ostrov Skopelos

ostrov Skopelos -

INFORMACE O DESTINACI

​Skopelos je krásný romantický ostrov plný zeleně a nabízí svým návštěvníků relaxaci nejvyššího stupně. Spadá spolu se sousedním ostrovem Skiathos do souostroví Sporady v egejském moři a je známým především díky muzikálu Mamma Mia, který se zde natáčel.
Byť je Skopelos druhým největším ostrovem Sporad, nepatří překvapivě k těm nejnavštěvovanějším, a tak není tolik zasažen cestovním ruchem, jaký známe z jiných řeckých destinací.
Velká většina ostrova je hornatá, zejména směrem do vnitrozemí a hustý zelený porost ukrývá mnohá tajemství, která jsou pro zvídavé povahy motivací k dobrodružným výletům. Na rozloze 96m2  najdeme kolem 400 kostelíků, překrásné pláže, dech beroucí panoramata, barevné vinice, sady mandlovníků, olivovníků a ovocných stromů prosycených omamnou vůní květů a plodů.
Stejnojmenné hlavní město ostrova Skopelos, kterému se někdy také říká Chora nebo Hora, je současně hlavním přístavem a centrem administrativy, kultury a obchodu. Letiště tu nenajdete, doprava je na ostrov zajištěna lodí ze sousedního ostrova Skiathos, kde se nachází mezinárodní letišti. Již samotný příjezd na Skopelos je skutečným zážitkem, neboť Vám nabídne impozantní pohledy na mozaiku rozkošných domečků vystavěných na zeleném svahu do barevné kaskády bílých fasád a červených stříšek. Úzké uličky a zákoutí plná schodů, balkonků a květin vybízí k romantickým procházkám a nasávání zdejší atmosféry. Jako v každé ostrovní metropoli, ani tady nechybí četné taverny, restaurace, bary a hudební kluby, ale ani obchůdky s nejrůznějším zbožím.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
ADRINA BEACH ****
Řecko » ostrov Skopelos » Panormos
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA