Střední & Severní Amerika » St.Vincent & Grenadiny » ostrov St. Vincent

ostrov St. Vincent

ostrov St. Vincent -

INFORMACE O DESTINACI

​Většinu území státu Svatý Vincenc a Grenadiny svou rozlohou zaujímá návětrný ostrov Svatý Vincenc (344km²), a zbytek Grenadiny. Ty se skládající z 32 menších ostrůvků, z nichž je jen polovina osídlena.Svatý Vincent, zelený a svěží ostrov, kde se střídají hluboká údolí s horami, je sopečného původu a Grenadiny jsou korálové ostrůvky. Podnebí je horké a vlhké. Velice časté jsou hurikány.
U ostrova Svatý Vincent se příjemně kotví v zátoce Cumberland Bay. Do zátoky vtéká z vnitrozemí říčka a slaná mořská voda se zde mísí se sladkou vodou. V zátoce jsou dvě dřevěné restaurace, Joseph Bar & Restaurant a Beni's bar, kde si můžete dát dobrou večeři. V nabídce bývají grilované ryby, kuřata nebo vařené langusty.
Dalším zajímavým místem ke kotvení u ostrova je zátoka Wallilabou. Zde se točil film „Piráti z Karibiku“. Filmaři zde zanechali kulisy a některé rekvizity, jako například rakve pro padlé v lítých pirátských bitvách. Příjemné je posezení v místní restauraci s vyhlídkou na moře a kotvící jachty.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
PETIT ST.VINCENT RESORT *****
St.Vincent & Grenadiny » ostrov St. Vincent
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA