Reutte

INFORMACE O DESTINACI

Reutte je zimní sportovní centrum téměř městského charakteru. Středisko Reutte sahá až do nadmořské výšky 1900 m, je zde tedy garantován vždy dostatek sněhu.Reutte je menší, spíše rodinné středisko, které nabízí 15 km sjezdových tratí. Díky stálému počasí je středisko Reuttevhodné i pro jarní lyžování. V Reutte se nachází lyžařské školy i vleky pro děti.

Oblast Reutte však láká především milovníky běžeckého lyžování. Více než 120 km běžeckých tratí vede z většiny podél řeky Lechu a okolní krajinou kolem zamrzlých rybníků. Obtížná trasa vede z Klausenwaldu do Riedenu a jedlovým lesem až k Riedenerskému jezeru. Nabídka aprés-ski je v Reutte velmi bohatá. Najdeme zde restaurace, typické horské chaty, kluziště, v Reutte se také konají párty s muzikou na sněhu, nebo si můžete užít sáňkování, zimní túry nebo jízdu na saních tažených koňmi.

Zugspitz Arena
Jen 30 minut autem od Hotelů Fürstenhof na rakouské straně Zugspitze se nachází Tyrolská Zugspitz Arena. Je rájem pro lyžaře, běžkaře i milovníky zimních túr. Zugspitz Arena je ideální pro rodiny s dětmi, stejně jako pro nadšené zkušené sportovce.
Celkem sedm lyžařských areálů oblastiZugspitz nabízí lyžařům 147 km sjezdových tratí všech obtížností a 55 moderních lanovek a vleků. Dostatek přírodního sněhu a moderní zasněžovací zařízení zaručují v celé TirolerZugspitz Areně udržované sjezdovky až do jarních měsíců.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
FURSTENHOF ****
Rakousko » Rakouské Alpy - lyže » Reutte
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA