GOLF PO CELÝ ROK » GOLF SICÍLIE

GOLF SICÍLIE

GOLF SICÍLIE -

INFORMACE O DESTINACI

Sicílie je ostrovem, kde si neopakovatelné scenérie podávají ruku s fascinující historií, kosmopolitní ostrov, na kterém se vystřídaly vlády asijské, africké i evropské, z nichž každá zde zanechala stopu. Sicílie je jedinečná, originální směs umění, historie, tradic a folklóru a samozřejmě, skvělého jídla a pití.

Jde o nádherný ostrov, který návštěvníkům nabízí pestrou škálu aktivit v příjemném podnebí, kde ani v zimě neklesají teploty pod 20°C. Díky tomu je Sicílie oblíbeným místem pobytu golfistů, kteří zde najdou vynikající podmínky ke hře po celý rok, a to i v měsících, kdy jim není počasí ve zbytku Evropy příliš nakloněno. Můžete zde obdivovat historii starou více než 2000 let, zdolat nejvyšší dosud činnou evropskou sopku – Etnu nebo se oddávat relaxaci ve zdejších křišťálově průzračných vodách. Milovníkům dobrého vína není dozajista třeba Sicílii představovat, a ti ostatní so po návštěvě Sicílie tento lahodný mok zamilují, zvláště když jej zkombinují s vynikajícím jídlem.

Pro suchozemce ze středu Evropy má Sicílie jednu obrovskou výhodu: v jejích vodách se dá osvěžit téměř po celý rok. Pobřeží je zde velmi proměnlivé: hned na západ od Palerma najdeme písečnou pláž Mondello, která láká především obyvatele Palerma, dále proti směru hodinových ručiček nás čeká Zingaro s nekonečnými možnostmi procházek po pobřeží, přírodní rezervace u řeky Platani, dále Isola Delle Correnti nabízí téměř africké scenérie, a aby ne, vždyť je také jižněji než Tunis. V centru Giardini Naxos jsou pláže široké písečné, písek je hrubší, místy jsou zde i oblázky, na výběžku Capo Schisò je pobřeží lávové a skalnaté. V Taormině najdete romantický záliv Isola Bella, do průzračné vody ale doporučujeme boty. Na severu ostrova, u Messiny začínají rozeklaná skaliska, která se ale brzy mění na písečné pláže San Gregorio a Capo D’Orlando. Nenechte si odsud ujít jedinečný výhled na Liparské ostrovy. Dále k Cefalú a Palermu už nás čekají jen dramatické útesy, jejichž krása ale bere dech…

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
IL PICCIOLO GOLF RESORT - golf ***
GOLF SICÍLIE
Pobytový zájezd
.
VILLA GUSSIO HOTEL GOLF & SPA RESORT - golf *****
GOLF SICÍLIE
Pobytový zájezd
.
DONNAFUGATA GOLF RESORT & SPA - golf *****
GOLF SICÍLIE
Pobytový zájezd
.
VERDURA GOLF & SPA RESORT - golf *****
GOLF SICÍLIE
Golfový zájezd
.
DONNAFUGATA GOLF RESORT & SPA - golf let *****
GOLF SICÍLIE
Golfový zájezd
.
VERDURA GOLF & SPA RESORT - golf let *****
GOLF SICÍLIE
Golfový hotel
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA