GOLF PO CELÝ ROK » GOLF PORTORIKO

GOLF PORTORIKO

GOLF PORTORIKO -

INFORMACE O DESTINACI

Jestliže milujete golf, budete milovat Puerto Rico, hlavní místo golfu v Karibiku. Momentálně je na tomto ostrově 28 golfových hřišť, většinu z nich navrhovali světoví architekti jako např. Robert Trent Jones, Rees Jones, Greg Norman, George a Tom Fazio, Jack Nicklaus, Arthur Hills nebo portorický Chi Chi Rodriguez. Místní teplé klima zaručuje celoroční golf, osvěžující je lehký mořský vánek. Modré nebe a krásné písečné pláže Atlantiku a Karibiku zde máte prakticky jisté.

Mnoho zdejších hřišť je součástí světových hotelových řetězců, takže po náročném dni plném aktivního odpočinku můžete relaxovat v jednom z luxusních resortů. Většina hřišť je otevřena pro veřejnost a to své si najdou jak začátečníci, tak profesionálové.

PLANTATION VILLAGE AT DORADO BEACH
Dvě různorodá hřiště zasazená do úchvatné krajiny plné zeleně a lemované nádherně modrým Atlantikem uspokojí každého, kdo hledá výzvu a vynikající golf. Plantation village at Dorado Beach je domovem dvou legendárních golfových hřišť. Sugarcane Course a Pineapple Course nabízí široká-otevřená hřiště, velké bunkry, množstvím vodních překážek a krásný výhled na hory Puerto Rican. Sugarcane je z těchto dvou hřišť tím náročnějším, ačkoliv se pyšní širokými fervejemi a greeny. Strategicky umístěné, hlubší bunkery a jezera ale dokáží potrápit. Pineapple Course byl navržen tak, aby vyhověl golfistům všech úrovní. O něco větší, ne tak hluboké greeny a krásné jamky poskytující úchvatné výhledy na oceán budou zážitkem i pro ty, kteří jej zvládnou ze zadních odpališť.

BAHIA BEACH RESORT & GOLF CLUB
Exkluzivní golfový ráj přímo u oceánu s hustou tropickou vegetací a vibrující atmosférou potěší a uchvátí. Jedinečná výzva a perfektní golf na místě, o němž sám architekt prohlásil, že je pro golfisty nebem na zemi. Na severovýchodním pobřeží Portorika, kde se vody Atlantského oceánu mísí s Karibským mořem, se nachází Bahia Beach Resort & Golf Club. Podél pobřeží, ve stínu kokosových palem navrhl Robert Trent Jones, Jr. prvotřídní golfové hřiště. Svým designem připomíná zvlněné mořské vlny, ferveje lemují stromy a greeny jsou dostatečně velké. Hru zpestřují bunkery i vodní překážky. Překrásná písečná pláž, slunce, výhledy na pohoří El Yuque či prvotřídní klubovna to vše předurčuje tento klub k tomu, stát se jedním z nejlepších v Karibiku.

EMBASSY SUITES HOTEL DORADO DEL MAR BEACH
Hřiště mezinárodních kvalit patřící k tomu nejlepšímu co Portoriko nabízí. 18-ti jamkové hřiště s úžasnými výhledy na oceán i hory, které nabízí velkou hru a perfektní služby. Mistrovské hřiště návrháře Chi Chi Rodrigueze s moderním designem tropické laguny je celosvětově proslulé. Hráčům poskytne skvělou hru s dostatečným množstvím překážek a možností zlepšit své dovednosti. Pro další zlepšení hry jsou k dispozici služby profesionálů i golfové lekce. Dokonalý zážitek umocňuje klubovna s nabídkou pravé italské kuchyně.

RIO MAR BEACH RESORT OCEAN COURSE
Výběr ze dvou mistrovských golfových hřišť nabízejících prvotřídní golf v nádherném prostředí s výhledy na oceán a hory. Impozantní vybavení a perfektní služby řadí resort mezi nejlepší v Karibiku. Rio Mar Beach Resort se rozkládá v překrásné krajině s jedinečnými výhledy na Atlantik a hory. Dvě 18-ti jamková hřiště navržená legendárními architekty jsou pro golfisty nezapomenutelným zážitkem. Ocean Course návrhářů Toma a George Faziových je populárním hřištěm s klasickým rozvržením, s četnými greeny a vyvýšenými odpališti. Signature hole č.16 se řadí k nejlepším v Karibiku. Klubovna je považována ze nejprestižnější klub v Portoriku. River Course je hřiště typické pro Grega Normana, který jej umístil do krajiny podél řeky, s výhledy na hory a moře. Hřiště bylo citlivě zasazeno do původní přírody s využitím přírodního terénu a vyznačuje se širokými fervejemi a mělkými bunkery. Dvě hřiště, dva jedinečné zážitky.

PALMAS DEL MAR COUNTRY CLUB
Jeden z TOP 5 golfových resortů Karibiku se může pochlubit dvěmi výjimečnými golfovými hřišti s velkolepými scenériemi Kabibského moře, tropické krajiny a úchvatných greenů. Palmas del Mar Country Club nabízí jedny z nejnáročnějších hřišť Portorika, které by golfistům neměly uniknout. Nádherný resort rozkládající se 45 minut jízdy od města San Juan nabízí dvě 18-ti jamková hřiště Flamboyan Course a Palm Course, která jsou neodolatelnou výzvou. Flamboyan Course architekta Reese Jonese je velkolepým hřištěm s malebnými výhledy na oceán. Několik jamek je umístěných přímo na pobřeží, kde hru ztěžuje vítr. Tropická krajina se zvlněnými greeny, strategicky umístěnými bunkery, přirozenými mokřady, loukami a stromy vytváří scénické, ale náročné hřiště. Palm Course navržený golfistou Gary Playerem je příjemným, skvěle udržovaným hřištěm, s vynikajícími podmínkami pro golf. Palmas del Mar Country Club v Portoriku je zařízením, které přinese potěšení ze hry i fantastické pohodlí.

PUNTA BORINGUEN GOLF & COUNTRY CLUB
Punta Borinquen Golf & Country Club ležící na pobřeží oceánu nabízí poměrně náročné hřiště s nádhernými výhledy. Populární místo pro golf díky příjemným cenám za hru. Hřiště bylo postaveno v roce 1940 jako součást bývalé vojenské základny Ramey Air Force Base. Golfové hřiště se rozkládá na skále podél pobřeží na severozápadním cípu ostrova a poskytuje nádherné výhledy na místě, kde se Atlantský oceán setkává s Karibským mořem. Osm jamek se rozkládá podél pobřeží a skýtají nádherné výhledy na maják. Hru zde značně ztěžuje boční vítr vanoucí od moře. Přátelský klub, který je skutečnou výzvou.

COAMO SPRINGS GOLF
Jedno z nejlepších hřišť jižního Portorika je výjimečným golfovým hřištěm se zajímavým designem a překrásnými výhledy, které vyniká svou polohou i perfektním klimatem. Coamo Springs Golf vynikající originálním designem Ferdinanda Garbina nabízí mistrovské 18-ti jamkové hřiště, kde bylo využito nejmodernějších technologií s ohledem na zachování původní vegetace a volně žijících živočichů. Rozkládá se v jižních horách nad městem Coamo a poskytuje nádherné výhledy na město, hory i okolní přírodu. Jedinečné, přátelské, nepříliš náročné hřiště s bezchybnými fervejemi.

EL LLEGADO GOLF CLUB
Golfové hřiště El Legado Golf CLub uprostřed malebné zahrady plné vodopádů, fontán a jezer je výjimečným dílem, které bylo navrženo tak, aby mohlo hostit prestižní PGA Tour. Jedno z nejlepších hřišť Portorika je skrytým pokladem rozkládajícím se v jižní části země. Ohromující krajina obklopená horami a šumícím Karibikem vytváří pozoruhodný golfový areál plný přírodní krásy, klidu a úchvatného golfu. Součástí klubu je luxusní klubovna, vynikající restaurace či zastřešená terasa nabízející výhled na hřiště. Lákavé a působivé hřiště.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
ST. REGIS BAHIA BEACH & GOLF RESORT- golf *****
Portoriko
Pobytový zájezd
.
THE RITZ CARLTON RESERVE DORADO BEACH - golf *****
Portoriko
Pobytový zájezd
.
PINE CLIFFS, A LUXURY COLLECTION RESORT - golf *****
GOLF PORTORIKO
Golfový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA