Lika - Karlovac

INFORMACE O DESTINACI

​Už jste někdy na vlastní oči viděli, jak průzračné prameny přerůstají v překrásné řeky? Poznali jste moc a přitažlivost tajemných hor? A konečně, mysleli jste si někdy, že jejich síla a průzračnost mohou být vaše?


Pokud navštívíte turistickou oblast Lika - Karlovac, kontinentální část Chorvatska, která dalmatské pobřeží spojuje s centrálním vnitrozemím, přiblížíte se odpovědi.A ta je možná nejlépe vyjádřena krásou Národního parku Plitvická jezera, fenoménem, který přitahuje svojí jedinečností a vlivem na psychické i fyzické zdraví. Národní park Severní Velebit je oblastí výrazných krasových fenoménů, bohatství živočišné říše a výjimečných přírodních krás na relativně malém prostoru.

Jihozápadně od Záhřebu, na tzv. tranzitní poloze, postavený na základě konceptu pravého renesančního ideálního města ve tvaru šesticípé hvězdy, jako známá pevnost, která úporně odolávala tureckým nájezdům, bohatého historického dědictví, označen vodami čtyř řek a lesnatými horami Veliké a Malé Kapely, město Karlovac a jeho region, kromě toho, že jsou ideální ke koupání v čistých sladkých vodách, k veslování, splavování, rybolovu, raftingu, jízdě kanoemi, jsou vynikajícím místem i pro lov v lesích od Draganiće až k horám Klek a Modruša a k lyžování na svazích Bjelolasice. S ohledem na to, že Klek svým tvarem od dávna povzbuzoval inspiraci lidové obrazotvornosti, uslyšíte zde báji o slavných klečských čarodějnicích, které se při bouřlivých nocích shromažďují kolem půlnoci z celého světa a jejich rej a vřískot je slyšet až do města Ogulinu na řece Dobré.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA