Zillertal

INFORMACE O DESTINACI

Nadmořská výška 650 m - 3250 m

Hintertuxský ledovec najdete na konci údolí říčky Zill v rakouském Tyrolsku. Zillertal pojmenovaný právě podle této říčky je jedna z největších lyžařských oblastí Rakouska. Celkem je v této oblasti asi 225 km upravovaných tratí. Údolí Zillertal se na svém konci dělí na 4 postranní údolí. Nejvýše položené údolí se nazývá Tuxské údolí a na jeho konci je vesnička Hintertux, nad kterou se rozkládá ledovcový areál Hintertux. Lyžování je zde možné po celých 365 dní v roce.
V zimním období můžete využít až 86 kilometrů sjezdových tratí a 21 lanovek a vleků. Z údolí se postupně prostřednictvím tří kabinových lanovek dostanete až na Gefrorene Wand do výšky 3250m. Nová kabinová lanovka Gletscherbus 3, přepraví až 3000 osob za hodinu (jedná se o nejvýše položenou kabinovou lanovku zavěšenou na dvou lanech na světě). Cesta touto lanovkou od Tuxer Fernerhausu na Gefrorene Wand trvá cca 5 minut.
S oblastí Hintertuxského ledovce přímo sousedí lyžařský areál, který vznikl spojením oblastí Eggalm, Rastkogel a Penken a spolu s Hintertuxským ledovcem se tato oblast nazývá Ski Zillertal 3000. Je v provozu od prosince do dubna. V celém areálu Ski Zillertal 3000 je 68 lanovek a vleků (až 107.820 osob/hod) a celkem je zde asi 225 km upravovaných sjezdovek.


Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Gasthof Waldruh **
Rakousko » Rakouské Alpy - lyže » Zillertal
.
PENSION WALDHOF ***
Rakousko » Rakouské Alpy - lyže » Zillertal
Lyžování
.
KIRCHLER THERMAL BADHOTEL ****
Rakousko » Rakouské Alpy - lyže » Zillertal
Lyžování
.
SPORTRESIDENZ ZILLERTAL - golf ****
GOLF RAKOUSKO
Golfový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA