Asie » Japonsko » Tokio

Tokio

Tokio -

INFORMACE O DESTINACI

Tokio je okouzlující velkoměsto a jedno ze světově nejvýznamnějších finančních center světa. Za poslední dvě století bylo město totálně zničené během druhé světové války a zemětřesení. Očaruje Vás svou různorodostí východ a západ, staré a nové, mix betonových budov, elektrické kabely, rušná doprava a davy lidí kolem, toto vše je nevylučitelně spjato s velkoměstem. Tokio pulzuje opravdu rušným životem, ale pokud jste milovníkem velkoměstských zastávek, pak týden v jednom z nejvíce fascinujících metropolí světa bude pro Vás unikátní zkušeností.

TOKIO SE SKLÁDÁ Z MNOHA OBLASTÍ

Tokio není pouze město. Tokio se skládá z mnoha oblastí, kde každá má své zvláštní specifikum. Na severovýchodě Tokia najdete kulturní a populární Tokio se spoustou muzei, která jsou seskupena kolem Ueno Parku.

Severně od parku blízko Janackého hřbitova můžete vidět ryzí Tokio, muzeum Šitamači s autentickou a mírumilovnou atmosférou.
Pokud jdete na západ, uvidíte Asakusu a ulici Nakamisedóri, kde si můžete koupit cokoliv od suvenýrů až po ryzí umělecká řemesla. Ulice vede k nejznámějšímu chrámu Sensódži-lidově Asakusa Kannon, nejposvátnější a nejvelkolepější chrám v Tokiu.
Na jih od Asakusy je čtvrť elektroniky “Akihabara” ohromující svou elektronikou a strojním zařízením.

V srdci Tokia je Císařský palác s obrovským parkem. Nedaleko od něho je velkolepé centrum Tokia – Ginza s vůbec nejdražšími cenami zboží a služeb na světě. V půli cesty skrz centrální Tokio je Roppongi, zábavní čtvrť s restauracemi, bary, diskotéky, kluby a nočním životem.
Ve východní části Tokia je oblast Šindžuku, které má více než 3 miliony lidí, kteří denně procházejí vlakovou stanicí. Je to moderní centrum s početnými mrakodrapy na západní straně stanice a velkých obchodních center a módních butiků na straně východní .
Přímo jižně od stanice je elegantní a módní čtvrť Šibuja, která je mekkou mladé generace. A zde je také čtvrť Haradžuku, světové centrum pro avantgardní módu, kde se mladí lidé scházejí a oblékají o nedělích.
A jako oáza uprostřed toho všeho moderního a futuristického je chrám Meidži s gigantickou Torií (vstupní branou).
Tokio je příliš velké na to, aby se dalo celé projít. Veřejná doprava je propracována dokonale přesně, a proto je vřele doporučována. Nicméně se při prvním poznávání snažte vyhnout dopravní špičce.

Z Tokia je možné uspořádat výlety na horu Fudži, Nikko nebo Kamakuru.
Doporučujeme Vám objednat si hned v prvních dnech Vašeho pobytu v Tokiu jeho prohlídku s průvodcem. Půldenní nebo celodenní prohlídka Tokia Vám poskytne obecnou představu o tom, co Vám tato nejfantastičtější asijská metropole může nabídnout. Navíc je to také nejsnadnejší cesta, jak rychle navštívit všechna důležitá místa. Jestli máte rádi suši, pak určite brzo ráno navštivte proslulý gigantický rybí trh Cukidži, abyste mohli obdivovat množství a různorodost ryb, které jsou zapotřebí, aby Tokio mohlo svým obyvatelům nabídnout jejich nejpopulárnější rychlé občerstvení – suši.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
HISTORICKÉ JAPONSKO
Japonsko » Hirošima
Poznávací okruhy
.
CESTOVÁNÍ V JAPONSKÉM STYLU
Japonsko » Kjóto
Poznávací okruhy
.
KRÁSY JAPONSKÝCH ZAHRAD
Japonsko » Kanazawa
Poznávací okruhy
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA