St.Jakob

INFORMACE O DESTINACI

Nadmořská výška 1389 m - 2525 m

St.Jakob im Defereggental je malým střediskem nacházejícím se v údolí Defereggental, asi 40 km od Lienzu. Je to úžasné místo pro rodinnou dovolenou. Leží v nadmořské výšce 1389 metrů a žije zde asi 948 stálých obyvatel. V St. Jakob im Defereggental se nachází nádherný lyžařský areál Brunnalm, který láká své návštěvníky na možnosti lyžování a překrásný panoramatický výhled na okolní třítisícovky.
St. Jakob je nejstarším a zároveň také nejoblíbenějším střediskem celé oblasti Defereggental díky své původní atchitektuře, památkám a službám, které uspokojí každého milovníka zimních sportů. K dispozici je tu okolo 27 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 6 lanovkami a vleky. Je to ideální místo i pro milovníky freeride jízdy. Dále zde najdeme snowpark, 70 km běžkařských tratí, kryté haly pro tenis, badminton, golf, fotbal či basketbal, bowling, wellness centrum, lezení na ledě, kiting, jízda na koni, výlet na sněžnicích a turistické stezky. Přijeďte sem a určitě nebudete litovat své volby strávit dovolenou v této nádherné vesničce východního Tyrolska.
Je jednoduché vylíčit, co lyžaře na Brunnalmu tolik přitahuje. Každý milovník lyžování a jednoduché krásy to prostě cítí.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
JESACHERHOF ALPINHOTEL ****
Rakousko » Rakouské Alpy - lyže » St.Jakob
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA