Jižní Amerika » Brazílie » Ceará » Jericoacoara

Jericoacoara

INFORMACE O DESTINACI

Jericoacoara se nachází 300 km severně od Fortalezy, odkud se sem můžete dostat letadlem (2 hod), helikoptérou (1 hod), autobusem (6 hod) nebo jeepem (4 hod). Tato vesnička uprostřed panenské přírody je součástí chráněného národního parku stejného jména a místní pláž je označována za jednu z deseti nejhezčích pláží světa. Temně modré mořské a sladkovodní laguny, pohybující se žlutavé písečné přesypy, smaragdově zelené palmové háje. Malé hotýlky – pousady, hospůdky a bary, kde se až do ranních hodin tančí forró. Uličky, kde se do písku boří plážová vozítka i bosé nohy kolemjdoucích. Nekonečná plocha oceánu i nedohlednost liduprázdné krajiny. Ideální místo pro milovníky klidu a pravé brazilské atmosféry. Opuštěné místo působí na návštěvníky svou jednoduchostí, až idylickým klidem a kontrastem tropické zeleně, nádherné vody a přesýpavých písečných dun vysokých až 200 metrů.
Jericoacoara je nejlepším místem pro windsurfing v celé Brazílii.  Vítr zde fouká konstantně celý rok, teploty se pohybují mezi 34 a 20° C, proto není žádný důvod, kdy by zde  nebylo možné provozovat tento sport. Období, kdy jsou větry obzvláště silné je srpen a září.
Kitesurf je možné provozovat jak v jezerech mezi dunami, tak i na moři – záleží jen na Vaší odvaze a chuti vyzkoušet nové věci .
Toto místo však kromě vodních adrenalinových sportů nabízí ještě další možnosti, jako jsou projížďky v buggy po písečných dunách, sandboard (jízda na prkně po písečných dunách) či  projížďky na koních.
 

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
POUSADA BLUE JERI ***
Brazílie » Ceará » Jericoacoara
.
RANCHO DO PEIXE ***
Brazílie » Ceará » Jericoacoara
.
MY BLUE HOTEL (ex MOSQUITO BLUE) ****
Brazílie » Ceará » Jericoacoara
Exotický zájezd
.
VILA KALANGO *****
Brazílie » Ceará » Jericoacoara
Exotický zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA