GOLF PO CELÝ ROK » GOLF FR. POLYNÉSIE

GOLF FR. POLYNÉSIE

GOLF FR. POLYNÉSIE -

INFORMACE O DESTINACI

Tahiti, nejznámější ostrov v jižním Pacifiku, je nazýván také „romantický ostrov" nebo „ostrov lásky". Tahiti je největší a nejlidnatější ze 118 ostrovů a atolů tvořících Francouzskou Polynésii. Nedotčený ostrov je obydlený převážně v okolí hlavního města Papeete. Turistům nabízí nádherné pláže, hory, deštný prales, kokosové palmy, vodopády a překrásné výhledy na Tichý oceán. Tahiti je synonymem pro ráj na zemi, jehož tyrkysové moře ukrývá neuvěřitelně barevný podmořský život. Golfisté zde naleznou mistrovské golfové hřiště, které je mnohými golfovými nadšenci považováno za jedno z nejkrásnějších na světě. Posouzení pravdivosti tohoto tvrzení necháme na každém.

OLIVIER BREAUD INTERNATIONAL GOLF COURSE
V překrásném údolí mezi horami a modrými lagunami se ukrývá Olivier Bréaud International Golf Course, nádherné 18-ti jamkové hřiště, utajený klenot Tahiti.
Náročné golfové hřiště mezinárodní úrovně Olivier Breaud International Golf Course, místními nazývaný Golf d'Antimaono, se nachází v Papara Valley, na místě bývalé bavlníkové plantáže. Krásu krajiny bohaté na tropickou vegetaci a překrásné výhledy na Tichý oceán umocňují vlnící se ferveje a dokonalé greeny. Hřiště nabízí příležitost zahrát si vynikající golf začátečníkům, ale umí být náročné i ke zkušeným golfistům. Každoročně se zde koná v červenci prestižní turnaj „Tahiti Open International“, kterého se účastní hráči z celého světa.

Ostrov nádherných přírodních scenérií a bílých pláží je populární coby tropický ráj a jedinečné místo pro svatební cesty. Vyhledáván je také díky blízkosti hlavního města oblíbené destinace Tahiti Papeete. Bývá označován za nejkrásnější ostrov světa. Hornatá krajina plná svěží zeleně se zálivy a krásnými plážemi má úžasná místa k potápění a nejrůznějším aktivitám. Nemusíte zde ale dělat nic,klidně si jen si užívat. Kdybyste však chtěli poznat dlouho očekávaný golfový skvost, vydejte se za golfem na jedno z nejrásnějších pobřeží světa....

MOOREA GREAN PEARL GOLF
Vynikající golfové hřiště přezdívané „Zelená perla“ pro jeho smaragdově zelené ferveje, je atraktivní, technické a jedinečné. Druhé golfové hřiště ve Francouzské Polynésii se nachází na jižním pobřeží ostrova Moorea, v oblati Atimaono, mezi Papara a Mataiea. V údolí plném tropických palem se rozkládá 18 jamek strategicky umístěných ve svazích, na okrajích jezera a pláží, s dostatkem bunkerů a vodních překážek. Technicky náročné hřiště jedinečného designu Jacka Nicklause je výzvou pro golfisty všech úrovní.Otevřeno bylo v roce 2007 a je součástí golfového komplexu Moorea Golf Resort, luxusního pětihvězdičkového hotelu, nabízejícího další zajímavé aktivity.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
MANAVA BEACH RESORT & SPA - golf ****
GOLF FR. POLYNÉSIE
Golfový zájezd
.
HILTON MOOREA LAGOON RESORT & SPA - golf *****
GOLF FR. POLYNÉSIE
Golfový zájezd
.
SOFITEL MOOREA IA ORA BEACH RESORT - golf *****
GOLF FR. POLYNÉSIE
Golfový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA