Střední & Severní Amerika » Aruba

Aruba

Aruba -

INFORMACE O DESTINACI

Aruba se u analytické společnosti Future brand umístila v první TOP 5 zemí v sekcích nejlepší relaxace, pláže, outdoorové aktivity a místní osazenstvo. Díky tomu se tento malinký ostrov v Karibiku stává stále populárnější destinací pro vysluněnou dovolenou. V roce 2009 vstoupla návštěvnost této nizozemské autonomní oblasti o 51% a získala i uznání od turistických odborníků.
V současné době láká ostrov Aruba turisty také na ojedinělý zážitek – projížďku ponorkou okolo spletitých korálů v hloubce 40 metrů pod hladinou moře. Ponorka nese jméno Atlantis a vyráží kousek od Renaissance Resortu v západní, turisticky nejvíce osídlené části ostrova Aruba.
Ale nejenom místní ponorka patří k těm nejlepším vodním zážitkům. Arubské pláže jsou považovány za jedny z nejpanenštějších na světě. Své místo si zde najdou jak adrenalinoví surfaři a kiteboardaři, tak i prostí „cachtalové“. Velmi populární jsou pláže Palm Beach a Eagle beach na sever od hlavního města Oranjestad, které svým megalomanským pojetím připomínají reklamy na Bacardi se zlatým pískem v pozadí, roztančenými slunečníky a tyrkysovým „mořským zrcadlem“ u horizontu.

Vyjet si zde na dovolenou sice nepatří mezi ty levnější záležitosti, naoplátku ale získáte velmi exkluzivní a stylový pobyt v rezortech s vysokou úrovní služeb, kde můžete holdovat skvělým plážím, sportu nebo třeba výletům pod moře a do okolí.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
MANCHEBO BEACH RESORT & SPA ****
Aruba
Wellness
.
DIVI ARUBA ALL INCLUSIVE RESORT ****
Aruba
All inclusive
.
TIERRA DEL SOL RESORT & GOLF ****
Aruba
Pronájmy vil
.
THE RITZ CARLTON ARUBA *****
Aruba
Cestování s dětmi
.
HYATT REGENCY ARUBA RESORT SPA & CASINO *****
Aruba
Cestování s dětmi
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA