Asie » Bali » Uluwatu

Uluwatu

Uluwatu -

INFORMACE O DESTINACI

Pura Luhur Uluwatu je na Bali jeden z nejposvátnějších chrámů a je strážcem celé jihozápadní strany ostrova. Postaven přímo na skále ve výšce 70 m nad oceánem je jedním z nejnezapomenutelnějších míst na Bali. Byl vybudován v 11. století a dnes je zasvěcen duchům oceánů a moří, a proto se sem každoročně během svátku Galungan sjíždějí celé rodiny, aby jim vyjádřily svou úctu. V celém areálu chrámů přebývají opičky, které jsou tu doma a podle toho se také chovají. V případě, že vám tito malí kamarádi něco vezmou, tak vám na pomoc přijdou místní. Ti se za spropitné pokusí opičku podplatit ovocem a získat vaše věci zpět.

Z jeho teras je možné pozorovat divoký příboj Indického oceánu. Každý večer sem přijíždějí lidé, aby tu pozorovali jeden z nejkrásnějších západů slunce na Bali. Zajděte si na romantickou procházku za západem slunce do chrámu Uluwatu a potom na balijské taneční představení „Kecak Dance” přímo v posvátném areálu.

Uluwatu pláž
Uluwatu je mezi surfaři vyhlášenou pláží. Milovníky tohoto sportu řadí perfektní vlny Uluwatu mezi jedny z nejlepších na celém světě. Nad útesem jsou bary a kavárničky, odkud můžete profíky ve vodě sledovat, anebo projít skrz jeskyni a pozorovat je přímo z pláže. Kolem Uluwatu je spousta dalších pláží, schovaných mezi vysokými útesy, na kterých se nachází překrásné luxusní hotely s nezapomenutelnou atmosférou a jedinečnými výhledy.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
BULGARI RESORT BALI *****
Bali » Uluwatu
Exotický zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA