překrásný pohled na město, projděte tzv. královskou míli a navštivte řadů obchůdků a muzeí. Pro občerstvení můžete zajít do typických místních pubů třeba na pintu piva nebo na skleničku skotské whisky.

 

ISTANBUL
Město, kde se potkávají dva světy – VÝCHOD a ZÁPAD Vás jistě uchvátí svojí jedinečností a prožijete zde krásný víkend v ORIENTU. Nasajte jeho atmosféru, poseďte a relaxujte v čajovně a v klidu nakupujte na klasickém bazaru, který k Turecku neodmyslitelně patří.

 

JERUSALÉM
Jeruzalém je místem opředeným dlouhou historií a tajemnou silou, která vás zcela pohltí svým jedinečným kouzlem. Navštívit Jeruzalém je snem mnohých, tak své sny jen nesněte zažijte půvab tohoto mystického města na vlastní kůži!

 

LISABON
Město, kde se mísí Evropa, Afrika a Amerika Vás jistě nadchne a okouzlí. Bohatá historie v kombinaci se skvělým jídlem a vínem Vám zaručí jedinečné vzpomínky! Užijte si podmanivou atmosféru přístavního města, mimořádný zážitek Vám určitě přinese návštěva starobylé čtvrti Alfama, překypující energií a životem.

 

LONDÝN
Vydejte se s námi poznat New York Evropy! Skvělé nákupy, nejlepší světové muzikály a skvělá atmosféra tohoto velkoměsta Vám zaručí jedinečný eurovíkend. Nechte na sobě pocítit jeho tajemnou minulost, prozkoumejte jeho středověké uličky, navštivte typické anglické hospody a jistě pochopíte, proč turisté Londýn tak milují!

 

MADRID
Madrid nabízí eurovíkend plný kultury v podobě galerie Prado, adrenalinu na fotbalovém zapasu a zároveň ohnivé noci v rytmu flamenca! Prozkoumejte krásné historické centrum, které je překvapivě klidné a hýří nádhernou architekturou. Objevte jedinečného ducha této španělské metropole, která Vás jistě uchvátí.

 

MILÁNO
Miláno je slavné jako město obchodu, bank a módy, je sídlem světoznámé opery La Scala a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Přes den objevujte několik krásných budov, které město nabízí, zajděte si na nákupy, v odpoledních hodinách na fotbalové utkání a večer se nechte unášet tóny oper Verdiho, Pucciniho, Bizeta…

 

MOSKVA
Moskva je jedním z nejpozoruhodnějších měst celé Evropy. Mísí se v ní historický nádech, tradiční ruská mentalita a moderní luxusní způsob života. Každý Váš den v Moskvě bude zcela jistě nezapomenutelným a na každém kroku objevíte něco nového. Jedinečné památky, muzea, divadla, vyhlášené cirkusy, skvělé restaurace a velmi živý noční život.

 

NEW YORK
Zaletět si na pár dní do New Yorku, to je sen snad každého z nás! Projít se po Manhattanu, projet se lodí k Soše Svobody a navštívit muzikál na Broadway…V tomto moderním pulzujícím městě si budete připadat jako ve včelím úle. Jistě Vás uchvátí pohled na mrakodrapy Manhattanu a zeleň Central Parku, který patří k nejpůsobivějším vyhlídkám v celém New Yorku.

 

PAŘÍŽ
Vydejte se s námi poznat město lásky, romantiky a šansonů a prožijte krásný víkend pod Eiffelovkou. Paříž má jistě co nabídnout nejen milovníkům módy, ale i historie a architektury. Užijte si romantické procházky úzkými uličkami a vychutnejte si vše, co tento gastronomický ráj, zahrnující především výborné víno a nepřeberných druhů sýra, může poskytnout.

 

PETROHRAD
Petrohrad jakožto nonšalantní kněžna vzhlíží k břehům řeky Něvy a nabízí svým návštěvníkům kombinaci historie, umění a zábavy. Město Vás jistě ohromí svou malebností, množstvím vodních kanálů, místní kulturou a bezpochyby i skvělou gastronomií nabízející pravé ruské speciality.

 

PORTO
Čarovné město, které dalo jméno slavnému portskému vínu, Vás přenese v čase do období 12.-14. století. Vychutnejte si pohled na starobylé domy obkládané typickými portugalskými barevnými kachličkami, prozkoumejte úzké uličky a relaxujte v parku s výhledem na západ slunce nad řekou Douro se sklenkou lahodného portského vína. Určitě si toto přátelské a kouzelné město zamilujete na celý život.

 

RIGA
Objevte největší město Pobaltí, které Vás oslní svou romantickou atmosférou. Navštivte obří tržiště, prohlédněte si město z výšky, ochutnejte zdejší piva a cidery, projděte si bývalé sídlo KGB a projeďte se na šlapadle kanálem.

 

ŘÍM
Vydejte se poznat město všech měst. Na jedné straně starobylé a tajemné, na straně druhé romantické a okouzlující… Toto město určitě nesmíte vynechat ze svého cestovatelského seznamu, nejen pro návštěvu klasických cílů jako je Forum Romanum nebo Fontána di Trevi, ale i pro kulinářské zážitky a nejlepší zmrzlinu, pizzu a těstoviny.

 

STOCKHOLM
Stockholm, často přezdívaný „Benátky Severu“ Vás překvapí svojí středověkou krásou! Užijte si procházky kolem vodních kanálů, malebnými uličkami a uspořádejte si piknik v jednom z krásných parků. Toto nádherné město plné barev, zeleně, historie, umění a designu si určitě zamiluje!

 

TALIN
Talin je považován za nejkrásnější město Pobaltí a nabízí skvělou kombinaci historie, kultury a moderního světa. Projděte se městem, kde se psaly dějiny. Objevte jeho překrásné středověké jádro, nad kterým ční hrad a určitě nezapomeňte navštívit radniční náměstí, jež je dominantou města. Neopomenutelná je také skvělá estonská kuchyně a určitě musíte okusit místní likér Vana Tallinn, vyráběný z jamajského rumu s příměsí citrusových olejů, vanilky a skořice.

 

VALENCIE
Valencie, město umění a vědy, Vás okouzlí kombinací historického centra s kontrastním modernistickým uměním, které se stalo jeho symbolem. Ochutnejte místní paellu. Oblíbený španělský pokrm vznikl právě ve Valencii. Užijte si veškerý komfort a klid, který toto město nabízí.

 

 

 

 
NALEZENÉ DOVOLENÉ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog