SLEVY

​Spořte s námi do ulity a využijte našich výhodných slev!

Využijte výhodných slev TURBOŠNEKA za včasné rozhodnutí ! Ušetříte a zároveň budete  mít možnost vybrat si ze široké nabídky  právě ten hotel, který se Vám líbí  a ne ten, který na Vás na poslední chvíli zbude.

Slevy se nemohou sčítat a tak pozorně čtěte, která sleva je pro Vás nejvýhodnější:

5% PRO STÁLÉ KLIENTY
Všem klientům, kteří již s námi alespoň jednou cestovali, bude poskytnuta sleva ve výši 5% z ceny za dospělou osobu z katalogových cen zájezdů. Na last minutové a speciální nabídky se pro stálé klienty vztahuje sleva ve výši 3%. Tato sleva není nijak časově omezena.
5% pro seniory
Tato sleva se vztahuje na všechny osoby starší  65 let na všechny katalogové nabídky. Na zájezdy Last Minute a seniorské pobyty se tato sleva již nevztahuje.

8% pro handicapované   
Pro tělesně postižené klienty nabízí turbošnek  SLEVU na všechny typy zájezdů.

5% pro novomanžele + balíček na pokoji
Svatební cesta patří bezesporu mezi nezapomenutelné  životní zážitky  a jako malý svatební dárek  máme pro všechny NOVOMANŽELE, kteří uzavřeli sňatek v roce konání zájezdu, nabízíme tuto slevu a přivítací balíček na pokoji po příjezdu do hotelu.

Skupinové slevy – 21. osoba ZDARMA
Pokud rádi cestujete s partou přátel, není nic snazšího, než vybrat a zorganizovat pro ně zájezd a jet ZADARMO. Podmínka získání této slevy je hromadná objednávka i platba. 

POZNÁMKA:
* VÝŠE UVEDENÉ SLEVY SE NEVZTAHUJÍ NA SENIORSKÉ POBYTY !!  
* TYTO SLEVY NELZE KOMBINOVAT SE ŽÁDNOU JINOU SLEVOU ! 

 


facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA