GOLF PO CELÝ ROK » GOLF VIETNAM

GOLF VIETNAM

GOLF VIETNAM -

INFORMACE O DESTINACI

Golf asi nebude tou první věcí, která se vybaví při plánování dovolené ve Vietnamu. Avšak stejně jako je Vietnam plný překvapení a odlišností, tak stejným překvapením pro většinu budou jeho golfová hřiště, která se zatím zdají být dobře střeženým tajemstvím této země. Pokud se rozhodnete vydat do Vietnamu, pak vězte, že se zde setkáte s hřišti náročnými, mistrovskými a malebnými, která si nic nezadají s těmi nejlepšími na světě. Až získáte svou první golfovou zkušenost ve Vietnamu, v golfových klubech, kde odvedli skvělou práci nejlepší světoví designéři, pak budete dlouho vzpomínat na svůj velký golf na pohádkových hřištích. Vietnam si ocenění nejlepší světová „Neobjevená golfová destinace“ za rok 2007 zaslouží.

DALAT PALACE GOLF CLUB
Dalat Palace Golf Club se nachází 1520 metrů nad hladinou moře v mírných výšinách Dalatu až dolů k jezeru Xuan Huong. Místní vietnamští pracovníci zdraví hosty vřelým pozdravem, přátelským úsměvem a službami, které učinily z Dalatu oblíbenou oblast po celá desetiletí.

Jedná se o nejstarší a nejznámější vietnamské hřiště. Díky Larrymu Hillblomovy a jeho peněžních dotacím se v roce 1994 zrenovovalo a opět otevřelo. Architekt Brett Stensen předesignoval hřiště na 6409m, které je výzvou pro hráče každé úrovně. Klubovna je postavená ze starého kamene a vypadá přesně jako střižená z knihy "Velký Gatzby". Hráči s nižším hcp budou prověřeni řadou jezer, které se táhnou na 10-ti z 18-ti jamek. Další překážkou jsou strategicky umístěné bunkery trestající hráče za přílišné riziko při úderu. Výzkumy v letech 2001, 2003, 2005, a 2007 podle časopisu Golf Digest umístili tento resort jako nejlepší v celém Vietnamu.


OCEAN DUNES GOLF CLUB
Tato nádherná osmnáctka navržená vítězem Masters a British Open, Nickem Faldem, leží přímo na pobřeží Jihočínského moře ve městě Phan Thiet, 3 hodiny od Saigonu. Měsíčník Asian Golf označil toto hřiště jako 1 z 10 nejlepších v Asii. Tato osmnáctka linksového typu se rozkládá v pobřežní krajině plné písečných dun, vanoucího větru a pláží. Právě vítr dokáže ze dne na den změnit tvar hřiště, zejm. překážek, které na hráče čekají. Všech osmnáct jamek je hratelných jak pro nízké, tak i pro vyšší handicapy. Písečné duny a bunkry ovšem vyžadují pečlivě promyšlenou strategii na každé jamce. Hřiště připomíná typické skotské pobřežní hřiště akorát s tropickým klimatem. Charateristickou jamkou je devítka, 135 m dlouhý PAR 3 vybraný časopisem Golf Magazine jako jedna z 500 nejkrásnějších jamek na světě.

TAM DAO GOLF RESORT
Tam Dao Golf Resort se nachází vysoko v Tam Dao Mountains, okolní teploty jsou nižší a klima hřiště tak působí spíš jako ze severovýchodního USA než z tropické Asie. Hřiště bylo otevřeno v roce 2007 a navrhnuto společností IMG. Ta využila původních kontur terénu a přirozeného okolí hřiště tak, aby vytvořila atraktivní golfový zážitek. Mohutné hory v pozadí každé jamky dodávají hřišti atmosféru Alp nebo Adirondackých hor. Při hře se také dostane na několik jezírek a potůčků, což dělá z Tam Dao Golf Resort jedno z nejmalebnějších hřišť v Hanoi.

VAN TRI GOLF CLUB
Hřiště se nachází přibližně 30 minut cesty od centra Hanoje a stalo se prvním privátním golfovým resortem na severu Vietnamu. Navrženo bylo renomovaným architektem Peterem Rosseauem, který vyváženě rozmístil překážky jako vodu, kameny, písek, trávu a stromy. Všechno dohromady vytváří plejádu různorodých jamek. Díky 4 pozicím odpališť je toto hřiště určeno pro golfisty všech handicapových kategorií. Většina jamek je položena na relativně plochém terénu a lemována vzrostlými borovicemi. Na vlnitých fairwayích budou pro hráče obtížnými překážkami ostře zařezané bunkry, jejichž shluky také chrání greeny. Luxusní klubovna nabízí vynikající restauraci, zařízené šatny a pro shop.

SEA LINKS GOLF & COUNTRY CLUB
Sea Links leží v srdci dechberoucí krajiny, v Phan Thiet City, asi 200km od Ho Chi Minh City. Sea Links jsou spolu s Ocean Dunes opravdovými poklady v této pobřežní oblasti. Sea Links je postaveno na 160 hektarech území a leží na útesu s krásnými, ale divokými písečnými dunami. Designéři hřiště, Donald Fream a Golfplan Company, chtěli zdůraznit, že hřiště si ponechalo většinu z originálního terénu dun z bílého písku. Hráči na Sea Links zažívají moderní, ale zároveň tradiční pojetí linksovského hřiště, které se ve Vietnamu nebo v Asii nedá jinde nalézt.

MONTGOMERIE LINKS
Montgomerie links je svým projevem velmi podobné skotským nebo irským hřištím, pouze s tím rozdílem, že zde nejsou tak nízké teploty jako na Britských ostrovech. Montgomerie se může chlubit unikátními přírodními prvky – písečný podklad, větrem ošlehávané duny a rozmanitá vegetace. Tato kombinace vytváří světovou atmosféru linksového hřiště, které můžou konkurovat jen nejlepší hřiště v Dubaji, Irsku nebo Walesu.

LONG THANH GOLF CLUB
Long Thanh Golf Club nabízí 36 jamek postavených na bývalých rýžových polích s nádhernou okolní scenérií, to vše nedaleko Saigonu. Hřiště se může pochlubit velkými zvýšenými greeny a širokými zvlněnými fairwayemi. Nepřesnou hru trestají všudypřítomné bunkery a spousta vodních překážek. Fairwaye a tee jsou vytvořeny z trávy Paspalum a na greenech je vysázena Tifdwarf Bermuda, tato ideální kombinace odpovídá nejlepším hřištím v oblasti. Na druhou stranu roghy jsou celkem krátké, a proto nepůsobí velké potíže.

CHI LINH STAR GOLF & COUNTRY CLUB
Golfový klub, nacházející se v půli cesty mezi Hanoií a Halong Bay, je jedním z nejnovějších ve Vietnamu. Hřiště Chi Linh Star Golf bylo postaveno v překrásném údolí lemovaném zalesněnými kopci, potoky, jezery a vodními překážkami. Velké přírodní jezero uprostřed hřiště zasahuje do hry u většiny jamek. Charakteristickou jamkou je zvlněná osmnáctka, která měří 674 metrů. Druhá jamka s dlouhým přeletem na vyvýšený green je jednou z nejlepších na Chi Linh.

DANANG GOLF CLUB
Greg Norman navrhnul Danang Golf Club na písečném podkladu v blízkosti pláže China Beach. Je designované zábavně a netypicky, což z něj dělá výzvu pro každého hráče. Široké fairwaye lemují husté jehlovité borovice, se kterými není radno si zahrávat. V takovém prostředí dělá problémy vrátit se do hry z písčitého podkladu i zkušenějším hráčům. Díky tomu, že se hřiště nachází na centrálním pobřeží Vietnamu, vítr zde hraje mnohem větší roli než na ostatních hřištích ve vnitrozemí. Kombinace silného větru a tvrdých fairwayí dokáže rozhodit i ostřílené hráče. Nouze o vytváření kreativních ran se rozhodně žádný golfista bát nemusí. Za to si hřiště každý zamiluje a bude jej chtít hrát znovu a znovu. Již od svého otevření v dubnu 2010 je hřiště označováno za nejlepší hřiště ve Vietnamu a za jedno z nejlepších linksových hřišť v Asii.

DAI LAI STAR GOLF & COUNTRY CLUB
Tento zcela nový golfový resort se nachází hodinu cesty na sever od Hanoje. Osmnáctijamkové hřiště leží přímo v úpatí hory Ngoc Thanh a břehu jezera Dai Lai. Voda zde hraje důležitou roli, protože zasahuje do hry u většiny jamek. Vhodně ji doplňují nebezpečně umístěné bunkry a velké vyhlazené greeny. Díky profesionální udržbě, skvělému modernímu designu a neobjevenému okolí má hřiště předpoklady, stát se jedním z nejlepších ve Vietnamu.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
HO CHI MINH –HOTRAM GOLF
GOLF VIETNAM
Golfový zájezd
.
VIETNAM GOLF TROPHY + DANANG ****
GOLF VIETNAM
Pobytový zájezd
.
VIETNAM GOLF TROPHY + HO ČI MINOVO MĚSTO ****
GOLF VIETNAM
Pobytový zájezd
.
PULLMAN SAIGON CENTRE - golf *****
GOLF VIETNAM
Pobytový zájezd
.
VICTORIA PHAN THIET BEACH RESORT & SPA - golf *****
GOLF VIETNAM
Pobytový zájezd
.
FUSION MAIA DA NANG - golf *****
GOLF VIETNAM
Pobytový zájezd
.
FLC LUXUR HOTEL SAMSON - golf *****
GOLF VIETNAM
Pobytový zájezd
.
FLC QUY NHON - golf *****
GOLF VIETNAM
Pobytový zájezd
.
VIETNAM CENTRAL GOLF TOUR *****
GOLF VIETNAM
Golfový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA