GOLF PO CELÝ ROK » GOLF NOVÝ ZÉLAND

GOLF NOVÝ ZÉLAND

GOLF NOVÝ ZÉLAND -

INFORMACE O DESTINACI

Nový Zéland je asi pro každého z nás spojením něčeho vzdáleného až nedostupného a přesto lákavého. Zelené pastviny, aktivní sopky, nedotčené pralesy či gejzíry a termální oblasti s aktivitou tak vysokou, že získáte dojem živoucího podzemí. A k tomu tajemní Maoři. Nový Zéland to je ale také země aktivních lidí, kteří se věnují snad všem druhům sportů.

Golf je na Novém Zélandu lidovým sportem – tak jako u nás se běžně hraje fotbal, Novozélanďané se oddávají relaxu ve chvílích volna na zelených trávnících. Není ani divu, že Nový Zéland vychoval takového golfistu, jakým je Michael Campbell (výhra US Open a taktéž HSBC World Match Play Championship, kde za své prvenství získal nejvyšší vyplácenou výhru ve výši jednoho miliónu liber), neboť podle počtu hráčů je golf nejpopulárnějším sportem mezi muži a druhým nejpopulárnějším mezi ženami.
Na Novém Zélandu je na 419 golfových hřišť, po Skotsku se jedná o druhý nejvyšší počet hřišť na světě v přepočtu na obyvatele. Na Novém Zélandu můžete najít golfová hřiště opravdu všude, je těžké prosazovat konkrétní region, špičková hřiště se vyskytují všude, za všechny například Bay of Islands, Hawkes Bay nebo okolí horského městečka Queenstown, kde se aktuálně hraje New Zealand Open.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
THE LODGE AT KAURI CLIFFS - golf *****
GOLF NOVÝ ZÉLAND
Golfový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA