Střední & Severní Amerika » Antigua a Barbuda » Barbuda

Barbuda

Barbuda -

INFORMACE O DESTINACI

Barbuda je 40 km daleko od Antiguy a právě proto je turisty téměř zapomenutá, pro milovníky prázdných pláží tedy ideální. I když jich nemá 365, může se zase pochlubit unikátním růžovým pískem, který vzniká ze schránek růžových lastur. Z Antiguy se sem dostanete buď s místními aerolinkami anebo katamaránem za 90 minut. Je to sice delší, ale mnohem romantičtější.

Plochý korálový ostrůvek má jen jedinou obec, hlavní město Codrington. Najít zcela soukromou pláž tu proto není problém, hlavně mimo sezónu. Jediný, s kým se možná budete muset dělit o prostor, jsou fregatky – ptáci, jejichž zdejší kolonie je největší na světě. Po západní části ostrova se táhne 14 km dlouhá pláž, na východě zase najdete divoké pobřeží s jeskyněmi a vulkanickými skalisky.
Křišťálové moře tu přímo vybízí k výletu lodí. Dáte přednost zapůjčení jachty nebo nepřebernému množství okružních plaveb, spojených se šnorchlováním kolem korálových útesů? A co třeba potápění za některým ze 150 lodních vraků na zdejším dně, nebo snad vyhlídkový let helikoptérou nad ostrovy? A to ještě nevíte o Seaton Village, kde si můžete zaplavat s rejnoky. Nuda tady rozhodně nemá šanci!
A za teplých nocí, kdy se slaným vzduchem nese šumění vln, můžete krásy moře zkoumat i jinak. Místní restaurace připravují nejrůznější mořské speciality, zaručeně čerstvé.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA