GOLF PO CELÝ ROK » GOLF MEXICO

GOLF MEXICO

GOLF MEXICO -

INFORMACE O DESTINACI

Mexiko je atraktivní exotická destinace, která nabízí azurově modré moře, bílé pláže, památky, nádhernou přírodu, milé lidi a řadu kvalitních mistrovských golfových hřišť.
Kromě 160 kilometrů krásných písečných pláží sem lákají turisty z celého světa především monumentální stavby z doby staré říše Chichen Itzá.
Při pobytu zde si můžete vybrat mondénní rušné středisko Cancún, který je plný zábavy, vodních sportů a velkých luxusních hotelů, ležících na déce 20 km podél pláže. Většina z nich leží na přilehlém ostrůvku, poblíž krásných bílých pláží, na kterých se můžete bez problémů nejen koupat, ale i potápět.
Máte-li rádi spíše klid a romantiku, doporučujeme pro pobyt vybrat okolí městečka Playa del Carmen. Výška hotelů i dalších staveb je zde totiž omezena na pět pater, hlavně menší penziony se pak doslova skrývají v bujné vegetaci.
Častým cílem je také ostrov Cozumel, který se může pochlubit druhým největším korálovým útesem na světě. Míří tam pochopitelně hlavně potápěči, ale i běžný návštěvník se může ponořit pod hladinu a objevovat místy až kýčovitě pestrobarevný podmořský svět. Romantici nejspíš zamíří do nově zpřístupněného komplexu krápníkových jeskyní, pojmenovaném výstižně Skryté světy.
Pro rodiny s dětmi je k dispozici velký zábavní i vodní park Wet’n Wild plný nejrůznějších atrakcí.
Díky americkému vlivu tu vyrostla řada golfových hřišť, která jsou situována a stavěna tak, aby hráčům umožnila nejen příjemný sportovní zážitek, ale chránila je i před slunečními paprsky. V současné době je přímo v Cancúnu nebo jeho blízkém okolí 9 mistrovských hřišť, včetně jednoho na ostrově Cozumel.
Kvalita a vzhled hřišť ve spojení s místní přírodou a karibskou exotikou totiž patří k tomu nejlepšímu, co golfový svět nabízí. Vše je umocněno bohatou historií Mexika jako takového a možností navštívit některé z jeho památek.

PLAYACAR GOLF CLUB - 18 jamek
Golfový klub umístěný do nejatraktivnější části poloostrova Yucatan je kombinací přírodních krás a nádherného, ale náročného hřiště. První all-inclusive golf resort v Mexiku je jedním z nejpopulárnějších a patří na seznam nejlepších hřišť Střední a Jižní Ameriky.
Playacar Golf Club návrháře Roberta von Hagge je úžasným golfovým hřištěm citlivě zasazeným do mayské džungle s miniálními zásahy do zdejšího ekosystému. Svěží zeleň hřiště je jen pár metrů od křišťálově čistého moře a jemného bílého písku karibských pláží.
Inteligentní design hřiště přispěl k tomu, že se Playa del Carmen stala jednou z nejpopulárnějších destinací Mexika. Hřiště náročné na hru, krásné na pohled.

MAYAKOBA GOLF CLUB - 18 jamek
Jedinečné hřiště navržené tak, aby bylo hřištěm turnajovým, ale zároveň si zachovalo příjemný pocit „hratelnosti“ pro golfisty všech úrovní, je golfovým klenotem a od svého otevření v roce 2006 se rychle stalo jedním z nejoblíbenějších. Jeho rozmanitost a úžasná krajina se stane nepřekonatelnou golfovou zkušeností.
Maykoba golf navržené proslulým Gregem Normanem je prvním hřištěm v Mexiku, kde probíhal turnaj americké PGA Mayakoba Classic. Toto umělecké dílo se rozkládá v srdci Mayské riviéry uprostřed resortu Maykoba a je propojením tropické džungle, hustých mangovníkových porostů, přímořských písečných úseků a vápencových útvarů.
Fairways lemované písečnými dunami a mangrovy, jamky hrané přímo na okraji Karibského moře, průchod přes otevřenou jeskyni a další jedinečné rysy, jejichž výsledkem je nádherné, přírodní hřiště v nedotčené Mayské přírodě. Jedinečný zážitek v jedinečné části světa.

IBEROSTAR PLAYA PARAISO GOLF CLUB - 18 jamek
Velkolepé, ale náročné hřiště, zářící hvězda Mayské riviéry, poskytne golfistům ten nejlepší golf. Nechte se unést krásou mayské přírody, nečekanými změnami terénu a zahrajte si svou nejlepší hru v životě. Poznáte skvost v džungli.
Legendární golfové hřiště designéra P.B.Dye se rozkládá na Mayské riviéře, jen 30 minut od Cancúnu. Velkolepé hřiště s bezkonkurenčním designem je řazeno mezi „nejlepší z nejlepších“ a získá si Vás od samotného začátku až do konce. Hřiště zahrnující část mayské džungle nabízí elegantně zvlněné greeny, úzké fairways i nebezpečně hluboké bunkery.
Jedno z nejtěžších hřišť je výzvou i pro nejlepší hráče. Malebné dílo, které je tak trochu ďáblem v ráji….

GRUPO MAYAN GOLF RIVIERA MAYA - 18 jamek
Krásné hřiště plné zeleně s 18 jamkami dokonale zakomponovanými do mimořádné krajiny. Zářící bílý písek, nedotčená jezera a hluboké bunkery patří k tomu nejlepšímu, co Niklaus design group vytvořil. Vysoká úroveň hřiště i jeho snadná dosažitelnost z Cancúnu i Mayské riviéry jej činí velmi oblíbeným.
Jedno z nejkrásnějších hřišť se nachází mezi Cancúnem a Playa del Carmen. Mimořádně krásná krajina, do které bylo umístěno 18 jamek, jezera obklopená mangovníkovým porostem a bunkery, nabízí intenzívní a nezapomenutelný zážitek. Nicklaus Design group vytvořil působivé hřiště, které je výzvou pro každého golfistu. Mnohá překvapení a voda vstupující do hry na deseti jamkách ozvláštní tento nezapomenutelný golfový zážitek.

COZUMEL GOLF - 18 jamek
Cozumel Golf Club designéra Jacka Nicklause je hřištěm světové úrovně. Je zasazeno do křehkého ekosystému mangrovových porostů, mokřad a tropického deštného pralesa, který je domovem mnoha ptáků a volně žijících zvířat. Cozumel Club je ekologický zázrak s mistrovským hřištěm, kde je radost hrát.
Jediné hřiště na ostrově Cozumel projektované Jackem Nicklausem je také jedním z nejnáročnějších. Jeho jedinečnost spočívá v umístění do prostředí mangrovových porostů, mokřad a mayské džungle s přírodními průchody pro volně žijícící živočichy. Hřiště je domovem krabů, leguánů, mývalů a mnoha dalších zvířat.
Golfový klub je příjemným místem pro hráče všech dovedností. Čtyři sady odpališť umožní každému golfistovi, aby si zahrál podle svých možností. Nechybí vodní překážky, bunkery a k zajímavé hře přispívá i vítr vanoucí od moře, který hru rozhodně neulehčí.
Hřiště, kde je radost si zahrát a které láká k opětovné návštěvě.

VISTA VALLARTA GOLF CLUB - 36 jamek
Golf světové úrovně a překrásné výhledy na Puerto Vallarta a Banderas Bay nabízí hráčům Vista Vallarta Golf Club. Dvě vynikající osmnáctijamková hřiště patřící k nejmodernějším v Mexiku a kde je radost hrát.
Vista Vallarta Golf Club zahrnuje dvě osmnáctijamková hřiště. První z nich bylo designováno golfovou legendou Jackem Nicklausem. Hřiště bylo otevřeno v roce 2001 a v roce 2002 hostilo World Golf Championships - EMC World Cup. Druhé hřiště je dílem Toma Weiskopfa.
Obě golfová hřiště v klubu Vista Vallarta de Golf byla zařazena v Top Ten golfových hřišť v Mexiku a získala uznání redaktorů časopisu Golf Digest za vynikající design.
Rychlé greeny, dostatečně široké fairways a strategicky umístěné bunkery vyžadují strategii a techniku. Ideální prostředí a hratelná hřiště, která stojí za návštěvu.

THE MOON SPA & GOLF CLUB - 27 jamek
Moon Spa & Golf Club je jediným hřištěm Jacka Nicklause v oblasti Cancúnu. Club je tvořen třemi devítijamkovými hřišti, která jsou zábavná a hratelná pro hráče všech úrovní. Nádherné výhledy na Mayskou riviéru obklopenou Karibským mořem a sněhobílými plážemi budou určitě nezapomenutelným zážitkem.
Jediné hřiště Jacka Nicklause v oblasti Cancúnu a zároveň první určené výhradně pro Palace Resorts bylo narženo jako 3 devítijamková hřiště, Jungle, Lakes a Dunes.
Při designu bylo postupováno tak, aby byla zachována jedinečnost a harmonie okolního prostředí. Golfový klub je obklopen krásnou krajinou mangrovových porostů, která je domovem mnoha exotických zvířat.
Zábavné hřiště, které si mohou vychutnat golfisté všech úrovní.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
THE REEF PLAYACAR - golf ****
GOLF MEXICO
Golfový zájezd
.
PLAYA AZUL GOLF & BEACH RESORT - golf ****
GOLF MEXICO
Golfový zájezd
.
EL TAMARINDO GOLF RESORT - golf *****
Mexico » Puerto Vallarta
Golfový zájezd
.
MOON PALACE CANCUN - golf *****
GOLF MEXICO
Golfový zájezd
.
BANYAN TREE MAYAKOBA - golf *****
GOLF MEXICO
Pobytový zájezd
.
FOUR SEASONS PUNTA MITA - golf *****
GOLF MEXICO
Pobytový zájezd
.
HARD ROCK CANCUN - golf *****
GOLF MEXICO
Pobytový zájezd
.
HARD ROCK RIVIERA MAYA - golf *****
GOLF MEXICO
Pobytový zájezd
.
FAIRMONT MAYAKOBA - golf *****
GOLF MEXICO
Pobytový zájezd
.
ANDAZ MAYAKOBA RESORT RIVIERA MAYA *****
GOLF MEXICO
Golfový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA