Afrika » Mozambik » Gaza

Gaza

INFORMACE O DESTINACI

Provincie je známá jako "sýpka" Mozambiku kvůli úrodnosti údolí Limpopo, kde se pěstuje obilí a rýže. Na severu a na jihu sousedí s provinciemi Manica a Maputo, na západě s Jihoafrickou republikou a na východě s provincií Inhambane a Indickým oceánem. Provincie Gaza se rozkládá na podél toku řek Limpopo a Changane a je velmi bohaté a vegetaci. Jsou zde obrovské bílé pláže s úžasnou vodou!Hlavní město provincie: Xai-Xai (224 km severně od Maputa)Hlavní etnika: Changana a Chopi


Jak se tam dostat? Silnicí EN1 z Maputa nebo přes hranice s Namaacha nebo Ressano Garcia, pokud pojedete ze Svazijska nebo z Jihoafrické republiky. Z Maputa můžete rovněž letět chartery.Flora a fauna: Národní park Banhina se nachází mezi řekami Limpopo a Changane. Je zde mnoho druhů divoké zvěře. Národní park Limpopo - ohromný park překračující hranice se Zimbabwe a Jižní Afrikou.


Doporučujeme navštívit pláže:Xai-Xai


Pláž 10m od města Xai-Xai, chráněná před velkými vlnami obloukem ze skal, které tvoří při odlivu mnoho bazénků, ve kterých můžete sbírat ústřice a slávky.


Chongoene


Pláž 8 km na sever od pláže Xai-Xai, velmi podobná pláži Xai-Xai (má podobný ochranný útes jako pláž v Xai-Xai).


Zongoene


Místo blízko ústí řeky Limpopo, nejlepší pro sportování a rybolov, nebo pro projížďky autem přes duny.


Bilene


Pláž u velké, 27 km dlouhé laguny (k moři se dostanete lodí, když přeplujete hluboké vody laguny), na jihu provincie, 190 km severně od Maputa, s průhlednou vodou a bílým jemným pískem.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA