GOLF PO CELÝ ROK » GOLF SLOVINSKO

GOLF SLOVINSKO

GOLF SLOVINSKO -

INFORMACE O DESTINACI

Nádherná příroda, upravené okolí, čistota,vybudovaná síť služeb a dlouhá tradice turistiky jsou hlavními důvody, kvůli kterým se Slovinsko považuje za ideální místo pro aktivní dovolenou.
Turisty ve Slovinsku obzvláště přitahují stará městská jádra, pitoreskní horské a vinařské vesnice, četné zámky a kostely, které jsou nejčastěji postaveny na kopcích a vyvýšeninách. Je to jeden ze základních rysů slovinského kulturního dědictví. Vedle něj je potřeba připomenout tkz. „kozolce“ (seníky), které jsou slovinskou specifičností s mnoha druhy. Nachází se po celém území Slovinska, dokonce i v hraničních oblastech Rakouska a Itálie, kde žili anebo ještě žijí Slovinci.
Zvláštností Slovinska jsou krasové oblasti, které se vyskytují ve všech uvedených reliefních jednotkách, nejvíce v Alpách a Dinárském pohoří. Na území Slovinské republiky je zaregistrováno více než 6 500 propastí. K prohlídce je připraveno více než 20 jeskyní, které jsou jednou z největších turistických atrakcí Slovinska.
Slovinsko je jediný středoevropský stát ve kterém se na relativně malé rozloze setkávají čtyři velké zeměpisné oblasti :
Dech beroucí jsou především Alpy (30 % území Slovinska) s mnoha významnými oblastmi jako jsou Bled a Bohinjna ledovcových jezerech a lyžařská centra v oblastech: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško – Savinjské Alpy. V této oblasti je 28 horských vrcholů vyšších než 2 500 m, a nejvyšší z nich – Triglav dosahuje 2864 m.
Na území Sloviska jsou čtyři golfová hřiště: Bled (18 + 9 jamek), Lipice (9 jamek), ve městě Mokrice (18 jamek) a ve Volčím potoce (9 jamek).

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
SAVICA - golf ***
GOLF SLOVINSKO
Pobytový zájezd
.
GOLF HOTEL BLED - golf ****
GOLF SLOVINSKO
Pobytový zájezd
.
PARK HOTEL BLED - golf ****
GOLF SLOVINSKO
Pobytový zájezd
.
KING'S CLUB HOUSE - golf ****
GOLF SLOVINSKO
Pobytový zájezd
.
Grand Hotel Primus - golf ****
Slovinsko » Ptuj
Pobytový zájezd
.
LIVADA PRESTIGE - golf *****
GOLF SLOVINSKO
Pobytový zájezd
.
GRAND HOTEL TOPLICE - golf *****
GOLF SLOVINSKO
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA