Asie » Filipíny » Boracay

Boracay

Boracay -

INFORMACE O DESTINACI

Boracay je filipínský ostrov, který je pouhých 9 km dlouhý a uprostřed jen 1 km široký. Je opojnou směsí slunce, písku, příbojových vln a tropických nápojů. Den zde můžete strávit popíjením různých tropických a ovocných koktejlů, opalováním se, hrou na pláži a báječným relaxováním. Na Boracay naleznete pohádková letoviska, sluncem zalité pláže, můžete se zde věnovat potápění či šnorchlování a můžete ochutnat skvělé pokrmy z mořských živočichů. Je považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů v jihovýchodní Asii a Filipíny jsou na něj právem hrdé.

Bílá pláž
– patrně největší zdejší atrakce. Tento nádherný pás práškového bílého písku představuje komerční centrum celého ostrova. Na plážích je dostatek prostoru, od stánkových prodavačů si můžete pronajmout lehátko s nastavitelnou výškou, rozhodně zde není nouze ani o nabídku občerstvení.

Pláž Puka
– Nachází se na severním výběžku ostrova a skýtá vše, co většina lidí od tropického ostrova očekává: bílý písek a azurové moře a navíc zde nepotkáte davy turistů. Místní obyvatelé zde sbírají malé lastury hlemýždě puka, z nichž se vyrábějí šperky. Zdejší písek je o trochu hrubší než na Bílé pláži. Na moři bývají v této části ostrova o trochu větší vlny, ale panuje zde velmi klidná atmosféra.

Pláž Baling Hai
– Jedná se o malý záliv položený kousek severně od pláže Diniwid. Můžete se zde věnovat plavání, šnorchlování a je zde nabízena dobrá strava. Z restaurace na vrcholu útesu je nádherný výhled do okolní krajiny. Baling Hai bývá častou zastávkou při výletních plavbách podél pobřeží ostrova.

Netopýří jeskyně
– Tato jeskyně je domovem velkého množství obřích ovocných netopýrů a místní průvodci vás do ní za poplatek ochotně doprovodí. Pokud se sem chcete dostat, budete muset podniknout krátkou cestu lesem. Netopýři se přes den skrývají na jejím dně, do kterého vede strmý sráz, a je tedy zapotřebí si buď vzít baterku, nebo počkat až do setmění.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
NANDANA BORACAY ****
Filipíny » Boracay
Exotický zájezd
.
DISCOVERY SHORES BORACAY ****
Filipíny » Boracay
Exotický zájezd
.
FAIRWAYS AND BLUEWATER NEWCOAST BORACAY ****
Filipíny » Boracay
Exotický zájezd
.
FAIRWAYS AND BLUEWATER NEWCOAST BORACAY - golf ****
Filipíny » Boracay
Pobytový zájezd
.
SHANGRI-LA'S BORACAY RESORT & SPA *****
Filipíny » Boracay
Plážové hotely
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA