Evropa » Itálie » Sardinie » Costa Rei

Costa Rei

INFORMACE O DESTINACI

Pobřeží Costa Rei se rozkládá na jihovýchodním cípu Sardinie, 70 km východně od Cagliari. Pro tuto oblast jsou charakteristické dlouhé pláže s bělostným pískem a nezapomenutelným průzračným mořem tyrkysové barvy, které se střídají s malými romantickými zálivy.
Letovisko Costa Rei leží uprostřed široce rozevřené zátoky, má veškeré dispozice k prožití nezapomenutelné dovolené. Klientům je k dispozici obchodní centrum, půjčovny kol, restaurace, bary, diskotéka, supermarket, tenisové i fotbalové hřiště, jízdárny, potápěčská centra, školy windsurfingu a plachtění. Na volně přístupných plážích lze hrát plážový fotbal, nohejbal, volejbal, lze si půjčit windsurfing nebo jiná plavidla.
Díky své poloze je zde možné trávit dovolenou od začátku června až do konce října, kdy je moře příjemně prohřáté a počasí slunečné.
Tato oblast nabízí množství výletů do okolí – krásné pobřežní hory směrem na Villassimius, Hadí ostrov - Isola Serpentara s nádhernými schovanými zátokami s plážemi, skupina ostrůvků Variglioni, nebo horské vesničky ve vnitrozemí.


Vzdálenost od letiště Cagliari: 70 km

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
LA VILLA DEL RE (pouze pro dospělé) *****
Itálie » Sardinie » Costa Rei
Pouze pro dospělé
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA