O nás

Kdo se o Vás stará

Jsme tým mladých lidí, kteří rádi cestují a snaží se zpřístupnit tyto krásné země Vám, našim klientům, a snažíme se dělat svou práci svědomitě, ke spokojenosti všech Vás, našich klientů.

Profil společnosti

Cestovní kancelář SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL a.s.  působí na našem trhu již 24 let a byla založena v roce 1998 jako specializovaná kancelář na oblast Portugalska a portugalsky hovořících  zemí. Výborná znalost všech těchto lokalit nám umožňuje  Vám co nejvíce poradit a pomoci s výběrem Vaší dovolené.

Portugalsko, Madeira, Azory, Kapverdy, Brazílie a Mozambik
Vzhledem k naší pružnosti Vám zajistíme jakýkoliv pobyt či program  nejen na území Portugalska a ostrovů dle Vašich představ.

Krédem kanceláře je poskytovat kvalitní služby
našim klientům při zajišťování jejich dovolené či služební cesty.

Vzhledem k tomu, že jsme vybudovali širokou řadu naší stálé klientely, zajišťujeme pro naše klienty komplexní služby v oblasti cestovního ruchu:

Letenky do celého světa  
díky tomu, že jsme napojeni na rezervační systém GALILEO, Vám zajistíme ty nejvýhodnější letenky do celého světa.

Zájezdy či pobyty do všech zemí 
v naší nabídce najdete nabídku všech cestovních kanceláří  v České republice.

Vy cestujete – my se staráme
Nechte starosti se zařizováním Vaší dovolené na nás… jen nám zadáte kam byste rádi vycestovali, jakou zemi byste rádi navštívili a jaký finanční obnos hodláte do Vaší dovolené investovat. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oboru  Vám vybereme několik variant té nejlepší dovolené pro Vás  z  široké nabídky cestovních kanceláří a Vy už si jen vyberete tu, která se Vám nejvíce líbí.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte naše služby.

Těšíme se na Vás.


facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA