Póvoa de Varzim

Póvoa de Varzim -

INFORMACE O DESTINACI

Bývalá rybářská vesnička se nachází 30 kilometrů severně od Porta. Ačkoliv se v posledních letech proměnila v kosmopolitní letovisko, do kterého se sjíždějí turisté z celého severního Portugalska, uchovala si stále svůj nezaměnitelný půvab. Na jednom konci se nachází malebná rybářská čtvrť, v níž dodnes spatříme rybáře chystající se vyplout na moře v pestrých bárkách a jejich ženy opravující potrhané sítě. Přístav dodnes stráží malá pevnost z osmnáctého století, za zmínku také stojí kostel Nossa Senhora da Lapa postavený roku 1772.

Naproti tomu do severní části města je koncentrovaný turistický ruch, najdeme zde bary, diskotéky, restaurace a pláže se skluzavkami, u nichž si můžeme vychutnat kávu v jedné z mnoha kaváren. Stejně jako Espinho, i Póvoa de Vartám láká kasinem a kvalitními hotely. Dva kilometry pláží nabízejí dokonalé prostředí pro chytání bronzu, surfování a spoustu dalších vodních sportů.

Patnáct kilometrů od města se nachází kostel svatého Petra (São Pedro) ze 12. století, který je pokládán za nejzachovalejší příklad románské architektury.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
HOTEL MERCURE PÓVOA DE VARZIM ***
Portugalsko » Severní Portugalsko » Póvoa de Varzim
.
HOTEL NOVOTEL VERMAR PÓVOA DE VARZIM ****
Portugalsko » Severní Portugalsko » Póvoa de Varzim
.
HOTEL ESTALAGEM S. FÉLIX PARQUE ****
Portugalsko » Severní Portugalsko » Póvoa de Varzim
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA