Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh -

INFORMACE O DESTINACI

​Pobřeží Rudého moře nabízí snad nejkrásnější podvodní scenérii na světě. Není tedy divu, že Sharm el sheik je vyhledáván potápěči z celého světa. Původní malý přístav se proměnil v posledních letech v turistické středisko s řadou moderních hotelů, pasáží s restauracemi a obchody, jakož i bohatým sportovním zázemím s tenisovými kurty či golfovými hřišti.Pro svou jedinečnou přírodu, příjemné klima a hlavně výskyt nádherných korálových útesů se Sharm el Sheikh stal doslova turistickým rájem.
Nejluxusnější hotely, jako Ritz-Carlton, Holiday Inn Resort, Four Seasons nebo Hilton, jsou situovány kolem nádherné zátoky Naama Bay, která je zároveň centrem celého letoviska. Najdete zde nejvybranější restaurace, můžete také využít některou z nabízených aktivit, jako jsou vodní sporty, golfové kurzy nebo třeba výlet na velbloudech za západem slunce či do beduínské vesnice.
Milovníci památek by neměli zapomenout navštívit klášter sv. Kateřiny, tyčícím se ve výšce 1750m mezi horami Sinaj a Horou sv. Kateřiny. Vede sem přenádherná stezka a přímo na místě můžete obdivovat byzantské mozaiky staré 1400 let, baziliku z dob císaře Justiniána nebo kostel postavený císařovnou Helenou.

Ras Mohamed

Nejkrásnější z pěti sinajských národních parků najdeme ccai 30 km od Sharm el Sheiku. Zde se můžete potápět k těm nejkrásnějším korálovým útesům rudého moře, z nichž nejznámější jsou útesy Yolanda a Žraločí útesy. Spolu se Žraločími útesy tvoří světově nejvyhledávanější potápěčskou lokalitu. A to zejména díky neporušeným korálům, které s tisíci druhy zde žijících ryb tvoří celý fungující ekosystém.


Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
MARITIM JOLIE VILLE GOLF RESORT *****
Egypt » Sharm el Sheikh
.
THE RITZ-CARLTON, SHARM EL SHEIKH *****
Egypt » Sharm el Sheikh
.
GRAND ROTANA RESORT & SPA *****
Egypt » Sharm el Sheikh
Pobytový zájezd
.
MARITIM JOLIE VILLE GOLF RESORT - golf *****
Egypt » Sharm el Sheikh
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA