GOLF PO CELÝ ROK » GOLF JAMAJKA

GOLF JAMAJKA

GOLF JAMAJKA -

INFORMACE O DESTINACI

Jamajka je vyhlášenou karibskou golfovou destinací, najdete zde 10 golfových hřišť, exotickou atmosféru Karibiku, nádherně dlouhé pláže s jemným bílým pískem, rozmanitá pohoří vnitrozemí a vše podkreslující hudbu. Dokonalá krajina je pro golf jako stvořená a tak není divu, že se sem sjíždějí golfisté již od poloviny 18.století, kdy zde bylo zbudováno první golfové hřiště. Jamajka hostí množství golfových šampionátů, z nichž nejznámějším je Johnie Walker World Championship. Kvalitní golfové resorty a deset vynikajících golfových hřišť zejména v okolí měst Montego Bay, Ocho Rios a Kingston, nabízí vše, co golfista potřebuje. Každé hřiště je jedinečné, s vlastním charakterem a tak hráči mohou očekávat zajímavé golfové zkušenosti. Zahrát si na jamajských hřištích hráčům zaručuje prvotřídní servis. Proslulá je kvalita jamajských caddies, kteří jsou odborně vyškoleni a velmi dobře obeznámeni se záludnostmi na jednotlivých hřištích. Mistrovská hřiště jsou dostatečně náročná, ale zároveň navržená tak, aby vyhověla hráčům s různým handicapem. Nejsou pouhým testem dovedností, jsou také velmi malebná. Možná, že některé jamky mohou být sužující, ale nabízené výhledy za to rozhodně stojí. Golf na Jamajce je náročný i zábavný, s bohatými možnostmi pro vyžití celé rodiny.Tento ostrov bývá právem nazýván pravým turistickým rájem. Pláže v Montego Bay, Negrilu či Discovery Bay zajisté patří mezi perly celého Karibiku. Pobyt ve většině hotelů je s programem All Inclusive, který zahrnuje i velké množství sportovních aktivit – většina hotelů nabízí zdarma veškeré nemotorizované vodní sporty, k dispozici bývají kajaky, šlapadla, windsurfing, menší katamarány a plachetničky. Rovněž většinou jsou zdarma k dispozici tenisový kurty, plážový volejbal.

CAYMANAS GOLF & COUNTRY CLUB
Caymanas Golf & Country Club se může chlubit mistrovským golfovým hřištěm zasazeným do kopcovité krajiny s bohatou vegetací, která lemuje ferveje a střeží greeny. Pro své výborné rozložení se Caymanas Golf & Country Club stal jedním z nejpopulárnějších na Jamajce. Nabízí příjemný, ale náročný golf. Golfový klub ležící přibližně 5 km od hlavního města Jamajky Kingstonu byl otevřen v roce 1957 a od té doby se díky tropickému podnebí stal nádherným parkem. Mistrovské hřiště je zasazeno do kopcovitého terénu a vybaveno několika zvýšenými odpališti a greeny, které poskytují nádherné výhledy. Bohatá zeleň lemuje ferveje a spolu se strategicky umístěnými bunkery a vodními překážkami jsou výzvou pro golfisty všech schopností. Caymanas je považován mnohými golfisty za nejlepší na Jamajce a je řazen mezi nejlepší v Karibiku.

CINNAMON HILL GOLF CLUB
Relativně kopcovité hřiště dává golfistům zakusit chlad oceánu i hvízdání větru v korunách borovic. Okouzlující panoramata, majestátné palmy, starověký akvadukt i strategicky umístěné překážky. Skvělá hra na hřišti s bohatou historií. Cinnamon Hill Golf Course v Rose Hall Resort & Spa rozkládá v úchvatné zeleni mezi horami a Karibským mořem. Hřiště, dříve známé jako Three Palm Ocean navrhl v roce 1969 Hank Smedley a v roce 2001 se na jeho modernizaci podíleli architekti von Hagge a Baril. Golfové hřiště s množstvím scénických rostlin včetně divokých orchidejí, ibišku a majestátných palem má zajímavé rozvržení s nádhernými výhledy na oceán. Kopcovitý terén s jamkami hranými na úrovni moře, ale i ve výšce 900 metrů nad mořem, je plný strategicky umístěných překážek. Krásné pozadí vytváří starověký akvadukt. Hřiště s okouzlujícími panoramaty je zkušeností i zkouškou.

CONSTANT SPRING GOLF CLUB
Osmnáctijamkové hřiště ležící v samotném srdci krásné oblasti Kingston nabízí elegantní atmosféru, nádherné výhledy do údolí a úzké ferveje, které mohou potrápit nejednoho hráče. Nejstarší golfový klub Jamajky se nachází v samotném srdci jedné z nejhezčích oblastí ostrova. Byl zbudován v roce 1920 skotským architektem Stanley Thompsonem, učitelem Roberta Trenta Jonese. Původně devítijamkové hřiště bylo v roce 1930 rozšířeno na 18-ti jamkové. Hřiště patřící k obtížnějším má úzké ferveje a překrásné vyhlídky do údolí. Hru si zde vychutnají golfisté všech úrovní.

HALF MOON GOLF CLUB
Věhlasné, extrémně prostorné hřiště s velkými zvlněnými greeny, náročnými jamkami a fascinujícími výhledy. Mistrovské hřiště vyžadující pečlivou strategii. Uprostřed překrásné přírody na úpatí pohoří západního pobřeží Jamajky navrhl architekt Robert Trent Jones II. mistrovské hřiště, které bylo nedávno zmodernizováno Rogerem Rulewichem. Hřiště bylo vyhlášeno nejlepším resortem Karibiku World Magazine a za dobu svého trvání bylo domovem bezpočtu turnajů. Half Moon Golf Club patří ke světové špičce a je všeobecně uznávaný jako jeden z nejlepších na Jamajce. Velké zvlněné greeny a náročné jamky, z nichž devět je hraných po větru a devět proti, jsou výzvou pro zkušené hráče. Pro méně pokročilé klub nabízí i David Leadbetter golf academy. Zajímavá hra a krásné scenérie, nádherný výhled na Karibské moře nabízí jamka č.4.

NEGRIL HILLS GOLF CLUB
Vynikající golfový klub poskytující svým návštěvníkům přírodní krásy, pohostinnost, malebné vodní překážky a bujnou tropickou vegetaci. Náročné hřiště přátelské ke golfistům všech úrovní. Golfového hřiště v Negril Hills Golf Club leží v centru zelených kopců v okolí Negrilu nad bílými plážemi. Nabízí cenově dostupnou, ale náročnou hru. Zvlněné kopce, ferveje lemované kokosovými palmami, zvýšená odpaliště a voda vstupující do hry na devíti jamkách, činí hřiště velmi zajímavým. Bujná tropická vegetace s příjemnou atmosférou poskytují nádherné scenérie i relaxaci. Krásné počasí, svěží zeleň, je čas zahrát si dobrý golf.

SANDALS GOLF
Sandals Golf & Country Club je okouzlující hřiště rozkládající se na úpatí zelených hor. Je proslulý svými panoramatickými výhledy, bujnou tropickou vegetací a krásnou zvlněnou krajinou. Prestižní klub Jamajky s malebným prostředím pro hru.Sandals Golf & Country Club ležící jen několik minut od Ocho Rio je prestižním klubem Jamajky, který byl v roce 1992 remodelován. Kompletním přestavěním greenů a fervejí a zbudováním několika odpališť pro každou jamku bylo vytvořeno jedno z nejkrásnějších a nejnáročnějších hřišť Karibiku. Zvlněná krajina s úzkými fervejemi a strategicky umístěnými bunkery je náročná na přesnost hry. Voda ovlivňuje hru na jamkách č.3,9,13 a 15. Jamka č.10 nabízí krásný výhled na moře. Panoramatické výhledy na nádherné tropické scenérie jsou pro toto hřiště typické.

SUPERCLUBS GOLF CLUB AT RUNAWAY BAY
Impozantní golfové hřiště s dlouhými zvlněnými fairwayemi, neuvěřitelně rychlými greeny a malebnými výhledy si vychutnají hráči všech dovedností. Golfové hřiště, které hostilo řadu mezinárodních akcí, např. Jamajka Open a Ryder Cup Match, přináší nebývalé zážitky začínajícím i zkušeným golfistům. Charakteristickými rysy hřiště jsou dlouhé zvlněné fairwaye, velké, ploché greeny a písečné bunkery. V nedávné době byl dokončen spojovací tunel vedoucí od hotelu. Hřiště je oblíbené pro své velmi rychlé greeny a nádherné výhledy na Karibik.

SUPERCLUBS IRONSHORE GOLF & COUNTRY CLUB
Mistrovské 18-ti jamkové hřiště zajímavé svým uspořádáním, proslulými greeny a rozmanitým terénem. Náročná hra v prostředí uklidňující atmosféry klubu bude testem i pro nejlepší golfisty.Golfový klub uprostřed luxusní vilové čtvrti se může pyšnit velmi rozmanitým terénem, který poskytuje zajímavou hru. Poměrně náročné hřiště s množstvím stromů lemující ferveje, četnými doglegs, vodními překážkami, bunkery a intrikálně umístěnými slepými jamkami. Překážkou číslo jedna bude, kromě úzkých fervejí, vítr ovlivňující hru na mnoha jamkách. Úchvatné prostředí australských borovic a kvetoucích ibišků poskytuje uklidňující atmosféru.

TRYALL CLUB
Jedno z nejslavnějších hřišť v Karibiku s bohatou turnajovou historií a pohádkovou krajinou u pobřeží Karibského moře láká golfisty z celého světa. Hřiště je dokonalým skloubením úžasného golfu a vynikající zábavy. Tryall Club je 18-ti jamkové hřiště designéra Ralpha Plummera patřící k nejprestižnějším na Jamajce, hostilo řadu mezinárodních turnajů, mimojiné i Johnnie Walker World Championships. Hřiště se táhne podél pobřeží směrem do kopcovité krajiny nad pobřežím. Zvlněné a rychlé greeny, devět jamek hraných u moře a vítr, zvyšují obtížnost hřiště. Tryall Club je známý pro své zábavné a zkušené caddies. Ideální místo, které je skloubením vynikající hry a skvělé zábavy.

WHITE WITCH GOLF
Osmnáctijamkové hřiště je součástí luxusního hotelového resortu Ritz-Carlton Rose Hall Hotel a nachází se 5 minut od hotelu. Hřiště situované v jamajských horách nabízí dechberoucí výhledy na Karibské moře, vodní překážky a množství bunkerů. Golfové hřiště umístěné do nádherné zeleně jamajských hor v oblasti Rose Hall Plantation je okouzlujícím dílem s nádhernými výhledy. Zvlněná krajina kde nechybí vodní překážky a množství bunkerů nabízí na 16 z 18 jamek úchvatné výhledy na Karibské moře. Hřiště je součástí luxusního hotelového komplexu Ritz-Carlston a bylo dokončeno v roce 2000.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
HILTON ROSE HALL RESORT - golf ****
GOLF JAMAJKA
Pobytový zájezd
.
HALF MOON, ROSE HALL A ROCK RESORT - golf *****
GOLF JAMAJKA
Pobytový zájezd
.
SANDALS ROYAL PLANTATION (jen pro dospělé) - golf *****
GOLF JAMAJKA
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA