GOLF PO CELÝ ROK » GOLF KEŇA

GOLF KEŇA

GOLF KEŇA -

INFORMACE O DESTINACI

Keňa Vám nabízí jedinečnou příležitost hrát golf, pozorovat divoká zvířata (někdy přímo na hřišti) a relaxovat na písčitých plážích. Poté, co dorazili do této země britští kolonialisté kolem roku 1900, začali budovat golfová hřiště po celé zemi. Poznali, že Keňa má celoročně příznivé klima a přírodní podmínky pro vybudování těch nejkrásnějších a nejvyhledávanějších golfových hřišť. Jedním z nejvýznamnějších znaků golfu v Keni je jeho rozmanitost. Najdeme zde golfové kluby lemované palmami s okouzlujícím výhledem na safírový Indický oceán či kluby s výhledem na trvale zasněžený vrcholek Mount Kenya. Nachází se zde pestrá paleta golfových areálů, které se snaží získat prvenství atraktivitou svého umístění a zajímavostmi. Jedno z hřišť je dokonce vybudováno na svazích vyhaslé sopky.
Keňa má celkem 40 golfových hřišť, z nichž 12 je 18-ti jamkových a 10 z nich se využívá pro různé šampionáty. 6 z nich se nachází ve vzdálenosti 20 mil od Nairobi, hlavního města Keni. Nejstarší 18-ti jamkové hřiště Royal Nairobi Golf Club bylo otevřeno v roce 1906. Nejnovější je 9-ti jamkové hřiště Golf Park navržené Davidem Jonesem, které je součástí hřiště v Nairobi. V Keni se buduje mnoho nových hřišť a další se rozšiřují z 9-ti jamkových na 18-ti jamkové.
Mnoho keňských golfových hřišť se nachází v nadmořské výšce nad 1500 m. V Keni nejsou k dispozici buggy, ale za to tu jsou velice ochotní nosiči golfových holí, kteří taktéž hrají golf a dokážou poradit v každé situaci.
Keňa nabízí golfistům širokou škálu možností. Na své si tu přijde opravdu každý. Místní podmínky uspokojí nejen zapáleného golfistu, ale zároveň i ty, kdo chtějí poznat divokou přírodu. Zahrát golf si mohou i ti návštěvníci, kteří rádi lenoší na pláži a nebo businessmani s volným odpoledním programem.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
GREAT RIFT VALLEY LODGE AND GOLF RESORT - golf *****
Keňa » Eburru
Pobytový zájezd
.
LEASURE LODGE BEACH AND GOLF RESORT - golf *****
Keňa » Diana Beach
Pobytový zájezd
.
ROYAL ORCHID AZURE - golf *****
GOLF KEŇA
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA