Cova Joana

INFORMACE O DESTINACI

Letovisko Cova Joana je situováno v horách téměř ve středu ostrova Brava. Letovisko je spojeno asfaltovou silnicí s obcí Vila Nova Sintra a hlavním městem Brava, které je vzdáleno asi sedm kilometrů. Po krásné pěší promenádě se dostanete do malého přístavu Faja de Água na západním pobřeží nebo na nevyšší horu Fontainhas, která dosahuje výšky 976 m.

Hlavní ulici v Cova Joana lemují malebné stromové aleje s keři ibišku. Je zde také možné vidět několik nových domů, které byli postaveny v tradičním stylu sobrados, tj. velké koloniální domy bohatých vlastníků půdy. Další zajímavostí je zde dům nejvýznamnějšího hodebníka Cape Verde – Raúla de Pina, který se nachází po pravé straně hlavní ulice a je možné ho navštívit. Dalším známým rodákem je významný spisovatel a skladatel Eugenio Tavares.

Cova Joana má jako hlavní zdroje příjmů především zemědělství. Pěstuje se zde převážně kukuřice, banány a fazole. Ve městě je pouze jeden malý obchod a restaurace. Více nákupních možností poskytuje sousední vesnice Noska Senhora do Monte, které je snadno dosažitelná pěšky nebo autobusem.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA