GOLF PO CELÝ ROK » GOLF FIDŽI

GOLF FIDŽI

GOLF FIDŽI -

INFORMACE O DESTINACI

Fidži, skupina ostrovů v jižním Tichomoří, vyniká příjemným klimatem, nádhernou krajinou a množstvím velkolepých golfových hřišť. Golfisté zde mohou získat zkušenosti na nejlepších hřištích s bujnou tropickou vegetací, perfektními greeny a překránými scenériemi hor a Tichého oceánu. Na Fidži nyní existuje pět 18-jamkových hřišť umístěných na Viti Levu, největším z ostrovů. Golfisté mohou vyzkoušet také zajímavá devítijamková hřiště, např. Koro resort golf course uprostřed staré kokosové plantáže, Shangri-La Fijian Resort obklopený nedotčenými bílými plážemi se zrekonstruovaným hřištěm navrženým britským vítězem Golf Open Peterem Thompsonem nebo náročný Vatukoula Golf Club s hřištěm uprostřed bývalého vulkánu. Každé z hřišť nabízí unikátní design, vlastnosti i obtížnost. Golf na Fidži není ničím novým, novou zkušeností ale může být pro Vás. Pro golfové nadšence je Fidži jedním ze skvělých míst na světě. Kromě golfu Vám nabídne možnost odpočinout si, vychutnat krásu deštných pralesů, modravých lagun, korálových útesů a bohatého mořského života. Ideální spojení golfu s dalšími zajímavými aktivitami.

DENARAU GOLF & RAQUET CLUB
Unikátní, náročné hřiště, které je považováno za jedno z nejlepších v Jižním Pacifiku, má jedinečný design, krásnou krajinu a je ideálním místem pro golf na Fidži. Vynikající golf nabízí Denarau Golf Club. Scénické18-ti jamkové hřiště s výhledy na tropické hory i modrající se moře, kokosové palmy a vonící ibišky vytváří dokonalou atmosféru. Patrně nejatraktivnější hřiště ostrova je dlouhé a rovinaté. Charakterizují jej široké ferveje, několik vodních překážek, zahrnuje 4 par trojky, 4 par pětky, a 10 par čtyři. Nejdelší jamka č.14 měří 516 metrů, nejkratší par 3 je jamka č.17 dlouhá 158 m. Hráčům je k dispozici klubovna s výhledem na hřiště a restaurace s barem.

FIJI GOLF CLUB
Dlouhé, rovinaté hřiště s fervejemi lemovanými nízkou vegetací, vynikajícími greeny a jamkami skvěle střeženými bunkery. Velmi oblíbený golfový klub mezi místními obyvateli leží pouhých 10 minut od centra města Suva. Fidži Golf Club nabízí 18-ti jamkové hřiště které vyniká skvělými greeny, dlouhými fervejemi a příznivými cenami. Klub je místem konání mnoha soutěží. Golfisté si zde prověří přesnost své hry na jamkách dobře chráněných bunkery a fervejích lemovaných stromy.


NADI AIRPORT GOLF CLUB
Jedno z nejnáročnějších hřišť na Fidži Nadi Airport Golf Club se může pyšnit nejkrásnějšími výhledy na ostrov, oceán a hory. Pouhých 10 minut jízdy od letiště se nachází nejmalebnější hřiště ostrova, jehož všech 18 jamek poskytuje nádherné výhledy na pohoří a oceán. Náročný terén se zužujícími se fervejemi lemovanými vysokými borovicemi plný krásných panoramat je výzvou pro každého hráče. V klubovně obsluhuje přátelský personál a návštěvníci jsou zde mile vítáni.

NATADOLA BAY CHAMPIONSHIP GOLF COURSE
Mistrovské 18 jamkové golfové hřiště, chlouba ostrova, je spojením náročné hry a dokonalé relaxace. Prvotřídní golfové hřiště s ohromujícími výhledy na azurové vody oceánu navrhl světově proslulý hráč golfu a fidžijský rodák Vijay Singh na úchvatném pobřeží Coral Coast. Natadola Golf má předpoklady zařadit se mezi nejlepší golfová hřiště světa. Náročný, mírně zvlněný terén s nádherně pěstěnými greeny, písečnými bunkery a až pěti odpališti u každé jamky poskytuje příjemné hrací podmínky pro golfisty všech úrovní. Sedm jamek je hraných směrem k pobřeží a oceánu. Klubovna v tradičním stylu poskytuje krásné výhledy na hřiště a korálové útesy. Mimořádné krásné golfové hřiště světové třídy.

THE PEARL SOUTH PACIFIC CHAMPIONSHIP GOLF COURSE
Scénické golfové hřiště v luxusním prostředí s 66 bunkery a vodními překážkani u 12 z 18 jamek prověří každého golfistu. Oblíbený golfový klub Pearl Championship Golf Course (Pacific Harbour) leží v západní části Viti Levu. Do luxusního prostředí se scenériemi deštného pralesa v kontrastu s modrými lagunami zasadil toto mistrovské hřiště architekt Robert Trent Jones. Mírně zvlněný terén s krátkými fervejemi lemovanými bujnou tropickou vegetací, množstvím bunkerů a vodních překážek činí hru poměrně dobrodružnou a dává golfistům možnost vyzkoušet si své dovednosti.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA