Asie » Vietnam » Nha Trang

Nha Trang

Nha Trang -

INFORMACE O DESTINACI

Pobřežní město Nha Trang v provincii Khanh Hoa se nalézá ve středním Vietnamu. Nha Trang leží při transvietnamské magistrále ve vzdálenosti 1278 km od Hanoje a 448 km od Ho Či Minova města.

Nha Trang nabízí hodně přírody s hlubokými a klidnými vodami po celý rok. Nha Trang skýtá návštěvníkům nádherný a atraktivní areál obklopený souostrovími a ostrůvky, horami a bělostnými písečnými plážemi. Severně od Nha Trangu leží horský masív Chong, který vypadá jako široce otevřená ruka nad mořem.

7 km dlouhá bílá písečná pláž v Nha Trangu bývá často nazývána vietnamským středozemím a je považována za jednu z perel vietnamského dlouhého pobřeží. V Nha Trangu svítí slunce po celý rok, průměrná teplota se pohybuje kolem 23°C a prší zde méně než jinde ve Vietnamu. Nha Trang, který je chráněn okolními horami z pohoří Truong Son, nebývá též postihován tajfuny. Západně od Nha Trangu je celá řada horských hřbetů, kde žije mnoho druhů zvířat a ptáků. Zátoka v Nha Trangu patří k 29 nejkrásnějším zátokám světa.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
VINPEARL RESORT NHA TRANG *****
Vietnam » Nha Trang
Exotický zájezd
.
EVASON ANA MANDARA NHA TRANG *****
Vietnam » Nha Trang
Plážové hotely
.
AMANOI *****
Vietnam » Nha Trang
WOW hotely
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA