Jižní Amerika » Brazílie » Rio de Janeiro » Búzios

Búzios

INFORMACE O DESTINACI

Búzios je  jednou z nejkrásnějších rekreačních oblastí státu Rio de Janeiro. Nachází se na malebném poloostrově asi 180 km severně od Ria a tvoří ho 23 pláží v malebných zákoutí zátok a skalisek.
Slunce zde svítí přes 300 dní v roce a tento  kouzelný poloostrov se stal v posledních letech jedním z nejvyhledávanějších brazilských letovisek. Severní pláže mají obvykle klidné hladiny,vhodné k plavání, zatímco na jižních plážích je možno se věnovat surfu v zpěněném příboji. Zátoky nabízejí podmínky pro potápění a šnorchlování, nezapomenutelné jsou projížiky na rybářských bárkách, okolní příroda s několika biosférickými rezervacemi je jako stvořená na vycházky a vyjížďky na kole. Večer ožívají četné bary a hospůdky rytmy samby, která zní až do rána, kdy se opět vynoří zářivý sluneční kotouč a začíná další nádherný plážový den. Búzios – ta pravá dovolená nejen pro zamilované.


Pro tuto oblast s mnoha nádhernými zátokami, bělostnými tropickými plážemi a křišťálově čistou vodou je typické ubytování v tzv. pousadách, což jsou hotelové komplexy s nízkými budovami a bungalovy, které jsou  velmi komfortně vybaveny.  Zatímco přes den se všichni věnují plážím, koupání, opalování a vodním sportům jako surfování, plachtění, šnorchlování, potápění či rybolov, večer zaplní ulice střediska Armaçao do Búzios s restauracemi, kavárnami i obchody. Mezi nejrušnější patří proslulá Rua do Pedras (Kamenná ulice) s mnoha obchody a vyhlášenými restauracemi, které patří k nejlepším v Brazílii.


Popularitu tomuto místu získala Brigite Bardotová, která ho často navštěvovala a prohlásila za nekrásnější kout na světě. Poloostrov je také proslulý výlovem obřích ústřic, které jsou vynikající a prodávají se přímo na pláži. Kromě výletů po poloostrově jsou zde organizovány četné výlety lodí, ať již na ostrovy Feisa, Ancora, Gravata a Filhote s ideálními podmínkami pro potápění, nebo na Cabo Fria a Arraial do Cabo s nádhernou přírodou, písečnými dunami a karibskými plážemi.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Pousada Casas Brancas ****
Brazílie » Rio de Janeiro » Búzios
.
Hotel Rio Othon Colonna Park ****
Brazílie » Rio de Janeiro » Búzios
.
Hotel Galapágos Inn ****
Brazílie » Rio de Janeiro » Búzios
.
Hotel Atlántico Buzíos *****
Brazílie » Rio de Janeiro » Búzios
.
HOTEL PÉROLA BÚZIOS
Brazílie » Rio de Janeiro » Búzios
.
POUSADA CORSÁRIO
Brazílie » Rio de Janeiro » Búzios
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA