Ostrov Fregate

Ostrov Fregate -

INFORMACE O DESTINACI

Fregate Island je turistikou netknutý ostrov, který pokrývá 3 km2. Najdete zde jemné písečné pláže, tropickou džungli a vzácnou flóru i faunu, včetně želv obrovských. Ostrov leží východně od Mahé, zhruba 2 hodiny lodí nebo 20 minut vrtulníkem. Korálový útes, který se táhne kolem celého ostrova, z něj dělá jeden z nejizolovanějších žulových ostrovů Seychel. V 17.století byl díky své odlehlosti a neprostupné vegetaci dokonalým úkrytem pro piráty.


Dnes je ostrov nejdražším pokladem, který nemá srovnání s žádným jiným na Seychelách. Nelze ho popsat slovy ani fotografiemi. Tento ostrov musíte zažít!


Sedm úchvatných pláží na Fregate Island patří mezi nejkrásnější na světě. V průběhu celého roku jsou zde ideální podmínky pro plavání, šnorchlování, hloubkové potápění a mnoho dalších vodních sportů, jejichž nabídka je velmi široká.


Fregate Island má vlastní přístav a celou flotilu nejrůznějších plavidel, od menších člunů po jachty, katamarány, motorové čluny a lodě zařízené pro hlubokomořský rybolov. Nezapomenutelným zážitkem je hloubkové potápění, při kterém objevíte podmořský svět korálů, patřící k nejkrásnějším na světě. Bazén se sladkou vodou je zabudován do přírodního útesu a nachází se uprostřed vilového komplexu.


Na poznávání ostrova se můžete vydat podél pobřeží nebo skrze deštný prales. Ke své procházce můžete přizvat místního ekologa, který Vám podá výklad k exotické fauně a flóře. Uvidíte banánové plantáže, skořicové stromy, keře kešu oříšků a tisíce palem, které se staly domovem unikátních druhů ptáků.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
FREGATE ISLAND PRIVATE *****
Seychely » Ostrov Fregate
Exotický zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA