Austrálie a Oceánie » Cookovy ostrovy

Cookovy ostrovy

Cookovy ostrovy -

INFORMACE O DESTINACI

Objevte jedinečné bohatství Cookových ostrovů. V průzračně modrých vodách Jižního Pacifiku, který oplývá stovkami korálových útesů, se ukrývá drahocenný klenot. Panenské pláže se sněhově bílým pískem, tyrkysové odstíny lagun, blankytně modré nebe a nesčetné množství flory a fauny Vás zlákají k poznávání krás těchto ostrovů. Nadšeni budou jak milovníci relaxační dovolené, tak sportovní a dobrodružné povahy.

Břehy Cookových ostrovů, které jsou omývány vodamy Tichého oceánu, se nachází severovýchodně od Nového Zélandu, mezi Francouzskou Polynésií a ostrovem Samoa. Zahrnují 15 ostrovů o celkové rozloze 240 km2 a jejich vznik je přisuzován sopečné činnosti.
Ve zdejších vodách můžete spatřit mnoho různých druhů ryb jako jsou například barakudy, tuňáci, marlini, manty, ale také plachetníci a delfíni. S trochou štěstí zde můžete od července do září spatřit také velryby. Naopak ve vnitrozemí Vás mohou okouzlit deštné pralesy, kterým dominuje místní vulkanická hora.

Pokud Vás zajímá spíše místní kultura, neváhejte navštívit jednu z místních galerií, kde zdejší umělci vystavují svá díla jako jsou například tradiční vyřezávané ozdoby. Pro hlubší poznávání místní kultury doporučujeme navštívit ostrov Aitutaki, kde se nachází mnohem méně turistů a tak je zde možné z části ochutnat, jak souostroví žilo a dýchalo před příchodem Evropanů. Můžete zde také navštívit vyhlášené ostrovní noci plné zpěvu a tance, které jsou považovány za nejživější na celých Cookových ostrovech. Ve vnitrozemí nezapomeňte navštívit Marae – posvátná místa náboženských setkání, která na Vás dýchnou tajemnou atmosférou.

Podmínky pro potápění a šnorchlování jsou zde ideální - korálové stěny, jeskyně, vraky a neuvěřitelně rozmanitý podmořský život Vám učaruje. Podvodní fotografie Reef sharks - přátelských žraloků - budou krásnou vzpomínkou na Vaši dovolenou.

Krása a kouzlo Cookových ostrovů je umocněno vřelostí místních obyvatel. Všude se zpívá a tančí. Užijte si živý a rychlý tanec, který se vyznačuje nádechem erotiky a je doprovázen rytmem vyřezávaných dutých bubnů nazývaných "pate". Budete se zde cítit jako v ráji. Klid, pokojný mír a uvolněnou náladu, kterými ostrovy překypují, nebudete chtít opustit.Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
LITTLE POLYNESIAN RESORT (jen pro dospělé) *****
Cookovy ostrovy » ostrov Rarotonga
Exotický zájezd
.
PACIFIC RESORT AITUTAKI *****
Cookovy ostrovy » ostrov Aitutaki
Exotický zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA