Asie » Vietnam » Da Lat

Da Lat

INFORMACE O DESTINACI

Město Da Lat, správní středisko provincie Lam Dong, leží asi 308 km severovýchodně od Ho Či Minova Města. Da Lat, ležící v nadmořské výšce kolem 1500 m, má vzhled starého francouzského města. Byl založen roku 1897.

Da Lat se chlubí větším počtem přírodních jezer i umělých vodních nádrží jako například Ho Xuan Huong, Than Tho, Da Thien a Tuyen Lam. Všechny jsou vroubeny borovicovými háji, které jsou pro Da Lat typické. Ke každé výpravě do Da Latu patří i návštěva tamní Květinové zahrady. Mírné podnebí Da Latu je velmi vhodné pro orchideje, růže, lilie, kamélie a další květiny.

Dnes turisté neomezují své návštěvy Da Latu jen na vlastní město, ale podnikají odtud výlety i na náhorní planiny Lang Bian a do míst, kde žijí národnostní menšiny.

Nejvyšší hora náhorní planiny, jež dosahuje výšky 2165 m, je velkým lákadlem pro horské turisty. Z vrcholu "Lom Bieng Klo" lze vidět nekonečně se táhnoucí zelené hory, od nichž se odrážejí stříbřité sluneční paprsky. Do tohoto kraje se pořádá mnoho turistických výprav spojených i s parašutistickými sporty a výstupy na horské vrcholky.

Da Lat je též rájem milovníků golfu. Nachází se zde nejstarší vietnamské golfové hřiště, jehož výstavbu si už v roce 1920 objednal tehdejší císař Bao Dai. Poté, co golfové hřiště bylo při skončení vietnamské války v roce 1975 uzavřeno, je dnes už několik let zase obnoveno a též v provozu. Dalatský Palace Golf Club je jedním z nejoblíbenějších golfových hřišť ve Vietnamu a je zároveň jediným golfovým hřištěm v Asii, jež má ohýbané/zakřivené travní značení a zeleně.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
DALAT PALACE LUXURY RESORT & GOLF CLUB *****
Vietnam » Da Lat
Golfový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA