Reference Na Naše Služby

Profil firmy Snail Travel International a.s.

Cestovní kancelář Snail Travel International a.s. je touroperátor působící na českém trhu  od roku  1998 zaměřený zpočátku  na  specializaci na Portugalsko a portugalsky hovořící destinace, převážně ostrov Madeira, Azorské a Kapverdské ostrovy. 
V roce  2004  zajišťovala komplexní služby české fotbalové reprezentaci i českému fotbalovému svazu  v Portugalsku během pořádání fotbalového mistrovství Evropy EURO 2004 a zároveň přepravila na tento šampionát přes 4000 fotbalových fanoušků. Od té doby se také věnuje pořádání zájezdů za sportem, převážně na fotbalová utkání ve světě, přičemž  VIP servis a doplňkové programy jsou samozřejmostí.

Cestovní kancelář SNAIL TRAVEL se nezaměřuje na kvantitu a velký objem klientů, ale především na kvalitu nabízených hotelů a služeb, profesionální služby a individuální přístup ke klientům. Hotely jsou vybírány s maximální péčí s ohledem na přání našich zákazníků.  V nabídce nechybí ani pronájem soukromých vil s vlastním bazénem, po kterých v posledních letech vzrostla poptávka, pronájem automobilu a další doplňkové služby na míru. Na základě své osobní znalosti destinace je každý travel consultant  schopen poradit klientovi s volbou vhodného hotelu, což je hlavní devizou  naší společnosti oproti naší konkurenci.

Jelikož neslevujeme z kvality poskytovaných služeb na úkor ceny, většina našich nových zákazníků k nám přichází na doporučení našich stálých spokojených klientů. 

Již od roku 1999 zajišťuje cestovní kancelář Snail Travel zájezdy pro firmy. Jedná se většinou o skupinky od 20 do 200 osob s incentivním programem, konference, meetingy, návštěvy spřátelených zahraničních firem, motivační programy, golfové turnaje, team buildingy atd. Těmto speciálním akcím se věnuje oddělení incentivní turistiky, které je speciálně pro tuto oblast vyškoleno a odvádí práci na vysoké profesionální úrovni, o čemž svědčí výborné reference z řad spokojených renomovaných českých i zahraničních firem.

Golfové zájezdy patří mezi stěžejní produkty cestovní kanceláře již od počátku své působnosti, neboť hlavní destinace – Portugalsko je pro golfisty doslova rájem. Pro golfové nadšence nabízí Snail Travel širokou nabídku golfových pobytů šitých na míru od zajištění letenek, ubytování, pronájmu automobilu až po rezervaci hracích časů na jednotlivých hřištích, vypracování harmonogramů pro skupinky, zajišťování doplňujících programů v místě pobytu, atd. Vzhledem k tomu, že neustále roste ze strany stávajících i nových zákazníků poptávka po dalších destinacích, pro rok 2008 bude cestovní kancelář vydávat katalog „GOLF & RELAXACE & CESTOVÁNÍ“, kde klienti najdou velmi obsáhlou nabídku cestování za golfem po celém světě.

V roce 2004  získala cestovní kancelář Snail Travel prestižní 1. místo ceny FIJET na festivalu Tourfilm za nejlepší film – dokument byl o ostrově Madeira.
V roce 2005 vyhrála cestovní kancelář Snail Travel 1. místo v prestižní soutěži při veletrhu Holiday World za nejlépe zpracovaný nabídkový katalog.

REFERENČNÍ LISTINA:

 

Reference našich klientů:

18.5. 2016 – MADEIRA 

Vážená společnosti SNAIL TRAVEL,

Začátkem května 2016 jsem absolvoval týdenní rekreační pobyt s Vaší společností na Madeiře. Rád bych v této souvislosti ocenil příkladnou péči Vaší delegátky slečny Kateřiny Kozákové o klienty. Informativní schůzka na samém počátku pobytu nám pomohla porozumět specifikám země a vytvořit si jasnou představu o našich poznávacích výletech včetně navázání operativního kontaktu. Během společně absolvovaných a dobře organizovaných výletů prokázala slečna Kozáková hluboké znalosti o historii a reáliích Madeiry včetně její přírody. V komparaci s delegáty jiných společností se kterými jsem se setkal v minulosti vynikala schopností empatie, přátelského a vstřícného jednání.

Doc. Ing. Josef F. Palán, CSc. 

------------------------------------------------------------------------------  

11.5. 2016 – MADEIRA

Dobrý den,

Chtěly jsme Vám poděkovat za krásnou dovolenou.

Hotel, který nám poradila Vaše zaměstnankyně (Roca Mar v Canicu) nám naprosto vyhovoval nejen svým klidem, ale i naprosto profesionálním personálem, polohou – no prostě vším 

Zrovna tak, bychom chtěly pochválit Vaši delegátku Kateřinu Kozákovou, která byla nejen milá ale i vstřícná, pohodová, no prostě musíme jen chválit 

Madeira nás nadchla se vším všudy.

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů všem „Turbošnekům“.

Helena Krahulcová | generální ředitelství

------------------------------------------------------------------------------ 

4.1.2016 – SEYCHELY

Hezký celý nový rok Martino,

Děkuji za zprostředkování mého pobytu, myslím, že to bylo celé moc fajn a určitě se brzy vrátím ..... na La Dique určitě. Nakonec i v Le Duc to bylo hezké i když je tam co zlepšovat J

Pěkný večer

Martin 

------------------------------------------------------------------------------

16.12.2015 – THAJSKO

Dobrý den;

Právě jsme se predevcirem vrátili z dovolené v Thajsku a musím Vám poděkovat za perfektní organizaci v zajištění všeho co bylo třeba.Pocinaje zajištění mistenek u oken všech transferů z letišť a zpět a i lodní přejezd.A nakonec ten hotel v Bangkoku byla fakt pecka!!To se Vám povedlo😀.Urcite Vás doporucim jiným lidem a jestli budu zas vybírat exotickou dovolenou tak se obrátím na Vás.Ještě jednou děkujeme a ať Vám to tak funguje co nejdéle.

S pozdravem Zdeněk Drdoš

------------------------------------------------------------------------------ 

17.9.2015 – AZORSKÉ OSTROVY

Dobrý den,
Chtěli bychom moc poděkovat za perfektní naplánování naší dovolené. Vše klapalo jako hodinky. Azorské ostrovy jsou nádherné. Ještě jednou díky.
S pozdravem Němečkovi

------------------------------------------------------------------------------ 

21.8.2015 – THAJSKO 

Mila Kristino,

chtela bych Vam jeste podekovat za vyborne zajisteni nasi dovolene.

Vsechno klaplo perfektne a moji rodice byli velmi - velmi nadseni.

Mozna az tak nadseni, ze maji chut jeste vyrazit nekam do sveta na podivanou :-)

Preji Vam krasny den a jeste jednou velke - velke diky!

S pozdravy,

Jindra 

------------------------------------------------------------------------------  

20.8.2015 – PORTUGALSKO – ALGARVE

Dobrý den paní Bartůšková,

před pár dny jsem se vrátil z Portugalska a Vy jste mi zajišťovala ubytování v Lisabonu a v Albufeiře, letenky a jízdenky na vlak.

Vše proběhlo naprosto v pořádku a tak Vám chci ještě dodatečně poděkovat. Dovolená byla bezvadná. Lisabon je báječný, Algarve také,ale až na ten oceán ... (měl jsem si vzít na cestu neoprén).

Určitě budu Vaši kancelář zájemcům o Portugalsko doporučovat.

S přáním hezkého zbytku léta

Vlastislav Karel
------------------------------------------------------------------------------

13.8. 2015 – MADEIRA - PORTO SANTO

Milá paní Bartůšková,

moc Vás zdravím a děkuji Vám za zajištění našeho pobytu v Porto Santo.

Stejně jako vloni jsme si odpočinuly a krásně si celý pobyt prožily.

(V příloze Vám zasílám pár fotek, můžete je kdykoliv použít).

Se srdečným pozdravem, ať se Vám daří,

Irena Dušková
 ------------------------------------------------------------------------------

13.8.2015 - MADEIRA

Dobrý den, paní Gabrielová,

moc děkujeme za zprostředkování přenádherné dovolené na ještě krásnější Madeiře. Všechno bylo perfektně předjednáno a s ničím jsme neměli problém. Dokonce jsme na cestě zpět seděli u únikového východu, aniž bychom si to vyžádali, takže jsme měli luxusní prostor pro nohy. Dokonce se Travel service vytasil i s teplým jídlem a jedním nealkoholickým nápojem zdarma. Madeira je nádherná a byla jako stvořená pro naši aktivní dovolenou, prošli jsme si všechno, co jsme si naplánovali a ještě něco navíc. Kdyby se někdo z vašich klientů na Madeiru chystal, tak můžeme poskytnout výborné cestovatelské tipy :-)

Přeji krásný zbytek léta

Míša už Holasová :-)
------------------------------------------------------------------------------ 

27.6.2015 – AZORSKÉ OSTROVY

Dobrý den,

Vaše CK mi zajišťovala letošní dovolenou na Azorech, Sao Miguel, Ponta Delgada, hotel Acores Atlantico. Vše probíhalo podle Vašeho itineráře (z přestupů, tranzitů a přespání v Lisabonu jsem měl trochu obavy), ale vše bylo OK. Oceňuji, že mě v hotelu umožnili pobyt v pokoji až do večerního odjezdu (bezplatně!). Moc děkuji.

JUDr. Frant. Červinka 

------------------------------------------------------------------------------

24.6.2015 – GOLF V TOSKÁNSKU

Dámy,

děkujeme za zajištění úžasného programu v Itálii.

Ubytování i golfy lze doporučit všem labužníkům.

Ještě jednou díky a máte u nás lahev toskánského, donesu co nejdříve .-).

Honza a Alenka
------------------------------------------------------------------------------  

2.6.2015 – GOLF V TURECKU

Ahoj Kristino,

děkuji za dovolenou v Beleku , vše fungovalo perfektně . Zdraví Vašek

------------------------------------------------------------------------------   

6.5.2015 - BALI

Dobrý den,

minulý týden jsme se vrátili z dovolené snů z Bali zařizované vaší cestovní kanceláří (zprostředkované agenturou zajezdy.cz). Rádi bychom vám poděkovali alespoň touto cestou za perfektní a bezproblémovou organizaci celého zájezdu.

Hotel Relax Bali a jeho zaměstnanci (ať místní nebo čeští) jsou naprosto úžasní pohodoví mladí lidé, pro které není nic problém, a pokus se někde problém vyskytne, řeší se bez stresu, s úsměvem a v klidu jako ostatně všude, kam jsme na Bali přišli.

Ještě jednou díky.
Přejeme vám úspěch a mnoho tak spokojených klientů jako jsme byli my.
Irena a Jirka Čechovi

------------------------------------------------------------------------------  

20.4.2015 - AZORY

Dobrý den do Snailu,

chtěla bych ještě jednou touto cestou poděkovat za úžasný fam trip na Azorské ostrovy. Moc se líbilo, všechno bylo velmi dobře zorganizované, nebyla tam jediná chybička a velké díky patří hlavně Míši, která byla opravdu vynikající.

Moc a moc díky !!!!

S přáním pěkného večera

Renata Sikorová

------------------------------------------------------------------------------  

30.3.2015 – GOLF NA MAURICIU

Hezký den, vrátili jsme se z Mauriciu a chtěla bych Vám všem poděkovat za spolupráci a to i za naše přátele.
Bylo to skvělé, vše..... ubytování, hotel a jídlo, golf neskutečný.
Dokonce jsme si zahráli i ten ostrovní golf, velmi těžké hřiště, byli i na výletě lodí. Hráli jsme každý den, jak jsme si přáli.
Poslední 4 dny nám manager hotelu navrhl přestěhování do plážové vily, to byla hrozinka na dovolené. Vila velká, nádherná s bazénem a kusem pláže. Mohly jsme ji obývat až do večera před odletem. Velmi příjemné jednání a chování celého personálu.

Doporučujeme hrát golf až po l4 hod, kdy se dají rezervovat nejzažší hrací časy, je snesitelnější vedro.
To jenom pro Vás, co můžete poradit Vašim budoucím klientům. Bez kárek to opravdu nejde. All inclusive se vyplatí zakoupit.

Děkujeme Vám, doporučujeme Vás našim přátelům.

Děkujeme Vám i Vašim kolegyním a teším se na další dovolenou.
Alena Chmelařová a děkuji i Lumíra Stehna a Leu a Josefa Polákovi

------------------------------------------------------------------------------  

17.3.2015 – GOLF V TURECKU

Dobrý den,

ráda bych vám vyjádřila poděkování za krásný golfový pobyt v Beleku, v hotelu Cornelia De Luxe - minulý týden.

Transport z letiště do hotelu, check-in i ubytování proběhlo velice hladce a rychle. Pokoj byl krásný s výhledem na moře, díky předsezónní absenci animace bylo vše velice klidné. K dispozici byl vyhřívaný bazén a stravování bylo s dostatečným výběrem.

Snídaně byla dokonce již od 6:00 hodin, takže jsme mohly v 6:30 odjet shuttle busem na hřiště.

I zde probíhalo vše naprosto hladce, všechny tři devítky byly ve skvělém stavu a byla radost na nich hrát.

Celý pobyt se nám tak líbil, že s dcerou doufáme, že se do Cornelia De Luxe opět vrátíme - na podzim, nebo příští rok na jaře.

Z Plzně vás zdraví

Martina Radová a Amálka Radová

------------------------------------------------------------------------------

11.3.2015 – INDIE – ZLATÝ TROJÚHELNÍK

Vazena pani Bartuskova,

hlasim, ze jsme se vratili v poradku z Indie, zcela zdravi a nadmiru spokojeni. Vse bylo dobre zarizeno, vse klaplo. State Express je dobra cestovka, mohu vrele doporucit dal ( a take budu).

Nedoslo sice na polopenzi (zrejme nejakym nedopatrenim), ale nijak nereklamuji, protoze jsme za sve penize skutecne dostali skvelou hodnotu!

Moc dekujeme a zdravim!

Tesime se na dalsi cestu s Vasi cestovkou v budoucnosti.

Zdravim

Vladimir Marik

------------------------------------------------------------------------------ 

19.11.2014 – PORTUGALSKO 55+

Vážení kolegové,

v termínu 30.09. - 07.10. 2014 jsem měla s Vaší cestovní kanceláří paní Krolopovou v Portugalsku na zájezdu pro seniory.

Mám od ní předat velkou pochvalu na delegátku a průvodkyni Terezu. Vše perfektně zařídila, byla vstřícná, milá a měla dostatek informací.

Děkuji za perfektní spolupráci.

Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne

Iva Křečková

------------------------------------------------------------------------------

12.11.2014 - MADEIRA

Vážená paní Králová,

tímto bych Vám a paní Bartůškové chtěl poděkovat za vstřícný přístup k vyřešení situace vzniklé v roce 2013. Vzhledem k Vašemu přístupu jsem mohl navštívit Madeiru na podzim tohoto roku. Mohu Vám říci, že jsem si pobyt užil značně více než v roce 2006, kdy jsem byl také na Madeiře s Vaší cestovní kanceláří. Vše jsem vnímal vskutku hlouběji a byla to pro mne jedna z nejlepších dovolených.

Ač je patrný značný "posun" ke komercionalizaci turistiky na Madeiře od roku 2006, tak určitě budu chtít ji ještě jednou navštívit.

Především jsem Vám chtěl poděkovat za vstřícnost a lidský přístup.

Přeji Vám a všem v cestovní kanceláři ať se Vám daří vše ve Vašem životě.

Petr Čermák

------------------------------------------------------------------------------

 14.10.2014 - TURECKO 55+

Vážená paní Vegrichtová,

po návratu ze zájezdu seniorů 55+ z Turecka chci vyjádřit vrcholnou spokojenost mou i mé manželky s pobytem v Kemeru v hotelu Residence Rivero. Nejenže je Turecko krásná a čistá země a její lidé příjemní a milí, personál hotelu byl přímo vynikající a jídla skvělá a ve velkém výběru. Považujeme jak pobyt v Turecku, tak v tomto hotelu za jeden z nejlepších, jaké jsme kdy absolvovali. Jedině by bylo možné vytknout převahu ubytovaných Rusů a přílišnou orientaci Turků na ruskou klientelu, a také vyhrávání hlasité hudby do pozdních hodin (výjimečně až do 23:30) - s tím ale jde asi sotva co dělat. Bohužel naši lidé nemají příliš zájem o nabízené krásné fakultativní výlety, nebo snad na ně nemají. Zde bych chtěl vyzdvihnout práci delegátky paní Ivany, ztíženou navíc o to, že má své klienty ubytované na dvousetkilometrovém úseku pobřeží mezi Kemerem a Alanyí. Měli jsme předplaceny dva výlety u vaší CK, z toho se výlet na Pamukkale naplnil jen tak tak a na výlet Myra-Demre-Kekova jsme zůstali přihlášení jen my dva, pí. delegátka však zařídila, abychom mohli výlet absolvovat s ruskou skupinou, za což jsme jí velmi vděčni. S pozdravem

RNDr. Jiří Jiránek, CSc.

------------------------------------------------------------------------------ 

10.10.2014 - MADEIRA

Vážení, děkujeme touto cestou naší delegátce na Madeiře v termínu 22. - 29. 9. sl. Kamila Kohoutové za bezvadné služby delegátky, zasvěcené informace o všem a milý a vstřícný přístup. Také díky ní na naši dovolenou nikdy nezapomeneme.

Vaší cestovní kanceláři přejeme hodně spokojených klientů. Hana a Petr Adamčíkovi, Ostrava 

------------------------------------------------------------------------------

9.10.2014 - EUROVÍKEND V ISTANBULU

Dobrý den dámy,

děkuji za organizaci zájezdu do Istanbulu / 1007375 /.

Vše proběhlo o.k. a ke spokojenosti - byť na počátku byly malinké zmatky - uzavírání smlouvy a změna hotelu, transfery apod. - ale vše Vaše CK nakonec zařídila exceletně. Budu Vás jen doporučovat ve velmi dobrém duchu..

Zvláštní poděkování bych chtěl vyjádřit delegátce paní Hance (asi ext. z CK Buzola). Byť sami bychom jí nepotřebovali vždy jezdím s mapami a bedekrem a vím kam - Paní Hanka má profesionální přístup, výbornou informovanost o místě a velice příjemné vystupování vůči klientům CK / tedy nikoliv jako ke stádu rekreantů ROH nebo jako o obtížnému hmyzu, který kazí delegátův dovolenkový pobyt - obojí jsem již za 25 let zažil ;-) /.

Přeji krásný den a hodně spokojených klientů.

P.Pour

------------------------------------------------------------------------------ 

25.9.2014 - MADEIRA 

Mila pani Vegrichtova,

Chcem sa Vam touto cestou podakovat za dobre zorganizovany pobyt na Madeire v termine 15 – 22. 09. 2014. Zvlast dakujem za perfektne sluzby a sprevadzanie pani Kamile Kohoutovej, ktora sa o skupinu vzorne starala.

Srdecne pozdravuje

Pavel Plesnik

------------------------------------------------------------------------------

25.8.2014 - TURECKO

Dobrý den,

dovolená byla jedna z našich nejkrásnějších moc moc Vám děkuji. Doufám, že si teď krásně užíváte dovolenou Vy...až se vrátíte dejte mi prosím vědět, moc ráda bych se za Vámi zastavila a poděkovala Vám.

Přeji nádhernou dovolenou

Chalupecká

------------------------------------------------------------------------------ 

18.8.2014 - MADEIRA 

Dobrý den,

tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za úžasnou dovolenou, kterou jsme strávili na Madeiře díky Vaší CK.

Vše klaplo na jedničku, do všech hotelů jsme napoprvé trefili, půjčení auta taky v pohodě.

Skvělé jídlo, pití, milí lidé, plus nám vyšlo počasí. O krásné přírodě ani nemluvě.

Myslím, že kompletně poznat Madeiru se dá nejlépe s programem Fly & Drive, každému bych ho doporučila. A každému taky ráda doporučím Vaši cestovní kancelář.

Na Madeiru se určitě někdy vrátíme, už jenom proto, že jsme stihli jen 2 levády (nezapomenutelná byla hlavně Caldeirao Verde..)

Ještě jednou velké díky !

S pozdravem

Hana Walczysko

------------------------------------------------------------------------------ 

16.8.2014 - MADEIRA - PORTO SANTO

Vážená paní Bartůšková a Králová,

srdečně Vás obě zdravím a moc Vám s dcerou děkuji za zprostředkování krásného pobytu v Porto Santo.

Celý pobyt jsme si moc užily, včetně toho, že jsme měly vše perfektně zajištěné díky Vám.

Přeji Vám pěkné dny, mějte se krásně,

se srdečným pozdravem

Irena Dušková 

------------------------------------------------------------------------------

14.7.2014 - GOLF NA BALI

Dobrý den,

děkuji za zprávu, vrátili jsme se dnes krátce po půlnoci.

já jsem dotaz posílala z mailu z telefonu, ale byl tam nějaký zádrhel, neodešlo to a šlo to až asi nyní po připojení na domácí komunikační strukturu.

Moc děkujeme, vše bylo v pořádku a byli jsme velmi spokojení.

Iveta Borská

------------------------------------------------------------------------------ 

8.7.2014 - EUROVÍKEND V ATÉNÁCH

Milá Kristino,

chtěla jsem Vás informovat, že panu Godulovi z Karlovarských minerálních vod se organizace eurovíkendu v Athénách velmi líbila a jeho klienti byli také nadmíru spokojeni. Průvodkyně si velmi chválili, že byly šikovné. Pokud se opět na mě obrátí s poptávkou na zájezd, budu s Vámi ráda nadále spolupracovat.

Děkuji a přeji příjemný den

Mgr.Lenka Dočkalová

------------------------------------------------------------------------------

23.6.2014 – SICÍLIE 55+

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat a vyjádřit velkou spokojenost se zájezdem 55+ na Sicílii v termínu 8.6.-15.6.2014. Ubytování ve vile Athena bylo příjemné (uvítali jsme, že byl zohledněn náš požadavek na vyšší patro kvůli respiračním problémům) a také stravování v hotelu Sporting Baia bylo velmi dobré. Spokojeni jsme byli se i zakoupenými výlety, vysoce hodnotíme průvodkyni Lucii Gergelovou jak po odborné, tak i po organizační stránce.

Těšíme se na další zájezdy organizované vaší cestovní kanceláří.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Marie Suchopárová

------------------------------------------------------------------------------ 

5.6.2014 – MALEDIVY

Ahoj Kristino,

na Maledivách bylo fajn, mně teplo akorát, Vendulce možná více (vzpomínala na Portugalsko), ale moc jsme si to užily. Pořád jsme šnorchlovaly, moře bylo fantastické. Tak úžasný podmořský svět jsem ještě neviděla a to jsme se nepotápěly.

Dík moc

Vilma

------------------------------------------------------------------------------ 

3.6.2014 – PORTUGALSKO 55+

Dobrý den,
dnes se u mne v kanceláři zastavila naše společná klientka paní Olšarová (rez.č.1005731), která se zůčastnila zájezdu pro seniory 55+ v Portugalsku (hotel Costa da Caparica) v termínu 14.5.-21.5.2014.
Byla velice spokojená jak s hotelem, tak s organizací a prosila mne, ať Vám napíšu a vyřídím velkou chválu na tento zájezd a velice chválila i delegátku.

I já jsme samozřejmě velice ráda, pokud se mi klienti vrací takhle spokojení a děkuji a těším se na další spolupráci.

Děkuji

S pozdravem
Michaela Vilímová

------------------------------------------------------------------------------

29.5.2014 – PORTUGALSKO 55+

Dobrý den,

chtěli bychom tímto způsobem poděkovat slečně Terezce, delegátce vaší cestovní kanceláře v Portugalsku (Lisabonu).

V době od 14. - 21.5.2014 jsme prostřednictvím vaší cestovní kanceláře pobývali v hotelu COSTA DA CAPRICA. Při jedné soukromé cestě do Lisabonu i přes naší zvýšenou opatrnost se podařilo místním zlodějům nám z příruční tašky odcizit cestovní doklady. Děs, který následoval z naší strany snad ani nemusím popisovat. Obrátili jsme se telefonicky o pomoc na slečnu Terezku. Podrobně nám vysvětlila a pro všechny případy ještě poslala emailovou zprávu jak dál v této situaci postupovat. Sama domluvila termín schůzky k vydání náhradních cestovních dokladů na našem velvyslanectví v Lisabonu. Několikrát se nás ještě telefonicky dotazovala, zda nepotřebujeme její osobní účast. Nebylo třeba i když jazykově špatně vybaveni, avšak s dobrými pokyny jsme si nakonec poradili sami.

I nadále projevovala zájem o nás, ale s ochotou a péči se věnovala všem účastníkům. Musíme konstatovat, že s takovým profesionálním přístupem ze strany delegátů, jsme se ještě nesetkali.

Pouze na závěr bychom si dovolili připomínku ke stravování v tomto hotelu. Na 4 hvězdičkový hotel byla strava dost špatná. Osobně bych z tohoto důvodu tento hotel nikomu nedoporučila.

I přes tuto nepříjemnost, která nás potkala jsme byli spokojeni.

Děkujeme

Jana a Miroslav Sedláčkovi

------------------------------------------------------------------------------  

29.5.2014 – MADEIRA 

Dobrý večer, Kristi,

Chtěla jsem Ti poděkovat za tu naši skupinu, všichni byli moc spokojení a mnohokrát děkovali.

Také delegátka Kamila byla šikovná a velmi příjemná a vstřícná.

Co se týče hotelu Four Views Oasis, mám dojem, že hlavně už tak výborné stravovací služby se rok od roku ještě zlepšují - lidi byli nadšení.

Ještě jednou Tobě i Martince moc děkuji.

Jarmila Messari

------------------------------------------------------------------------------ 

16.4.2014 – MADEIRA

Milá cestovní kanceláři,

včera (16.června) večer jsme se vrátili z Madeiry, nádherného zájezdu, který jsme mohli zažít díky vám a vaší péči. Chtěl bych zvlášť ocenit skvělou profesionalitu vaší průvodkyně Kamily Kohoutové – gratuluji vám k takovým spolupracovníkům. Vše měla perfektně připravené a pod kontrolou, zároveň stále usměvavá a vstřícná, během přesunů nás seznamovala se všemi pozoruhodnostmi, zajímavostmi a historií, schopná zodpovědět nejrůznější dotazy.

Byli jsme již na různých místech Evropy, ale toto byla to pro mne a moji ženu dovolená vpravdě exotická a nádherná. Jsem rád, že jsem pro návštěvu Madeiry zvolil právě vaši cestovní kancelář a ještě jednou vám za vše srdečně děkuji - i za vstřícné jednání ve věci problémů paní Ivy Halamové, která se po rodinné tragédii nemohla účastnit zájezdu s námi. Přeji vašemu kolektivu hodně úspěchů.

S přátelským pozdravem

doc.Ing.Jindřich Šachl, CSc

------------------------------------------------------------------------------  

3.3.2014 – DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

Dobrý den, paní Bartůšková, prožili jsme v Dominikánské republice krásnou dovolenou. Díky Vaší vstřícnosti a zajištěním českého delegáta jsme se díky Radce Denglerové podívali na zajímavé výlety a další místa. Moc nám pomohla a vůbec si nedovedu představit, o co vše bychom se bez ní ochudili. Jeden celodenní výlet jsme absolvovali s její průvodcovskou přítomností a dověděli jsme se díky jí mnoho zajímavého a viděli mnoho, což by bez českého delegáta, pro nás bylo bezpředmětné z důvodu velmi omezené znalosti anglického jazyka. Přispěla tudíž velmi velkou měrou k naší spokojenosti s celou naší dovolenou. Radce jsme osobně i SMS zprávou poděkovali, ale musela jsem to sdělit i Vám. Ještě jednou děkujeme, že jste nám českého delegáta zajistili. Mohu vřele všem známým Vaše služby a vstřícnost jen doporučit.

S pozdravem Marie a Karel Nápravníkovi - Jihlava

------------------------------------------------------------------------------ 

7.1.2014 – MADEIRA

Dobrý den,

chci vám moc poděkovat za organizaci mého zájezdu na Madeiru v termínu 14. - 21. 12. 2013. Byla jsem se vším nad míru spokojená, hotel byl perfektní, služby také, všechno proběhlo bez jakéhokoliv problému. Strávila jsem díky vám krásný předvánoční týden. Pokud to bude jen trochu možné, myslím, že si to letos zopakuju, protože je třeba prozkoumat další část ostrova.

Ještě jednou děkuji za spolupráci a přeju v roce 2014 samé spokojené klienty!

N. Petrová

------------------------------------------------------------------------------ 

23.12.2013 – RÉUNION

Vážená paní Hynštová,

předpokládám, že jste to byla Vy, kdo "odbavoval" náš novoroční pobyt na Réunionu, kterým plním slib daný manželce asi před 20ti lety. Nový rok tedy i díky Vám pro nás začíná nádherně a protože jde o vánoční dárek tak to, co nám přejete, jste zároveň již sama vyplnila.

Když nemůžu pro Vás učinit totéž, alespoň Vám to přeji...

Rao Uppaluri

------------------------------------------------------------------------------ 

13.12.2013 – EUROVÍKEND V JERUZALÉMĚ

Dobrý den,

ve dnech 6. -9.12. jsme byli na prodlouženém individuálním víkendu v Jeruzalému. Chtěl bych vás s potěšením informovat, že jak ubytování, tak transfery z a na letiště i prohlídka Starého města s průvodcem byly vašimi místními partnery perfektně zajištěny, vše "klapalo", až jsem se divil.

S přátelským pozdravem

Ing.Luděk Slabý se synem

------------------------------------------------------------------------------

12.11.2013 – GOLF V TURECKU

Dobrý den Kristíno,

chtěl jsem Vám jen poděkovat za organizaci zájezdu. Vše proběhlo k naší veliké spokojenosti a prosím poděkujte za nás také Jitce Weiss, která se o nás v místě starala.

Hezký den a snad někdy příště na golfu.

S pozdravem

Radwan

------------------------------------------------------------------------------

7.11.2013 – MAURITIUS

Slečno Bartůšková,

chtěla jsem Vám a Vaší společnosti poděkovat za bezchybnou organizaci naší dovolené.

Vše bylo přesně jak jste psala, byli jsme velmi spokojeni i s profesionálním vystupováním našeho českého (respektive slovenského) zástupce.

Hotel, pláž i golfová hřiště.... vše bylo pěkné. Děkujeme :-)

Přejem Vám a Vaší společnosti mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem Martina Gricová

------------------------------------------------------------------------------

27.10.2013 – VIETNAM

Dobre poledne ze Saigonu Kristino, chtel bych Vam a Vasi spolupracovnici za celou nasi malou skupinu podekovat, za vyborne zorganizovany pobyt ve Vietnamu. Poprve za 5 let, co letame do Asie jsem nemel zadny problem a nemusel neco resit. Hotel, pruvodce, program byl skvely. Delate to opravdu dobre a radi v budoucnu vyuzijeme Vasich sluzeb.

Jeste jednou diky Marek

------------------------------------------------------------------------------

22.10.2013 – MADEIRA

Milá Martino,

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za úžasný famtrip na Madeiru. Měli jsme možnost se seznámit s nádherným kouskem světa, děkujeme za všechny výlety, které jsme absolvovali. Zájemcům budu vřele doporučovat a jsem přesvědčena, že podpořím prodej zájezdů Snailu. Chtěla bych ocenit zvláště vysokou profesionalitu průvodkyně Ivy, která nám po celou dobu pobytu podávala rozsáhlé informace.

Srdečně Vás zdravím

Olga Kopřivová

------------------------------------------------------------------------------

 21.10.2013 – MAURITIUS

Dobrý den paní ředitelko,

velmi rádi bychom Vám poděkovali za možnost zúčastnit se fantastické infocesty na Mauritius minulý týden.

Asi nejsme jediní z naší skupiny, kdo se Vám ozve, takže si i od ostatních kolegů budete moci přečíst, že jsme se všichni shodli, že tak dobře připravenou, zajímavou a bezproblémovou infocestu ještě nikdo z nás nezažil. Vzali jste nás do destinace snů, ukázali jste nám nádherné resorty, Vaši partneři ze Solisu, Mirka, hoteliéři a manažeři byli bez chyby.

A Martina je nejlepší.

Ještě jednou děkujeme!

Petr a Ondra Šanderovi

------------------------------------------------------------------------------ 

16.10.2013 – MALTA

Dobrý den,  paní Bartůšková,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat, zájezd na Maltu se nám velmi líbil. Ubytování v hotelu Quavra, který jste mi poradila, bylo v pořádku, pokoj sea front view do ulice byl příjemný a pomohl nám zlepšit dýchací obtíže. Byli jsme také spokojeni se zájezdy, které jsem si v Praze předplatili. Paní průvodkyně Adriana Oliva je opravdu výborná, předala nám spoustu zajímavých informací.

Těším se, že po zájezdech na Madeiru a Maltu využijeme služeb CK Snail Travel i do dalších destinací (rádi bychom jeli v dubnu/květnu na Sícilii 55+, nebo Sardínii 55+, ale vzhledem ke svému pracovnímu vytížení nemohu s větším předstihem plánovat jarní termín, více informací budu snad vědět v polovině prosince…).

S pozdravem a přáním příjemného dne

Marie Suchopárová

------------------------------------------------------------------------------ 

16.10.2013 – MADEIRA

Dobrý den,
v pondělí jsme se vrátili ze zájezdu na Madeiru. Na minulé zájezdy (Turecko, Sicílie) jsem si trochu "stěžovala" a tentokrát si nemůžu nechat 
pro sebe hodnocení průvodkyně. Je to Ivana Tulpová ze Snailu a musím napsat, že snad lepší jsem na zájezdech nepoznala! 
Příjemná, milá, ochotná, s nevyčerpatelnou spoustou vědomostí a znalostí. Určitě k tomu přispívá i místní znalost získaná 
trvalým pobytem na Madeiře.
S pozdravem
J.Haluzová

------------------------------------------------------------------------------

2.10.2013 – ŠPANĚLSKO - MAR MENOR 55+

 

Dobrý den paní Martino.

Ve dnech 16. – 23. září jsem byla s vámi (panem Koudelákem) na dovolené ve Španělsku v hotelu Los Gavios – Mar Menor.

Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za velmi kvalitní služby během naší dovolené, ale i „starost o zákazníka“ před dovolenou a to pana Koudeláka.

Již jsem navštívila mnoho dovolených, letovisek a hotelů, ale zde jsem byla – ale nejen já, ale i moje sestra a spoustu dalších „dovolenkářů“, se kterými jsem mluvila, velmi spokojená a nemám, opravdu nemám co vytknout.

Byla zde perfektní obsluha v jídelně – bezchybná, rychlá, všímavá, recepce také v pořádku a v neposlední řadě bych moc ráda pochválila dvě milé, mladé animátorky, které se opravdu snažily, pracovaly s lidmi, byly věčně suprově naladěné a vůbec. To se opravdu jen tak někde nevidí, co vše pro nás děvčata dělala. Také nesmím a ni nechci zapomenout na 2 delegátky, které ve Španělsku žijí a provázely nás – příjemné, milé, vstřícné…… Věřte mi, že to opravdu dokáži posoudit a ocenit, protože už více, jak 20 let dělám v propagaci, stále dělám s lidmi a vím, co vše dá práce a úsilí a nakonec se někdy i ta nespokojenost z druhé strany dostaví – což bývá většinou neznalostí těch, co nikdy nic takového neudělali a jen v danou chvíli vědí „jak se to má a nebo mělo udělat“.

S panem Koudelákem jsem již byla na dovolené na Madeiře a také suprová dovolená.

Všude vás doporučuji.

Za spokojeného vašeho zákazníka

------------------------------------------------------------------------------

12.9.2013 – MADEIRA

Dobrý den,

v pondělí jsem se vrátila z pobytu na Madeiře, kde jsem měla s kamarádkou přes Snail Travel zakoupené výlety 

s českou průvodkyní. Vzhledem k předchozí špatné zkušenosti jsem měla trochu obavy, jak budou výlety probíhat. 

Ovšem průvodkyně Ivana Tulpová hned na prvním výletě moje obavy rozptýlila, byla opravdu vynikající. 

Ohromné znalosti, přehled v mnoha směrech, bylo vidět, že Madeiřanům opravdu vidí až do kuchyně. Navíc velmi  

ochotná a připravená pomoci při jakémkoliv komunikačním problému. Musím uznat, že náš pobyt na Madeiře 

byl velmi příjemný a velkou část zásluh na tom má právě slečna Tulpová. Na takovou průvodkyni můžete být opravdu pyšní 

a já vaší CK za ni děkuji.

Zdraví vás Ivana Měřínská

------------------------------------------------------------------------------  

 10.9.2013 – MADEIRA

Dobrý den! Chtěli bychom Vám velmi poděkovat za zprostředkování zájedzu na Madeiru. Včera večer jsme se v pořádku vrátili. Nemělo to chybu, vše klaplo, jak mělo. Projeli jsme, co jsme mohli a zvládli. Nezaháleli jsme ani chvilku. Fotky snad také nějaké budou. Dnes tu máme zimu, tak si doma topíme. Je to velký skok. Zdravíme a snad někdy zas s Vámi někam poletíme. Věra a Petr Strádalovi

------------------------------------------------------------------------------  

20.8.2013 – PORTUGALSKO - ALGARVE

Dobrý den paní Králová,

moc Vás zdravím a chci Vám poděkovat za zajištění naší cesty po Portugalsku.

Nebýt Vás, tak jsme si to tak pěkně neužili, pronájem auta byl výborný nápad, procestovali jsme kus severu a celý jih, všechna zajímavá místa, pláže a městečka, mys.

Najeli jsme za 5 dní 1 200 km, takže jsme byli stále v akci a hotelu jsme si moc neužili, jen skvělých snídaní a večeří :). Ještě bych potřebovala 1 den na koukání z balkonku v hotelu :).

Příští rok bych měla zálusk na Azory... tak uvidíme, ozvala bych se Vám s předstihem.

Opravdu Vám s dcerou moc děkujeme a přejeme Vám i celému kolektivu krásný zbytek léta.

Irena Dušková

------------------------------------------------------------------------------  

24.7.2013 – MADEIRA

Děkuji Vám za servis k zájezdu na Madeiru 15.-22.7.2013. Nabídka, výběr, objednávka i platba přes web proběhla raz dva včetně vyřízení dotazů a změn a i během pobytu bylo všechno zajištěno jednoduše, ale účelně a podle našich představ.

Martin Indra

------------------------------------------------------------------------------  

16.7.2013 – MADEIRA

Dobré odpoledne, Madeira - r.č.1 004 396:
klientky pí.Havelková a pí.Jordáková byly na dovolené na Madeiře. Ráda Vám sděluji, že s dovolenou byly velmi spokojeny, počasí bylo po celý týden pěkné a tak si to užily.
Dagmar Vaňková 

------------------------------------------------------------------------------  

 

12.7.2013 – TURECKO

Dobry den,

timto bych Vam rad podekoval za Vami poskytovano sluzby. Uroven Vasi prace je velmi vysoka. Cestujeme pomerne casto a s tak kvalitnim delegatem jako jste bezesporu vy, se bohuzel ne vzdy setkate.

V pripade, ze bychom mohli nekam zaslat Vasi referenci, nevahejte me kontaktovat.

Jeste jednou Vam moc dekujeme a preji hezky den.

S pozdravem

Petr Kovář

------------------------------------------------------------------------------  

25.6.2013 – MADEIRA

Dobrý den.
Ve dnech 17 - 24. 6. jsme s manželkou absolvovali zájezd na Madeiru do Funchalu. Byli jsme mile překvapeni službami delegátky Ivany Tulpové. Její nevšední ochota, perfektní organizace akcí na ostrově a znalosti o místní lokalitě nás velmi mile překvapila.
Od nás si zaslouží 1 s hvězdičkou.

Manželé Čejkovi

------------------------------------------------------------------------------  

6.6.2013 – MADEIRA

Dobrý večer.

Ráda bych poděkovala vaší CK za báječnou dovolenou, kterou jsme se sestrou prožily na ostrově Madeira v hotelu Four Views Oasis.

S výběrem hotelu nám pomohl pracovník Invie a vybral opravdu dobře. Dny strávené na tomto úžasném ostrově jsme vyplnily cestováním, poznáváním. Některé výlety jsme si organizovaly sami, ale také jsme měly zaplacený balíček výletů pořádaných vaší CK, Chtěla bych moc pochválit naši mladou delegátku Ivanu Tulpovou. Nejen že se o nás skvěle starala, ale hlavně nám umožnila svými znalostmi poznat co nejvíce z historie i současnosti ostrova. Její znalost všech míst, které jsme navštívili i znalost flóry je opravdu úžasná. I díky ní to byla dovolená na kterou se nezapomíná.

Ještě jednou tedy děkuji vám i slečně Ivaně. Díky,díky. Snad se mi podaří ještě alespoň jednou se na Madeiru vrátit.

S pozdravem

Grafnetrová Ivana

------------------------------------------------------------------------------  

2.6.2013 – AZORSKÉ OSTROVY

Vážená paní Bartůšková,

ještě jednou děkujeme za nádherný týden na Azorech.

Také děkujeme za vyřízení odjezdu. Transfer byl na minutu přesný a řidič byl příjemný a přátelský a cestu do hotelu pojal jako exkurzi po pobřeží s milým komentářem.

Hotel má sqelou polohu. Úžasný výhled na Atlantik, zahradu i krásný bazén, v němž jsme plavali povtšinou sami, já ráno, žena vpodvečer. Pro zmlsané občasny EU a USA bylo 20 C málo, Atlantik měl 17-18 C.

Caloura bay, beach i port jsou skvosty.

Atlsntik bouřlivý, ale lze najít více pláží než na Madeiře.

Ovšem koupel v termálním bazénu ve Furnasu - voda plná rezu - měla 38 - 42 C.

Botanický park jeden z nejkrásnějších, co jsme viděli. Lepší Merana i Kew Gardens. Nádhera a málo lidí a k tomu černé labuti a spousta nádherné vody.

Služby v hotelu velmi dobré. Snídaně i bufet, které jsme často kupovali byly excelentní s výtečným výběrem studené i teplé kuchyně a naprosto nezapomenutelnými sladkostmi. Dolce .... bylo lepší než domácí...

Azory v květnu pohádkově krásné, neobyčejně málo lidí a fascinující příroda, moře i památníky portugalské a evropské historie. Připomínalo nám to šťastný měsíc, který jsme zažili na N. Zealandu. Azory jsou ovšem "za humny".

Let zpět byl na minutu přesný a počáteční půlden v Lisboa s návštěvou přístavu a Belému a projížďkou double-decker byl úžasný.

Právě jsme prošli malý výběr 400 foto z 2500, které jsme se ženou udělali - na Canon. Lumii, Iphone a Galaxy - z těch mám dosti videozáznamů moře a azorských krav a psů - a konstatovali jsme, že jsme ještě nikdy nebyli v tak fotogenické přímořské a horské a sopečné krajině. Prostě úžas. Netušili jsme, jaký jsou Azory opomíjený skvost. Najezdili jsme skoro 900 km a konstatovali, že jsme nenašli tak sqele položený hotel jako Caloura. Držte se ho, prosím. A jde jim i Internet a jiné služby a jsou velmi milí a snaží se...

Jsem v pokušení Vám poslat pár obrázků pro Vaše klienty, protože si myslíme, že krásu, kterou nelze popsat slovy, by aspoň hrstka Čechů měla ještě na tomto světě spatřiti.

Určitě a to s nevelkým odkladem se na Vás obrátíme, protože již teď se těšíme na Terceiru a snad i Pico.

Můj brazilský kolegy z Lisboa, co dělá na naší klinice, byl na Acores jen tři dny a mí pacienti z Iberského poloostrova nechápou, že jsme byli na Madeiře i Acores a oni ne. Doporučujeme kancelář. Hlamýž'd a upoutá to. Pak přeložíme do angličtiny. Jak Čechy, tak cizince.

Hlemýžď je keásné jméno pro cestovku....

Zdravíme a děkujeme

MaM Bojarovi

------------------------------------------------------------------------------  

27.5.2013 – PORTUGALSKO 55+

Vážení,

v termínu od 18.5. do 25.5.2013 jsme byli od Vaší CK na zájezdu do Portugalska - hotel Costa da Caparica.

Touto cestou chceme poděkovat za pěkný zájezd a za příjemně strávené chvíle v této zemi. Zejména bychom chtěli poděkovat a vyzdvihnout výbornou práci a starost o rekreanty ze strany delegátky zájezdu slečny Terezy Točíkové ve všech směrech ( ubytování, organizace výletů, zajištění výletů navíc na přání rekreantů, výborný informační servis atd.). Každý rok jezdíme na několik poznávacích i pobytových zájezdů a velmi rádi konstatujeme, že její práce na uvedeném zájezdu byla ve všech směrech vynikající, jedna z nejlepších, s jakou jsme se ze strany delegátů nebo delegátek setkali. Navíc byla vždy velmi milá, usměvavá a vstřícná. Ještě jednou srdečný dík.

S pozdravem Jitka a Jaroslav Znamenáčkovi

------------------------------------------------------------------------------  

26.3.2013 – MADEIRA

Dobrý den!

Vřelé díky za prodloužení naší dovolené na Madeiře. Vše bylo super! Hotel Greco nám vyhovoval pro svou blízkost na všechny dopravní uzly i procházky do centra a do přístavu. Snad jen lednička nám trochu chyběla, ale zvládly jsme to. Ten den a půl navíc, který nám přihrála stávka TAP, se nám náramně hodil. V sobotu jsme se prošly po jedné z nejhezčích levád a v neděli dopoledne ještě do pevnosti a do přístavu na rozlúčku s oceánem. Cesta nazpátek byla také prima. Rakušané sice odlétali o půl hodiny později, ale ve Vídni to zajistili tak, aby nám letadlo do Prahy neuletělo. Přesunuli nás letištním minibuskem přímo od letadla k letadlu.

Ještě jednou Vám děkujeme a jsme s pozdravem a přáním krásných Velikonoc!

Za spokojené klientky

Zdeňka Hodinářová

------------------------------------------------------------------------------  

9.1.2013 – MAURITIUS

Dobrý den paní Bartůšková,

omlouvám se, že Vám píši až dnes, ale bohužel po mém návratu jsem tu měl opravdu napilno...

Nejprve bych Vám rád poděkoval za přípravu a organizaci cesty na Mauritius...

Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez větších komplikací... za cyklon prý nikdo nemůže... :-)

Také asistenční služby na jednotlivých letištích fungovaly a musím říct, že mě poprvé mile překvapili i na letišti v Paříži, kde tentokrát vše probíhalo velmi snadno

Co se týče samotného pobytu a hotelu, tak si rozhodně nemůžeme na nic stěžovat. Zdaleka neodpovídá některým negativním reakcím turistů na různých cestovatelských serverech

Z našeho pohledu splnil naprosto skvěle veškerá očekávání a to včetně toho, že jsme hledali něco malého a komorního, aby se můj kamarád necítil hloupě před velkými davy lidí

Personál hotelu byl velmi milý a vždy ochoten ve všem pomoci a vyhovět našim přáním

Ani strava nebyla špatná, ačkoliv se právě ke stravě spousta turistů na serverech vyjadřovala velmi negativně

Z mého pohledu je to naprosto ideální hotel, pro ty, kteří chtějí mít klid a nechtějí být ve velkých resortech

Samozřejmě je potřeba počítat s určitými aspekty toho, že se jedná o menší resort. Horší vybavenost hotelu, asi i menší výběr z jídel, ale v podstatě vše naprosto stačí

Tyto, pro některé hosty případné neduhy, vyvážil na druhé straně přístup personálu

Ještě jednou děkuju a přeji příjemný den

S pozdravem

Ivan Pajtl

------------------------------------------------------------------------------  

7.12.2012 – MALEDIVY

Dobrý den. Včera jsme se vrátili z dovolené na Maledivách. Chceme vám tímto poděkovat za výbornou organizaci - vše fungovalo bez jediné chybičky a moc jsme si to užili. Zdraví spokojení klienti - David a Jitka Pacinovi :-).

------------------------------------------------------------------------------  

30.10.2012 – MALTA

Dobrý den,

na počátku října jsme s Vaší kanceláří s moji mamkou absolvovaly zájezd na Maltu. Bydlely jsme ve Qawra Palace.

Naší delegátkou byla paní Adriana Oliva. Paní delegátka byla úžasná, celý týden se nám všem věnovala s neuvěřitelným nasazením a organizaci celého zájezdu zvládla na výbornou. Při všech přesunech jsme měli minimální prostoje, všechny detaily na sebe navazovaly a vše šlo jako na drátku. Paní Adriana nám podala o Maltě vyčerpávající informace a ukázala nám vše, co na tomto ostrově stálo za vidění.

Tímto bychom jí velice rády poděkovaly, protože na tento zájezd budeme mít moc hezké vzpomínky.

S pozdravem Helena Veselá a Věra Velková

------------------------------------------------------------------------------  

30.10.2012 – MADEIRA

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval panu Kamilovi, který nás měl na starosti tento poslední týden na Madeiře. Bydleli jsme v hotel Oasis View, byli jsme velice spokojeni s pokojem i jídlem, pan Kamil se nám na zájezdech snažil přiblížit Madeiru jako zkušený průvodce, byl milý, operativní, vstřícný, nakonec nám pomohl i s pronájmem auta.

Rád bych mu prostřednictvím Vaší CK ještě jednou poděkoval.

S přáním hezkého dne

Spokojený klient

Radoslav Zíbar

------------------------------------------------------------------------------  

30.10.2012 – MALTA

Vážená paní Vaňková,

od 13.10.2012 jsme se účastnili s manželem týdenního zájezdu na Maltu přes Vaší cestovní kancelář.

Dovoluji si Vám sdělit několik informací, tak jak jsem Vám slíbila.

S velkou profesionalitou, moudrostí a zájmem o účastníky zájezdu jsme se setkali s delegátkou pí. Adriannou.

Projela jsem několik takovýchto zájezdu, ale jakou profesionalitu má tato delegátka, to jsem ještě neviděla.

Od příletu na letiště až po konečné odbavení před cestou domů. Její tok informací na všech zájezdech, její znalost o celkové historii Malty to vše umocnilo dokonalý zážitek z tohoto zájezdu.

Musím konstatovat, že téměř všichni, s kterými jsme hovořili skláníme poklonu před jejími organizačními schopnostmi a její profesionalitou.

Přála bych všem CK, aby takových to delegátů měli co nejvíce.

S pozdravem

Jiřina Schovancová

------------------------------------------------------------------------------  

19.10.2012 – AZORY

Dobrý den,
Díky za zprostředkování skvělého zážitku na Azorech. Dobře jste to zorganizovali, byl to nezapomenutelné.

Alois Semelka
 

------------------------------------------------------------------------------  

17.10.2012 – TURECKO

Dobry den Kristino,

Chtel jsem Vam podekovat za perfektni tip, organizaci a dobrou cenu dovolene. Nakonec jsem byl v Susesa resortu a opravdu to bylo presne jak jsme potrebovali (rodinna dovolena se synkem). Sluzby, jidlo vse absolutne ok.

Takze to mate u me a za rok se zase ozvu .

S pozdravem

Mirek Forejtek

------------------------------------------------------------------------------  

3.10.2012 – MADEIRA

Dobrý den!

Navrátili jsme se se zájezdu Madeira 1.10. Byli jsme ubytovaný v hotelu Four Views Baía. Byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách organizačních, ubytovacích a stravovacích. Nyní přebytečnou váhu budeme muset pracně dávat dolu. Tím nechci říci, že jsme se přejídali, ale neošidili jsme se. Chválíme přiděleného delegáta Kamila Zygmu. Nemáme ani jednu připomínku. Na hotelu jsme byli jen 2 Češi + 2 Češi jeli svojí linyí.

Ještě jednou za všechno děkujeme.

S pozdravem Laurynovi Praha 5

------------------------------------------------------------------------------  

26.9.2012 – ŠPANĚLSKO 55+

Dne 16.9..2012 jsme se vrátili z dovolené ze Španělska-Costa de la Luz-hotel Iberostar Isla Canela,která se nám velmi líbila a byli jsme velmi spokojeni.Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat delegátce tohoto hotelu p.Anetě Paňákové za její pomoc a obětavost.

Lukosz Vladislav 

------------------------------------------------------------------------------  

11.9.2012 – MADEIRA

Vážení,

dovolte mi, abych vám poděkovala za krásný zájezd na Madeiru, který nám byl umožněn prostřednictvím vaší cestovní kanceláře. Od samého počátku, od prvotních informací od paní Tučkové z Agentury Zájezdy až po samotné odbavení, bylo vše naprosto perfektní. Ubytování, které se shodovalo s primárními propozicemi, i hotelové služby byly na vysoké úrovni.Fakultativní výlety , pro které jsme se rozhodli až na místě, byly ještě umocněny osobností delegáta pana Kamila Zygmy, ktErý se o nás maximálně staral ve všech ohledech, jeho fundované, plně vyčerpávající informace , prezentované kultivovaným způsobem, ještě podtrhly hezké zážitky.

S pozdravem a přáním příjemných dní babího léta

Mgr. Eva Trubačová

------------------------------------------------------------------------------  

7.9.2012 – MADEIRA

Vážení,

počátkem srpna (30.7. až 6.8.2012) jsme se prostřednictvím agentury Verner Tour zúčastnili Vašeho zájezdu na Madeiru. Rádi bychom Vaši cestovní kanceláři i zaměstnancům Verner Tour poděkovali za vynikající zajištění naší dovolené. Vaše zajištění zájezdu i vybavení instrukčními pokyny bylo skutečně takové, jaké si přeje každý cestovatel.

Současně Vás prosíme o tlumočení našeho poděkování Vašemu delegátovi panu Kamilu Zygmovi, který svými znalostmi místních poměrů , vstřícností a příjemným vystupováním přispěl k pohodě našeho pobytu na Madeiře.

Ještě jednou díky

Moravcovi a Hrdá

------------------------------------------------------------------------------  

7.9.2012 – MADEIRA

Dobrý den,
tento týden jsme se vrátily z dovolené na Madeiře. Tamní pobyt a výlety nám velice zpříjemnil Váš delegát pan Kamil Zygma. Je velice vstřícný, spolehlivý, ochotný a svými informacemi a znalostmi historie, přírody a života na ostrově nám rozšířil obzory a svými doporučeními obohatil pobyt ve Funchalu. Ještě jednou děkujeme.

Ludmila Urbanová

------------------------------------------------------------------------------  

4.9.2012 – MADEIRA

Dobrý den,

děkuji za pěknou dovolenou na Madeiře, vše se vydařilo a hlavně chci pochválit našeho delegáta Kamila Zygmu, pro jeho milé chování a profesionální přístup.

S pozdravem Brádková Helena
Slaný

------------------------------------------------------------------------------  

14.8.2012 – MADEIRA

Dobry den Kristino,
chtela jsem vam jeste jednou podekovat za rychlou reakci a akci! Bylo to super. Novy pokoj mel uzasny vyhled a byl moc prijemny.
Dekujeme za tip. Madeira nas nadchla a urcite se tam jest nekdy vratime.
Diky a mejte se pekne.
Brona

------------------------------------------------------------------------------  

1.8.2012 – MADEIRA

Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za krásný zájezd, na kterém jsme byli s vaší cestovní kanceláří, šlo o pobytový zájezd na Madeiru v termínu 16.-23.7. Blahopřejeme také k nalezení tak výborného průvodce Kamila.

S pozdravem a přáním mnoha dalších spokojených klientů M. Kamenářová

------------------------------------------------------------------------------  

31.7.2012 – MADEIRA

Vážená paní Dudková,

velice Vám děkuji za krásný pobyt na Madeiře, dnes večer jsme se vrátili.

Byly jsme s dcerou nadšené, hotel skvělý, výlety byly perfektní a průvodce pan Kamil úžasný.

Ještě jednou velké díky a příště jen zase s Vámi :)

Se srdečným pozdravem

Irena Dušková

------------------------------------------------------------------------------  

17.7.2012 – MADEIRA

Dobrý den,
v pondělí 16.7. jsme se s manželem vrátili ze zájezdu na Madeiru od Vaší CK. Přestože jsme s Vámi byli poprvé a těsně před odletem v médiích proběhla zpráva o krachu 3 cestovek,neměli jsme zrovna příjemný pocit. Všechno však proběhlo v naprostém pořádku,let nebyl vůbec opožděný,delegát Kamil Zygma se všem věnoval,byl to ochotný a příjemný
mladík.Hotelové služby v hotelu Four Views Baia byly na úrovni,stravování a vše ostatní musíme jen pochválit.Také počasí se nám povedlo.Domů jsme se vrátili a přivezli si mnoho příjemných zážitků,které nám nikdo nemůže vzít!

Mnoho spokojených klientů Vám přejí Dagmar a Jiří Malých, Chválenice.

------------------------------------------------------------------------------  

16.7.2012 – TURECKO

Ahoj Kristino
Chtěl bych tobě a tvým kolegyním moc a moc poděkovat za doporučení a zařízení super dovolené v hotelu Sungate Rixos v Turecku.
Cesta přesně dle časového plánu, počasí skvělé a hotel fantastický !!!!. Servis, jídlo, pití vše bez nejmenších problémů.
Především děti (a kvůli nim tento typ dovolené absolvuji) byly nadšené a to je pro mě největší odměna, za kterou ještě jednou moc a moc děkuji.
Už teď se těšíme na další dovolenou s vaší agenturou. Vypadá to, že příští rok se poprvé budeme chtít vrátit na stejné místo. A to si myslím, že i loňský Limak Lymra (?) byl super.
Dej mi prosím včas vědět, kdy se mám o dovolenou v Turecku zajímat abych měl dobrou cenu a včasnou reservaci.
Děkujeme !
Měj se a brzy někde na skleničce ať ti můžu dát pusu.
Zelí
 

------------------------------------------------------------------------------  

20.6.2012 – MADEIRA

Dobrý den,

byli jsme minulý týden, prostřednictvím CK Quality Tours (program Senior 55+), na dovolené na Madeiře. Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat vašemu delegátu Kamilu Zygmovi, který se o nás po celou dobu pobytu velice obětavě staral.Nic pro něho nebyl problém

S takovým přístupem, vstřícností a zejména znalostmi daného prostředí, jak přírodovědně, tak ve spojitosti s historií, jsme se při předešlých dovolených ještě nesetkali.

Kamil je prostě jednička.

Díky za krásnou dovolenou.

Krausovi

Plzeň

------------------------------------------------------------------------------  

28.5.2012 – MADEIRA

Vážení,

včera jsem se vrátila z dovolené na Madeiře, která byla organizovaná Vaší CK.

Chtěla bych Vám poděkovat za velice dobrou organizaci celého pobytu, zvláště bych ráda vyzvedla práci průvodců Kamila a Adélky.

Pracujete profesionálně a dobře.

Velký dík.

Jarmila Pazderníková

------------------------------------------------------------------------------  

25.5.2012 – MADEIRA

Dobrý den,

Vracím se ještě k našemu pobytu na Madeiře ve dnech 13. – 20.5.2012 v hotelu FOUR VIEWS MONUMENTAL. Přestože došlo hned na letišti k nějakým zmatkům v ubytování, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za velmi příjemný a pohodový pobyt v prostředí, po všech stránkách uzpůsobeném pro dobrý pocit návštěvníka.

Myslím, že je třeba i vyzvednout velmi kultivovaný, příjemný a racionální přístup Vaší delegátky Adély Hýskové, která situaci s přehledem a bez zatěžování ostatních vyřešila a podala nám potřebné informace.

S pozdravem

Ing.Pavel Kout, Humpolec

------------------------------------------------------------------------------  

3.5.2012 – MADEIRA

Dobrý den, rodinka se vrátila v neděli z Madeiry nadšena. Mám  poslat poděkování, že jste jim to umožnili za výhodnější cenu. Hotel Pestana Bay prý nemá chybu. Manžel mluvil v letadle s paní, která se vracela z infocesty a ta mu řekla, že u tohoto hotelu má vykřičník, protože se jí líbil nejvíc. Chválili i průvodce Kamila, který prý byl moc ochotný.

Takže ještě jednou moc děkuji celému vašemu kolektivu a doufám, že se na Madeiru ještě jednou všichni vrátíme.

Z Berouna zdraví

Zlata Lisá

------------------------------------------------------------------------------  

3.5.2012 – MADEIRA

Dobrý den paní Bartůšková,

chci Vám ještě jednou poděkovat za nevšední přístup a péči.

V neděli jsme se vrátili z té opravdu krásné dovolené na Madeiře.Utekla,tak jako všechno to co je krásné ,opravdu rychle.Však to byl také jen týden.Přesto se nám s pomocí auta z půjčovny podařilo vidět a potěšit se mnohým z toho nevšedního,co tento nevelký ostrov nabízí.Z květinových slavností zůstaly již sice jen květinové výzdoby na hlavní ulici ve Funchalu,ale byla ještě instalována úžasná výstava květin,rovněž v centru.Jenže květy jsou opravdu všude.Je obdivuhodné jak místní lidé řeší častý nedostatek prostoru-zahrádek, když chtějí mít pěkné prostředí a být obklopeni květinami.Mají proto také podmínky.Říkal jsem přítelkyni-tady zasadit obyčejnou tužku,tak vyrostou pastelky :-) .

Však to tam také dobře znáte.

Hotel skvělý. Pozdní příjezd na hotel řešili tak, že jsme měli nachystánu velmi dobrou studenou večeři a spoustu ovoce na pokoji.

Snad se nám podaří tam ještě někdy vrátit. A pokud, tak určitě s vaší CK.

Srdečně Vás zdravím

Petr Špička

------------------------------------------------------------------------------  

23.4.2012 - PORTUGALSKO

Vážená a milá Katko,

 

chci ještě dodatečně poděkovat za nádhernou infocestu, kterou jste nám v Portugalsku Vy sama spolu s p.Gabrielou a superdeleegátkou Terezkou připravily.

Moc děkuju za celotýdenní profesionální péči, osobní srdíčkový přístup, který dnes vůbec není běžný:-)

A hlavně za šanci vidět nádherné jižní Portugalsko!

Těším se na spolupráci v prodeji a další setkání...

Krásné jaro, milé klienty a úspěšnou sezonu přeju,

PhDr.Jarmila Trochtová

------------------------------------------------------------------------------  

19.4.2012 - GOLF NA LAGO DI GARDA

Dobrý den paní Králová.

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za zorganizování bezvadného zájezdu a především za starostlivost, kterou jste věnovali nám "opozdilcům".

Strávili jsme bezva tři dny ve společnosti prima lidí a jsem si jist, že jsme se neviděli naposledy :).

Samozřejmě uvítám, pokud se dozvíme o připravovaných akcích Vaší cestovní kanceláře. Na mou mailovou adresu můžete posílat aktuality.

Děkuji

Petr Soukup

------------------------------------------------------------------------------  

22.2.2012 - GOLF V TURECKU

Dobrý den Kristino,

v pondělí jsme se vrátili z Beleku a musím Vám poděkovat za opravdu krásný prodloužený golfový víkend. Vše bylo super. Hotel, hřiště, servis, jenom první dva dny mohlo být počasí trochu teplejší. Tady ještě máte prostor ke zlepšení.

Takže ještě jednou děkujeme.

Kolem 28. října bychom to ve stejném složení chtěli zopakovat.

S přátelským pozdravem

Jiří Poláček

------------------------------------------------------------------------------  

22.11.2011 - MALEDIVY

Pani Bartuskova, Jakube, zrovna jsem s panem Soulakem mluvil a moc se mu cesta na Maledivy libila. Velka spokojenost, dekujeme. S pozdravem Leos Kopecky

------------------------------------------------------------------------------  

27.9.2011 - MADEIRA

Dobrý den,

za celou naši partu Vám chci poděkovat za nádhernou dovolenou. Madeira je krásný ostrov a my jsme si to tam opravdu užili.

Ještě jednou díky.

M.Staříková

------------------------------------------------------------------------------  

13.9.2011 - MADEIRA

Dobrý den, včera jsem se vrátila ze zájezdu na Madeiru (skupina 8 lidí).

I když jsem před odjezdem měla výhrady k navýšení ceny za palivový příplatek a posunutí termínu, tak musím objektivně napsat, že na zájezdu jsem nenašla jedinou chybu. Všechno je bezvadně zorganizováno, hotel nádherný, výborné jídlo. Totéž platí o delegátkách-doprovázely nás na výletech obě a jsou usměvavé, kdykoliv se na ně někdo obrátil, s úsměvem poradily a vše zařídily. I ony měly velký podíl na úspěchu zájezdu.

Samozřejmě jsme jim poděkovali na místě a pokud je možnost, tak jim ještě jednou vyřiďte velkou pochvalu. Ani jeden z účastníků naší skupiny neměl jedinou připomínku a připojují se. Určitě zájezd doporučím všem, kteří chtějí vidět nádhernou přírodu a užít si velmi dobré služby hotelu. Syn už má naplánovanou cestu na jaro, tak se na vaši CK zase obrátím se zajištěním. Snad se podaří vycestovat i manželovi, který, chudák, hlídal pejska. Ještě jednou všem děkuji a přeji hezký den.

Zlata Lisá

------------------------------------------------------------------------------  

23.8.2011 - MADEIRA

Dobrý den,

letos jsme se zúčastnili níže avizované akce a musíme říct, že se nám na Madeiře moc líbilo a pochválit vaše delegátky, které na místě působily.

Protože jsme byli úrovní hotelu i zájezdu celkově velmi mile překvapeni, rádi bychom opět příležitostně využili služeb vaší cestovní kanceláře. Dokážeme pružně zareagovat na podobné nabídky, a proto bychom vás rádi požádali, abyste mou e-mailovou adresu zařadili do adresáře, který využíváte pro podobné nabídky, je-li to možné.

Děkujeme vám a zdravíme ze ZLína

Pavlína Řehová a Martin Neubauer

------------------------------------------------------------------------------  

22.8.2011 - PORTUGALSKO - ALGARVE

Dobrý den

chtěl jsem poděkovat Vaší cestovní kanceláři za vydařenou dovolenou v Rocha Brave, ubytování ni služby byly na vysoké úrovni takže jsme byli spokojeni.

s uctivým pozdravem

MUDr. Tomaštík Petr

------------------------------------------------------------------------------  

26.7.2011 - MADEIRA

ahoj Jani,

včera jsme se vrátili z Madeiry. Let tam i zpět byl náročný, zejména kvůli časům letů. Ty byly uprostřed noci, takže další den jsme vždy dospávali. Malý vše zvládal líp než my, ten měl vždy nejvyšší komfort. :-) Madeira nás okouzlila. Navštívili jsme všechny tebou doporučované místa, prošli jsme si Levadu Nuovu nad Calhetou a Quemadu - tu celou. Maloška jsme nosili v klokánce, kde je mu dobře, a všechno to zvládl skvěle. Dokonce cestování autobusem - ať už těmi místními linkami anebo busem od cestovky - se mu hrozně líbilo. Nebyl zavřený v žádné sedačce, mohl poskakovat a výskat. :-)

Musím pochválit i cestovku - fakt se holky delegátky na místě staraly a byly hrozně ochotné.

TAkže Madeira jednička s hvězdičkou po všech stránkách!!!

čauky Pavlína

------------------------------------------------------------------------------  

11.7.2011 - MADEIRA

Vážení,

dovolte,abych poděkovala nejen osobně,ale i Vaším prostřednictvím delegátce Alence MIKULECKÉ,která s námi trávila překrásný týden na Madeiře ve dnech 19.-26.6.2011.

Byli jsme s jejími službami,ochotou a odborností velice spokojeni.Příjemné vystupování jí nechybělo a dokonce zachránila i naše nové bundy,které jsme zapomněli v busu,což vůbec nebylo její povinností.

Ještě jednou tedy srdečné díky jí ,ale i CK,která vysílá takovéto delegáty k maximální spokojenosti klienta.

Za rodiny Němcových a Hurdíkových

děkuje Blanka Němcová

------------------------------------------------------------------------------  

11.7.2011 - TURECKO

Ahoj Kristi,
tak už jsme se vrátili.
Dovolená v Limře byla super. Byli jsme nadšený a moc se nám tam líbilo a tím ti chci také poděkovat.
Máš dalšího velmi spokojeného klienta.
Díky moc.
Zdeněk

------------------------------------------------------------------------------  

7.7.2011 - SEYCHELY

Dobrý den Kristino,

Chtěla jsem Vám moc poděkovat – právě mi volal pan Tregler a jsou maximálně spokojení. Vše předčilo jejich očekávání – od první chvíle vše klapalo jako po drátku, služby Emirates i místního travel agenta naprosto dokonalé. Děkují Vám za dort na palubě. A dárečky se jim také moc líbí.

Takže děkuji moc a přeji hezký den,

Ivana Hej.

------------------------------------------------------------------------------  

28.6.2011 - MADEIRA

Vazena pani Kralova,

ozyvam se jak jsem slibil a sdeluji,ze dovolena na Madeire probehla k nasi plne spokojenosti.

Dostali jsme hezke pokoje s vyhlidkou na ocean a i ostatni "favours" , tak jak jste slibila. Dekujeme.

Ubytovani i jidlo v hotelu F.W.Baia bylo perfektni , tak jako i vsechny dalsi sluzby, vcetne letecke dopravy leteckou spolecnosti Enter Air, coz me obzvlaste potesilo a priznam se i prijemne prekvapilo.

Krasny zazitek z dovolene na Madeire s vasi CK nam plne kompenzoval komplikace zpusobene zmenami terminu cesty.

Dekuji a srdecne zdravim.

Miroslav Bělovský

------------------------------------------------------------------------------  

15.6.2011 - MADEIRA

Dobrý den, byla jsem na dovolené na Madeiře a chtěla bych touto cestou pochválit delegátku  Zuzanku Bayerovou, která byla na jedničku. Ochotná, obětavá a všem vyhověla a odpovídala na zvídavé otázky. Její výklad o Madeiře byl skvělý,díky ní jsme měli poslední den večeři, kterou nám zařídila. 

S pozdravem

Ivana Tachecí

------------------------------------------------------------------------------  

27.5.2011 - MADEIRA

  Dobrý den,chtěl bych Vám paní Štanclová  moc poděkovat za zájezd na Madeiru, budeme jen doporučovat..moc se nám to líbilo po všech stránkách,hotel  Four View Baía byl skvělý, pokoj s výhledem  super, dostupnost všech  míst výborná. Stravování nemělo chybu,vadou na kráse jsou podávané polévky,které se nedaly pozřít/přesto že místní kuchyně nabízí úplně něco jiného.!!!./to pro vaši informaci/ a dost vadila účastníkům zájezdu velmi špatná informovanost od místní delegátky,polovina účastníků neumí jinak než česky a ona  odkazovala ptát se   na recepci,... dělat jim tlumočníka bylo kontraproduktivní..už v letadle problémy jelikož polsky nikdo neumí.. Ale to asi patří k zážitkům...
Díky za spolupráci a jsem s pozdravem Ing.Ripa

------------------------------------------------------------------------------  

25.5.2011 - MADEIRA

Dobrý den,

ve dnech 8-22.května jsme se zůčastnili dovolené na Madeiře.Byly jsme ve skupině s panem Koudelákem. S pobytem na Madeiře jsme byli velmi spokojeni, pan Koudelák se nám po celou dobu pobytu věnoval.Chtěli bychom mu touto cestou poděkovat.

Nikodemovi

------------------------------------------------------------------------------  

18.5.2011 - KYPR

Dobrý den,

dnes nás navštívili naši stálí klienti Jeřábkovi.

Vyslovili velkou pochvalu delegátům : Peteru Vaškovi, Svetlaně Polanske a Eleně, která prý měla velmi rozsáhlé znalosti a výborný výklad.

Klienti byli na Kypru / Atlantica Oasis v termínu 17. -24. 4. 2011

Se zájezdem byli moc spokojeni, i přes nějaké komplikace s časy odletů.

I my Vám za jejich spokojenost děkujeme a prosím, předejte pochvalu jmenovaným delegátům.

S pozdravem

Šárka Hochmanová

------------------------------------------------------------------------------  

18.5.2011 - TURECKO

Dobrý den,

absolvovali jsme s manželem cestu do Turecka - Antalya spojenou s nákupy v termínu 16.-23.4.2011, organizovanou vaší cestovní kanceláří.

Chtěli bychom tímto vyzdvihnout práci průvodkyně Petry Kloučkové, která se nám po celou dobu zájezdu perfektně věnovala.

Podala nám skvělý výklad navštívených míst, včetně mnoha detailů z běžného života v Turecku.

Oceňujeme její ochotu a vstřícnost. Celý zájezd probíhal ve velmi pohodové atmosféře.

Navíc nám Petra a její kolegyně, průvodkyně Jana, pomohly v jednání s místní institucí poté, co jsme se dostali vlastní vinou do svízelné situace, za což jim oběma patří naše poděkování.

Díky jejich jednání nám zůstaly na Turecko jen ty nejlepší vzpomínky.

S přátelským pozdravem,

Petra a Michal Roušarovi,

Vaši spokojení klienti

------------------------------------------------------------------------------  

5.5.2011 - GOLF V EMIRÁTECH

Milá Kristinko,

chtěl jsem Vám již dávno napsat a poděkovat, že hotel i vše včetně golfu bylo super, děkuji Vám.

Děkuji za Vaši péči a třeba zase někdy někam vyrazím.

Mějte krásný máj.

Slunce v duši,

Otakar

------------------------------------------------------------------------------  

4.5.2011 - MADEIRA

Dobré odpoledne,

v neděli se vrátili z Madeiry klienti Mosterovi + spol, kteří byli ubytování v hotelu Oasis.
Klienti byli velmi spokojeni, jak s výlety, tak s hotelem, i se stravováním. Celkově se jim dovolená velmi líbila,
takže jejich jménem posílám velké poděkování.


S pozdravem

Sylva Pulková
 

------------------------------------------------------------------------------  

2.5.2011 - ŠPANĚLSKO

Vážená paní ředitelko,

dnes v noci jsme se vrátili z Andaluzie, kde jsme trávili týdenní pobyt v hotelu Marbella Playa. Chtěla bych Vám za nás oba velmi poděkovat za Vaši pomoc a iniciativu při umístění do zmíněného hotelu. Hotel je obklopen krásnou vegetací nejrůznějších druhů a v tomto prostředí jsou zasazeny bungalovy ve stylu andaluzké architektury. Nadchlo nás také to, že na krásnou písečnou pláž to byl jen kousek a stále člověk procházel udržovanou rozsáhlou zahradou.Pláže se denně čistily a písek prohraboval. Umístění hotelu u moře a za "zády" vrcholy hor je pastva pro oči.

Hotelový pokoj jsme sice nedostali, ale bungalov, do kterého jsme se ještě v noci po příjezdu do hotelu z toho přiděleného přestěhovali, byl velmi blízko hlavní budovy, s velkou koupelnou a vkusným zařízením pokoje,takže už nebyl důvod požadovat hotelový pokoj.

Personál restaurace, dokonalá čistota a obrovská nabídka jídel, salátů, studených mís, grilovaných ryb a plodů moře a různých zákusků a ovoce si zasluhují ocenění jedna plus.

Také je třeba se pochvalně zmínit o pravidelném úklidu bungalovů a možnosti zapůjčení osušek na pláž na zálohu, která se vrací při vrácení osušky. Za tuto službu si hotel nic neúčtuje. Pracovníci recepce jsou také velice ochotní, rychlí, jazykově velmi dobře vybaveni, anglicky se s nimi člověk dokonale dohovoří a slyšela jsem je mluvit i francouzsky, což rovněž velice dobře zvládali.

Absolvovali jsme výlety do Córdoby a Granady a do Mijas a při návratu včera i Málagu. Slečna Dominika,která nás doprovázela do Málagy a na letiště, nám poskytla mnoho nových, zajímavých informací o historii a vývoji této části Španělska, jakož i o Málaze a místech,která navštívíme. Jako průvodkyně jsem to
dokázala ocenit.

Chtěla bych se zmínit jen o jedné věci, která nám dělala potíže, a tou je naše chůze, což se především projevilo při návštěvě zahrad v Alhambře Nestačili jsme rychlé chůzi průvodkyně s těmi klienty,kteří chodili dobře a rychle, je dobré počkat na všechny klienty až dojdou a pak jim podat výklad a nikoliv výklad za pochodu, když jsou někteří lidé vzadu a neslyší nic. Nakonec jsem to s pomocí hlavní španělské průvodkyně vyřešila tak, že jsme na ostatní počkali na začátku zahrad, kam nás dovedl průvodce Juan a pak jsme se společně vydali do Alhambry. Je to velice zajímavé, ale pro nás to bylo dost náročné, ale překonali jsme vše a byli jsme rádi, že jsme to absolvovali .

Závěrem bych Vám ještě jednou chtěla moc poděkovat, protože být v hotelu Palace, tak bychom se k moři asi vůbec nedostali.

Srdečně Vás zdravím a přeju Vám hodně profesních úspěchů, stejně tak i týmu vašich velice ochotných a příjemných spolupracovnic
,

Doris Pokorná

------------------------------------------------------------------------------  

26.4.2011 - KYPR

Dobrý den, včera jsme se vrátili z Kypru a ráda bych, pokud je to možné předat, moc poděkovala naší paní delegátce Eleně ( příjmení jsem si

nezapamatovala). Skvěle se o nás starala a byla velmi příjemná. Byla také výbornou průvodkyní, protože toho opravdu hodně ví. Děkujeme a moc

pozdravujeme. Vinšová

------------------------------------------------------------------------------  

 

VIP osobnosti a celebrity:

Anna K.
Dagmar a Václav Havlovi
Fero Fenič
Jiří Bartoška
Josef Vojtek
Kristina a Alan Bastienovi
Luděk Sobota
Miroslav Donutil
Sabina Laurinová
Peter Nagy
Marta Richterová
Mojmír Maděrič
a další


Firmy:

Agroaliance
Aventis Pharma
Baby Club Juklík
Banimpex
Baťa a.s.
Českomoravský fotbalový svaz
ECM
Farma v Jeskyni
Frmol – TV dokumenty NA CESTĚ
Glatzová & partneři
Global Sport Marketing
Grunenthal
Hachette Filipacchi 2000, spol.s r.o.
Interiors
Logica CMG
Media Faktory
Nike Czech Republic
North Video
Plzeňské pivovary
Replay Blue Jeans
Rodel &  Partner
Sagitta
Sara Lee Czech Republic, a. s.
Save Max
Schueco international
Stavby a.s.
VGD Podzimek a Šuma consulting
Vinland
Zentiva
Žena in – internetový portál
a řada dalších spokojených firem
 

 

 

 


facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA