GOLF PO CELÝ ROK » GOLF CURACAO

GOLF CURACAO

GOLF CURACAO -

INFORMACE O DESTINACI

Kouzelný ostrov Curacao se nachází jen kousek od pobřeží Venezuely v jihozápadním Karibiku, mezi ostrovy Aruba a Bonaire. Má ideální podnebí, mimo pásmo hurikánů a dokonalou atmosféru pro dovolenou. Ostrovní duch, přátelské obyvatelstvo, bohatá směsice kultur indické, africké, evropské, asijské i arabské a jedinečný jazyk Papiamento vytváří charakteristické rysy tohoto ostrova. Curacao nabízí snové pláže, od skalnatých zátok poskytujících soukromí až po dlouhé písečné pláže plné nejrůznějších aktivit. Golfisté si mohou zahrát v oblíbeném klubu Curacao Golf a Squash Club nebo na okouzlujícím a náročném hřišti Bluebay Golf Resort. Novinkou pro rok 2010 je otevření mistrovského golfového hřiště s velkolepými scenériemi v resortu Hyatt Regency Curacao Golf Resort. Fenomenální design legendárního architekta Pete Dye dává tušit, že hřiště bude ohromujícím vizuálním zážitkem. Není nač čekat, na golf na Curacau jen tak nezapomenete.

BLU BAY GOLF RESORT
Atraktivní golfové hřiště navržené Williamem "Rocky" Rocquemore z Atlanty bylo otevřeno v roce 2002. Zpočátku jednoduše působící hřiště hráče už od třetí jamky přesvědčí o tom, že má skvělý design, plně využívající přírodní prostředí s jeho převýšením, útesy, pískem i mořem. Zvlněný terén podél pobřeží Karibského s několika jamkami na útesu, nepřetržitě vanoucím větrem a nádhernými výhledy je náročný. Okouzlující hřiště se zajímavou vegetací, četným ptactvem, leguány či plameňáky bylo golfovými experty označeno za hřiště, které bude zařazeno mezi 50 nejlepších na světě. Velkolepé golfové hřiště v nádherném přírodním prostředí, jenž hráče potrápí až do poslední jamky.

CURACAO GOLF & SQUASH CLUB
Původně devítijamkové golfové hřiště z roku 1931 prošlo renovací v roce 2003 a stalo se plnohodnotným 18-ti jamkovým hřištěm. Curacao Golf a Squash Club nabízí příjemnou hru na nepřeplněném, dobře udržovaném hřišti, kde si lze zahrát za cenu již od 30 $ za 18 jamek.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
SANTA BARBARA BEACH & GOLF RESORT - golf *****
GOLF CURACAO
Golfový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA