GOLF PO CELÝ ROK » GOLF BALI

GOLF BALI

GOLF BALI -

INFORMACE O DESTINACI

Bali "Ostrov bohů" je místem úsměvů, hudby a velkolepých chrámů. Bali se stává také rychle se rozvíjející a vyhledávanou golfovou destinací. Je domovem 6 luxusních golfových resortů, z nichž tři získaly významná ocenění. Nirwana Bali Golf Club byl zvolen časopisem Golf Digest nejlepším hřištěm Indonésie, Bali Golf a Country Club byl zvolen časopisem Fortune v roce 1997 jedním z pěti nejlepších golfových hřišť v Asii. Není tedy divu, že hráči ze všech koutů světa přijíždějí za golfem právě na Bali. Golfová dovolená na Bali jim poskytuje možnost vychutnat si hru na nejkrásnějších golfových hřištích v Asii. Bali je báječným místem pro relaxaci a místem, kde život je oslavou.

BALI BEACH GOLF RESORT - 9 jamek
Devítijamkové hřiště umístěné mezi vzrostlými stromy nabízí krásu a rozmanitost přírody, stejně jako velmi dobře udržované greeny a ferveje. Hřiště dává méně zkušeným hráčům možnost zlepšit své dovednosti a zkušeným golfistům snížit svůj handicap.
Bali Beach Golf Resort se nachází v jižní části východního pobřeží Bali, v blízkosti pláže. Je obklopen tropickou přírodou, tyrkysovou vodou a bílými plážemi. Původně 9-ti jamkové hřiště bylo v roce 2006 remodelováno a bylo zmodernizováno vytvořením jezer, nově navrženými pískovými bunkery, fervejemi i greeny. Hřiště je esteticky velmi příjemným dílem a jedním z nejlepších na Bali. Poměrně rovinatý terén nyní nabízí velmi dobře udržované greeny, ferveje a sedm čtyřparových jamek, s jedním pětiparem a jedním třípkem. Hřiště je vhodné pro golfisty všech dovedností.

BALI GOLF & COUNTRY CLUB - 18 jamek
Mezinárodně uznávané 18 jamkové golfové hřiště, oceněné jako jedno z pěti nejlepších hřišť v Asii, se rozkládá uprostřed palem a kokosových hájů. Poskytuje nádherné panoramatické výhledy na Indický oceán a jedny z nejlepších podmínek pro hru. Náročné, ale hratelné hřiště, kde zažijete svůj velký golfový den. Bali Golf & Country Club byl otevřen v roce 1991. Architektům Robinu Nelsonovi a Rodney Wrightovi se podařilo vytvořit velmi zajímavé 18 jamkové hřiště se dvěmi zcela odlišnými a unikátními devítkami. Prvních devět jamek je umístěno ve svahu, vede hustou tropickou vegetací a poskytuje hráčům nádherné výhledy na Indický ocean, Nusa Dua a vzdálené hory. Dalších devět jamek se rozkládá v kokosových hájích se zelenajícími se greeny, krásně tvarovanými fervejemi, množstvím bunkerů a končí u pobřeží Indického oceánu. Rozmanitá příroda a krásné hřiště bude pro každého golfistu bezpochyby jednou z nejlepších golfových zkušeností v Asii.

BALI HANDARA KOSAIDO COUNTRY CLUB - 18 jamek
V nádherné zeleni tropického pralesa, ve více než 1000 m.n.m., se ukrývá jedno z největších a nejnáročnějších hřišť v Asii. Horské scenérie vytváří úchvatnou kulisu prostředí příjemného pro hru. Exotická příroda a mistrovské hřiště je obrovským lákadlem pro zkušené a náročné golfisty.
V nadmořské výšce 1142 m.n.m. se rozkládá jedno z nejnáročnějších hřišť v Asii, Bali Handara Kosaido Country Club. Bylo umístěno v horské oblasti s krásným panoramatem jezera Tamblingan. Hřiště obklopuje tropický deštný prales a může se pyšnit vynikajícím klimatem. Modré nebe, čerstvý vzduch a průměrné teploty mezi 14-20°C jsou velmi příznivé pro hru.
Bali Handara Kosaido Country Club je jedním z největších golfových hřišť na světě. Mistrovské 18 jamkové hřiště navržené architekty Peterem Thomsonem, Michaelem Wolveridgem a spolupracovníky, nabízí pečlivě udržované ferveje, greeny, množství pozoruhodných stromů, květin a úžasné scenérie panoramatické zeleně.
Obohacující zkušenost pro náročné golfisty uprostřed exotické přírody.

NEW KUTA GOLF LINKS - 18 jamek
Skvělé golfové hřiště linksového stylu se zvlněnými fervejemi, množstvím bunkerů a nádhernými výhledy na ohromující pláže Dreamland a Balangan Beach. New Kuta je výzvou pro zkušené golfisty s nízkým handicapem a mimořádným zážitkem pro začátečníky.
New Kuta Golf je nové osmnáctijamkové hřiště ležící na jihozápadním cípu poloostrova Bukit, pouhých 20 minut od mezinárodního letiště. Bylo umístěno na vápencové útesy s překrásnými výhledy na Indický oceán a navrženo se čtyřmi odpališti pro každou z 18 jamek. Obtížnost hřiště zvyšují vodní překážky a jamky č. 14,15 a 16 hrané na útesech. Součástí hřiště je zajímavá klubovna s restaurací a výhledem na jamku 18 a putting green. O kvalitě resortu svědčí i to, že se zde konala ženská PGA tour a European PGA Tour.

NIRWANA BALI GOLF CLUB - 18 jamek
Golfový klub ležící v tropické krajině na jihozápadním pobřeží Bali je odrazem přírodních krás a bohaté balijské kultury. Patří k nejfotografovanějším a nejnáročnějím golfovým hřištím světa. Nirwana Bali Golf Club je golfovým hřištěm světové třídy a prvotřídním zařízení pro ty, kdo vyžadují to nejlepší.
Mistrovské hřiště, které zvítězilo v soutěži o nejlepší golfový resort v Asii navrhl legendární golfista Greg Norman. 18-ti jamkové golfové hřiště se třemi jamkami podél útesů v Indickém oceánu a terasovitými rýžovými poli otestuje přesnost profesionálů, ale zůstává příjemné i pro průměrného hráče golfu. Hráče ohromí fascinující příroda i balijská kultura a tradice. Přijďte na Bali a zažijete nekonečný golf…Bali má golfistům co nabídnout.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA