info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

O NÁS

chceme Vás inspirovat…..

...přinášíme Vám  novou dimenzi cestování pro náročné a chceme být Vaší inspirací při výběru Vaší zasloužené vysněné dovolené bez jakýchkoliv limitů a omezení. 

 

V naší nabídce nejdete překrásné pláže jako stvořené k Vaší relaxaci, dobrodružné safari v luxusních stanech obklopených divočinou, indické putování ve stylu maharádžů, jízdu luxusním vlakem po Africe či okruh luxusní jachtou na Galapágách.

 

...nechybí zde ani krásné svatební cesty nebo přímo svatební obřady...

 

Zažít dobrodružství a vychutnat si skutečnou exotiku nemusí být pouze výsadou dobrodružných povah „baťůžkářů“, tento katalog je toho důkazem a přináší novou dimenzi cestování do exotiky pro náročné.

 

Spojte dobrodružství exotiky zabalené do exoticky vonícího luxusu, již samotný pobyt v těchto překrásných hotelech, residencích, resortech či stanech pro Vás bude neopakovatelným zážitkem, který si uchováte navždy uvnitř Vaší duše a Vaše vzpomínky budou stále s Vámi.

 

Váš zájezd Vám vypracujeme na míru přesně podle Vašich představ a přání tak, aby Vaše exotická dovolená byla skvělá, jedinečná a nezapomenutelná.

 

Naší filosofií je upřednostňovat kvalitu před kvantitou. Záleží nám na každém zákazníkovi a ke každému přistupujeme individuálně a s potřebnou péčí. Jsme butiková cestovní kancelář a je nám  velkou ctí, že si nás pro své cesty do zahraničí vybrala řada slavných osobností a velkých renomovaných společností a neustále se k nám vrací a naše služby využívají opakovaně. Děkujeme za jejich důvěru…

 

 

NÁŠ TÝM

 

 

Kristina Králová
kristina@snailtravel.cz
tel.: 602 763 606

Kristina Králová
Michaela Vegrichtová
michaela@snailtravel.cz
tel.: 602 552 624

Michaela Vegrichtová
Barbora Blaschke
barbora@snailtravel.cz
tel.: 602 552 624

Barbora Blaschke
Marcela Hynštová
marcela@snailtravel.cz
tel.: 601 349 948

Marcela Hynštová
Chci dostávat informace o novinkách
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu
vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog