Mira

INFORMACE O DESTINACI

Letovisko Mira leží na pobřeží Atlantského oceánu nedaleko univerzitního města Coimbra. Bývalá rybářská vesnička, která se rozprostírá kolem klidné zátoky, je půvabné místo, kam si turisté zatím stále hledají cestu, a kde proto romantiku nekazí moderní hotely a divoký noční život. To ovšem Miře neubírá na atraktivitě, spíše naopak. Na rozlehlé písečné pláži Vás nebude nikdo obtěžovat a Vy můžete v klidu vychutnávat pohled na moře, jehož průzračnou modř jen občas naruší černá postavička na surfu číhající na tu správnou vlnu. Tak jako na celé portugalské pobřeží i do Miry se totiž sjíždí stále víc vyznavačů tohoto sportu.


Dávnou minulost, kdy Miru tvořilo jen pár obydlí chudých rybářů připomínají jak starobylé bárky vystavené na pláži, tak i dřevěný kostelík, jako vystřižený ze starých příběhů.


Když si přivstanete, můžete se pokochat pohledem na východ slunce, za jehož dozoru na lov vyrážejí skupinky rybářů. Jejich zásluhou se Vám potom na stůl dostanou skvělé čerstvé ryby, jedno z dalších lákadel městečka Mira.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
QUINTA DA LAGOA ***
Portugalsko » Severní Portugalsko » Mira
.
HOTEL MIRA VILLAS ****
Portugalsko » Severní Portugalsko » Mira
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA