Kolymbia

Kolymbia -

INFORMACE O DESTINACI

​Kolymbia je oblíbené prázdninové letovisko nacházející se na západním pobřeží ostrova. Krásné čisté moře v zátoce s písečně-oblázkovou pláží je obklopena skalními útesy a olivovým hájem. Místo je obklopené moderními hotelovými komplexy. Na jižní části se nad zátokou tyčí vrchol hory Moni Tsambika, ze které je nádherný výhled jak na celé město, tak i na sousedící písečou pláž. Na severu můžete obdivovat mys Vágia. Na pláži je také možno využít rozmanitou nabídku vodních sportů či šnorchlování.
V centru je dostatek obchodů, krámků, restaurací i barů k večerní zábavě. Celému městu dominuje 3,5 kilometru dlouhá eukalyptová alej. Kolymbia patří podobně jako Koskinou a Kalithea k vhodným místům pro dovolenou s dětmi.

Prameny Eptá Pigés
Z Kolymbie je možné podniknout pěší výlet k nedalekým pramenům (4 km). Jde o přírodní zajímavost, kde se 7 pramenů slévá do jednoho místa, ten se na 150 metrů ukryje do podzemního tunelu a ústí do krásného jezírka. Mezi stromy přímo u pramenů najdete tavernu, kde je možné po pěší túře zakoupit občerstvení.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
ATLANTICA CLUB AEGEAN BLUE *****
Řecko » ostrov Rhodos » Kolymbia
Pobytový zájezd
.
SENSIMAR PORT ROYAL VILLAS & SPA *****
Řecko » ostrov Rhodos » Kolymbia
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA