Jižní Amerika » Peru

Peru

Peru -

INFORMACE O DESTINACI

Peru je překrásná fascinující země, která uchvátí každého, kdo jí navštíví a je jedním z nejsilnějších cestovatelských zážitků. Magická historie bohaté a slavné říše Inků (o jejíž zánik se přičinili španělští dobyvatelé) je všudypřítomná a mísí se s drsnou přírodou peruánských And, deštným pralesem Amazonie a koloniálním duchem evropských dobyvatelů. Návštěva inckých památek a staveb Vám vezme dech při pohledu na jejich vyspělou civilizaci a inteligenci…

Potomci Inků nadále žijí v Andách tradičním způsobem života a tvoří polovinu peruánské populace. Země leží v tropickém pásu, ale její charakter se mění od pobřežních pouští, přes zasněžené šestitisícové vrcholky And až po pralesy Amazonie. Zachovalo se zde mnoho památek z inckého období, ale i jiných přírodních a kulturních zajímavostí.

I když navštívíte jen největší turistické atrakce jako je nezapomenutelné Machu Picchu, tajuplné jezero Titicaca, obrazce v poušti Nazca, slavné město Cuzco nebo Arequipu, zanechá Peru ve Vaší duši nesmazatelnou stopu a něco uvnitř Vás se změní…

Pokud budete chtít prozkoumat tuto magickou bájnou zemi více, vydejte se do odlehlejších oblastí země, kde kdysi žily národy a civilizace mnohem starší než byli Inkové, místa kde dnes žijí kmeny bez jakéhokoliv zásahu civilizace, místa kde budete jen Vy, ticho a zasněžené vrcholky vysokých šestitisícovek. Na dřevěném voru či luxusní lodi se po proudu Amazonky dostanete do samého srdce divokého deštného pralesa se všemi jeho krásami a nebezpečím.

Objevíte zde tisíce druhů ptáků, od kolibříků po obrovské andské kondory,bujaré festivaly a oslavy, barevné trhy, obyvatelé v překrásných krojích, rozlehlé Antiplano, kde se lidé i přes neutěšené životní podmínky usmívají, zemědělské terasy, chudinská předměstí velkých měst, koloniální stavby a kostely jako pozůstatky na španělské dobyvatele, moderní nákupní centra nebo Tichý oceán omývající západní část země. To vše a mnohem více je Peru.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
SKYLODGE ADVENTURE SUITE
Peru
Pobytový zájezd
.
TO NEJLEPŠÍ Z PERU
Peru
Poznávací okruhy
.
BELMOND ANDEAN EXPLORER
Peru
Poznávací okruhy
.
COLCA LODGE SPA & HOT SPRINGS
Peru » Valle del Colca
Wellness
.
BELMOND SANCTUARY LODGE *****
Peru » Machu Picchu
Exotický zájezd
.
LUXUSNÍ PLAVBA PO AMAZONCE *****
PERU
Poznávací okruhy
.
BELMOND LAS CASITAS *****
Peru » Yanque
Exotický zájezd
.
BELMOND HOTEL MONASTERIO *****
Peru » Cuzco
Pobytový zájezd
.
BELMOND PALACIO NAZARENAS *****
Peru » Cuzco
Exotický zájezd
.
INKATERRA MACHU PICCHU PUEBLO *****
Peru » Machu Picchu
EKO hotely
.
BELMOND RIO SAGRADO *****
Peru » Urubamba Valley
Exotický zájezd
.
INKATERRA RESERVA AMAZONICA *****
Peru » Amazonie
EKO hotely
.
TITILAKA *****
Peru » Titicaca
Exotický zájezd
.
BELMOND ANDEAN EXPLORER *****
Peru » Cuzco
Luxusní vlaky
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA