Střední & Severní Amerika » Svatý Bartoloměj

Svatý Bartoloměj

Svatý Bartoloměj -

INFORMACE O DESTINACI

Svatý Bartoloměj je menší, hornatý ostrov sopečného původu s osamocenými plážemi, bývá často nazýván francouzskou riviérou v Karibiku a stal se oblíbeným odpočinkovým místem i pro mnoho významných osobností, celebrit a miliardářů. Nachází se asi 35 km jihovýchodně od souostroví Sv. Martina a severně od Sv.Kryštofa. Chcete-li žít v luxusu a mít přitom své soukromí, jste tu na správném místě. Ostrov má totiž krátkou přistávací dráhu, která zabraňuje obřím letadlům s turisty přiletět. To samé platí i pro přístav, neboť velké lodě v něm nemohou zakotvit. Davy turistů tak Vám tu rozhodně nehrozí. Na ostrov se přijíždí buď trajektem ze Sv. Martina, nebo malým soukromým letadlem.

Srdce mnohých turistů si získal především poklidnou atmosférou, nádhernými plážemi, hornatým vnitrozemím ostrova i rozmanitým podmořským světem. Procházka po čisté pláži mezi honosnými jachtami při západu slunce je zážitek sám o sobě. Pro ty, co mají radši trochu toho vzrušení nočního života, je tady hlavní město Gustavia. Francouzská metropole je doménou módních návrhářů a zaručeně uchvátí srdce každé ženy. Zdejší malebné uličky, kavárny a pekárny nemají obdoby.

Ostrov není moc velký a na jeho objetí autem stačí 2 hodiny. Co mu ale chybí do velikosti, vynahradí kouzlo místní krajiny. Domů je tu poskrovnu, ostrov zato nabízí nepřeberné množství panoramatických výhledů. Velmi oblíbená je turistika i trekking, právě tak jako lezení po skalách. Zdejší terén nabízí zapáleným horolezcům různé stupně obtížnosti.

Ostrov je pod správou Francie a francouzská atmosféra tady na vás opravdu dýchne, ať už při návštěvě restaurace, nebo při procházce hlavním městem.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA