Moravske Toplice - Terme 3000

Moravske Toplice - Terme 3000 -

INFORMACE O DESTINACI

​Lázně Terme 3000 se nacházejí v malém městečku Moravske Toplice. Od léta 2000 se pyšní komplexem venkovních bazénů. Tento aqvapark se řadí k evropské špičce nejen svoji atraktivitou ale především kvalitou poskytovaných služeb. V lázních je relaxační a léčebné centrum Thermalium, které poskytuje kompletní lázeňské služby. Hlavním lákadlem Thermalia je „černá“ termální voda, která vyvěrá z hloubky 1175 až 1467 metrů a má teplotu 72° Celsia, čímž je tento přírodní zázrak zcela unikátní (ostatní uhličité prameny jsou většinou studené). V roce 1964 byla tato voda prohlášena za přírodní léčivý prostředek. Nejenže má tento termální pramen terapeutický účinek na lidské tělo, ale zároveň ho oživuje, zlepšuje a zrychluje krevní oběh, snižuje nervové napětí a urychluje přírodní opalování.

Termální Lázně Terme 3000 vděčí za svůj vznik pokusným vrtům při hledání ropy v polovině minulého století, kdy došlo k objevu zdejších termálních pramenů. Jedná se o uzavřený areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů s termální i netermální vodou o teplotě 30 - 38 °C s celkovou vodní plochou 5000 m2.

Vybrané bazény jsou napuštěny tzv. černou termální vodou, která léčí revmatismus, kožní a dýchací problémy a pooperační stavy. Doporučená doba pro pobyt v tomto bazénu je 20 minut.

Upozornění: před vstupem do těchto bazénů si hosté musí sundat veškeré stříbrné doplňky, protože ty po několika minutách mění svoji zářivou barvu na černou. (Z vlastní zkušenosti můžeme tuto proměnu potvrdit - v tomto případě doporučujeme na vyčistění zubní pastu.)

Zmiňovaná černá termální voda je také hlavní složkou jedinečné kosmetiky, kterou je možné zakoupit pouze ve zdejším Thermaliu, nově otevřeném centru pro relaxaci.

Zde se můžete nechat hýčkat různými typy masáží a zábalů, při nichž je využíváno léčivé bahno, v dnešní době velmi populární Ajurvédou, LaStone terapií nebo Thajskou či Havajskou masáží. Je zde na výběr z mnoha relaxačních programů, které vycházejí z filozofie Dálného Východu.

V areálu se dále nachází mnoho vodních atrakcí. Pro klienty, kteří netouží pouze po relaxaci, jsou zde k dispozici různé skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, gejzíry, tobogány, vodopády, masážní trysky, saunový svět a speciální dětská riviéra.

Pro sportovní vyžití slouží také volejbalová či basketbalová hřiště, hřiště na házenou a fotbal, tenisové a badmintonové kurty. Přímo u hotelu Livada **** je nové oblíbené 18-jamkové golfové hřiště o délce 600 metrů (nejdelší ve Slovinsku), které obklopuje celý komplex Terme 3000. Zde pořádané kurzy jsou vhodné jak pro hráče profesionály, tak i pro úplné začátečníky.

Dovolenou si lze také zpříjemnit řadou zábavných programů, které hotel pro klienty připravuje.

Příjemné ubytování je nabízeno v hotelech Livada Prestige *****, Ajda **** nebo Termal ****. Hotely leží vedle sebe a jsou propojené chodbami mezi sebou i s Thermaliem.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Tourist Village Bungalows ***
Slovinsko » Moravske Toplice - Terme 3000
.
Hotel Ajda ****
Slovinsko » Moravske Toplice - Terme 3000
.
Hotel Termal ****
Slovinsko » Moravske Toplice - Terme 3000
.
„Prekmurska vas“ Village Apartmans ****
Slovinsko » Moravske Toplice - Terme 3000
.
Kemp Terme 3000 ****
Slovinsko » Moravske Toplice - Terme 3000
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA