GOLF PO CELÝ ROK » GOLF BAHAMY

GOLF BAHAMY

GOLF BAHAMY -

INFORMACE O DESTINACI

Bahamy jsou domovem golfových hřišť, z nichž mnohá jsou hodnocená jako mistrovská. Různě náročná hřiště s rozdílnými podmínkami a designem nabízí příjemnou hru golfistům všech dovedností. Ideální počasí, jasně modré nebe a fantastický golf, kde by však golfisté měli mít na paměti, že Bahamy jsou známé pro silný vítr, který hru ztěžuje a zvyšuje spotřebu míčků. Mezi nejpopulárnější golfové ostrovy patří Nassau, Paradise Island a Grand Bahama Island. Nádherná hřiště nabízí ale i další ostrovy. Golfoví nadšenci jistě ocení náročné a krásné hřiště Grega Normana Emerald Bay Golf Course na ostrově Great Exuma, které si rychle získává pozici jednoho z nejlepších hřišť Karibiku a jehož překrásné výhledy zapůsobí i na nejnáročnější hráče. Překrásné tropické scenérie nabízí Treasure Cay Golf Club na ostrově Abacos. Bez ohledu na golfové dovednosti najdete na Bahamách mistrovská hřiště, ideální počasí a nádherné scenérie, jež obohatí Vaše golfové dovednosti a ozvláštní luxusní dovolenou.

LUCAYAN GOLF COURSE - 18 jamek
Nejstarší golfové hřiště Baham je náročné na přesnost a vhodné spíš pro zkušenější hráče. Malý přírodní div s hustou tropickou zelení, množstvím volně žijících ptáků s velmi pěknými výhledy na moře rozhodně nezklame.
Golfový klenot ostrova The Lucayan Course otevřený v roce 1962 je znám pro své úzké ferveje, malé, rychlé greeny střežené strategicky umístěnými bunkery a prudké doglegs. Architekt Dick Wilson hřiště umístil do překrásného prostředí hustých borovicových hájů a palem, kde je potřeba počítat také s větrem a dvěma malými rybníky. Skvělé místo pro skvělou hru.

PRINCES EMERALD GOLF COURSE - 18 jamek
Emerald Golf Course nabízí hru golfistům všech úrovní v krásné a husté vegetaci s širokými fervejemi, greeny dobře střeženými bunkery a písečnými překážkami.
Golfové hřiště z roku 1965 a designem Dicka Wilsona prošlo stejně jako Princes Ruby Golf Course rekonstrukcí. Jim Fazio vytvořil hřiště s podobným designem v relativně rovném terénu, s množstvím vodních překážek. Na hráče zde čeká náročná jamka č.17 a vůbec nejtěžší jamka na Bahamách, č.9.

PRINCES RUBY GOLF COURSE - 18 jamek
Osmnáctijamkové hřiště s novým designem, perfektními fervejemi a zvýšenými greeny nabízí vynikající golfový zážitek pro hráče všech úrovní.
Krásné, relativně rovné hřiště s širokými fervejemi lemovanými množstvím stromů, šikmými greeny malé a střední velikosti a bunkery. Při hře je nutno počítat také s větrem, který ovlivňuje hru na každé jamce. Nová úroveň hratelnosti a překrásný kontrast zeleně, bílých písečných bunkerů a smaragdově modrých vod vytváří dokonalý golfový zážitek. Nejobtížnější jamkou a výzvou je jamka č.10, dlouhá 545 yardů, par 5, hraná kolem rybníka.

REEF GOLF COURSE - 18 jamek
Golfové hřiště hodnocené jako jedno z TOP 3 v Karibiku je považováno zároveň za jedno z nejtěžších na Bahamách. Dechberoucí hřiště vyhledávané golfisty všech úrovní.
Dlouhé a náročné hřiště architekta Roberta Trenta Jonese, Jr., patří k nejkrásnějším v Karibiku. Ohromující design s širokými, ale zrádnými fervejemi, zvlněnými, rychlými greeny, přibližně 120 bunkery, obrovskými jezery a nepředvídatelným větrem vanoucím od oceánu představuje pro golfisty obtížnou hru náročnou na přesnost.

BLUE SHARK GOLF CLUB - 18 jamek
Náročné hřiště s množstvím přírodních překážek v kopcovitém terénu v tropickém prostředí mokřad, sladkovodních jezer a nádherných výhledů na oceán je testem zkušených golfistů a zábavou pro méně zdatné hráče.
Zrenovované osmnáctijamkové hřiště Blue Shark Golf Club se rozkládá na místě původní kokosové plantáže v Nassau. Díky své bohaté tradici sahající až do roku 1780, nabízí historii a přírodní krásy ve spojení s jedním z nejnáročnějších golfových hřišť na Bahamách. Greg Norman navrhl malebné hřiště, přičemž zachoval původní přírodní topografii, výhledy na oceán, a přirozenou vegetaci. Moderní design s širokými fervejemi, vodními překážkami a strategicky umístěnými bunkery je i přes svou náročnost k hráčům přátelský. Mezi nejtěžší patří jamky č. 10.,11. a 12, známé jako „žraločí zuby“.

CABLE BEACH & GOLF RESORT
Mistrovské hřiště s krásnou přírodou, svěžími fervejemi lemovanými palmami a jezery je dokonalým golfovým i vizuálním zážitkem.
V roce 2002 zrekonstruovaný golfový klub Cable Beach & Golf Club se může pochlubit oblíbeným hřištěm typu links. Přátelské golfové hřiště s příjemnou atmosférou nabízí prostorné ferveje protkané sítí nádherných jezer, kde voda vstupuje do hry na 16 z 18 jamek . Náročné, hratelné hřiště s kvalitními službami a vstřícným personálem.

OCEAN GOLF CLUB - 18 jamek
Ocean Club ležící v překrásném prostředí pobřeží s úchvatnými přímořskými greeny a odpališti nabízí náročnou, ale spravedlivou hru.
Golfové hřiště s původním designem Dicka Wilsona bylo v roce 2000 zcela přetvořeno Tomem Weiskopfem, který zde vytvořil mistrovské golfové hřiště s přímořskými greeny a nádhernými scenériemi pobřeží. Jeho umístění na pobřeží má za následek, že hru ovlivňují silné větry, které ji činí obtížnou a měnící se. Do hry vstupují také vodní překážky v podobě mokřad a lagun, stejně jako strategicky rozmístěné bunkery. Jedno z nejlepších hřišť na Bahamách poskytne golfistům všech úrovní dokonalý test golfových dovedností.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
GRAND LUCAYAN - golf ****
GOLF BAHAMY
Pobytový zájezd
.
ONE & ONLY OCEAN CLUB - golf *****
GOLF BAHAMY
Golfový zájezd
.
SANDALS EMERALD BAY (pouze pro dospělé) - golf *****
GOLF BAHAMY
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA