Seefeld

Seefeld -

INFORMACE O DESTINACI

Lyžařské středisko Seefeld se nachází v Tyrolských Alpách, a to jen několik málo kilometrů od Innsbrucku. Svou polohou tedy toto město spadá do samého středu Evropy a leží jen několik málo kilometrů od dálnice, takže je velmi dobře dostupné. Samotný Seefeld leží v nadmořské výšce 1200 metrů a není složen jen z jednoho střediska, ale je spojen hned ze tří kvalitních lyžařských areálů. I proto zde tedy najdeme tři samostatné vrcholy. Největší z nich je Rosshütte ve výšce 2100 m.n.m, o něco menší je Gschwandtkopf a nejmenší jsou vrcholky nad samotným městem Seefeld, které jsou spíše pro začátečníky. Nevýhodou je ten fakt, že pro dostání se například ze Seefeldu na vrchol Rosshütte budete pro přejezd mezi areály potřebovat skibus.

Z Prahy je to do tohoto střediska přes 500 km (5 hodin bez zastávek autem), z Brna ještě o 150 km více. Kolony tvořící se u Mnichova ale mohou vaši cestu ještě o něco prodloužit.

Seefeld všechny své turisty láká hlavně díky nádherné přírodě, skvělým tratím na běžkování a vyhlášené místní kuchyni. Ve městě najdete mimo jiné i bankomat, nádraží (kterým můžete vyjet na výlet do Innsbrucku), několik rozlehlých parkovišť, čerpací stanice, tři supermarkety, kino i dvě nemocnice.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
ALPENLOVE – ADULTS SPA ****
Rakousko » Rakouské Alpy - lyže » Seefeld
Lyžování
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA