GOLF PO CELÝ ROK » GOLF FILIPÍNY

GOLF FILIPÍNY

GOLF FILIPÍNY -

INFORMACE O DESTINACI

Golf na Filipínách je něčím výjimečným. Golfistům poskytuje vysokou kvalitu hry na hřištích, která byla dějišti nejprestižnějších mezinárodních a místních turnajů jako Johnie Walker Classic, světové mistrovství amatérských golfistů, asijské PGA či filipínské Open. Příznivé ceny, vynikající podnebí a nádherná hřiště vytváří ideální podmínky pro golf. Zdejší golfová hřiště nacházející se v údolích hor, přímořských letoviscích nebo jako oázy klidu v historických městech navrhovali přední golfoví architekti a golfové legendy jako Jack Nicklaus, Arnold Palmer, Gary Player, Robert Trent Jones, Jr., a další. Golf má na Filipínách dlouhou tradici, první golfový klub byl založen v roce 1908 a brzy se rozšířil po celé zemi. Dnes je zde velké množství hřišť a nebylo vůbec jednoduché vybrat ta nejlepší.


Fairways and Bluewater Golf & Country Club - Boracay
Ohromující golfové hřiště rozkládající se v různorodém terénu, s dechberoucími vodními překážkami a úchvatnými výhledy nabízí perfektní golf na ostrově obklopeném modravým oceánem a bílými písečnými plážemi.
Osmnáctijamkové hřiště navržené vynikajícím australským golfistou Grahamem Marshem poskytne zajímavou zkušenost každému hráči. Zatímco prvních devět jamek je poměrně rovinatých s dechberoucími vodními překážkami, vodopády a potoky, dalších devět jamek je kopcovitých, s nádhernými výhledy. Nebezpečí představuje silný vítr. Krásné golfové hřiště, které patří k tajemstvím ostrova Boracay.

Alta Vista Golf and Country Club - Cebu
Krátké golfové hřiště v kopcovitém terénu pohoří Pardo s úchvatnými panoramatickými výhledy je náročnou zkouškou pro vášnivé golfisty. Alta Vista je krátké, ale náročné golfové hřiště architekta Garyho Playera s typickými úzkými fervejemi a ohromujícími výhledy na Mactan Island, Bohol a Cebu Straits. Obtížnost terénu ještě zvyšuje silný vítr a vodní toky. Jedná se o soukromý klub přístupný návštěvníkům po předchozí domluvě.

Cebu Country Club - Cebu
Vynikající, dobře udržovaný golfový klub, který má vše, co se očekává od mistrovského hřiště. Oblíbené mistrovské hřiště, které prošlo rekonstrukcí a bylo obohaceno o vodní překážky, je relativně rovinaté s bohatou zelení, zvlněnými fervejemi a množstvím bunkerů. Nachází se v centru Cebu City, jen pár minut jízdy od letiště Mactan. Součástí je moderní, dobře vybavená klubovna, tenisové kurty, bazén, bowling či fitness.

Canlubang Golf & Country Club - Manila
Canlubang Golf a Country Club nabízí dvě exkluzívní osmnácti jamková hřiště mistrovského designu, která jsou považována za jedny z nejnáročnějších. 36-tijamkový komplex s mistrovským designem Roberta Trenta Jonese Jr. je považován za největší na Filipínách. Golfový klub ležící asi hodinu jízdy na jih od Manily tvoří dvě osmnáctijamková hřiště. Obě nabízí široké, zvlněné ferveje lemované kokosovými palmami, s dostatkem jezer a roklí. Severní hřiště je o něco náročnější, Jižní je kratší a nabízí nádherné výhledy. Kokosové palmy, jezera, bunkery a občasný vítr přinese dostatek problémů i zkušeným golfistům. Jedinečná příležitost hrát v nádherném prostředí na exkluzivním hřišti.


Manila Southwoods Golf & Country Club - Manila
Dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště s množstvím vodních překážek, širokých fervejí a zvlněných greenů vyžadují přesnost, jemnost, dostatečnou délku odpalu a představují opravdovou výzvu pro každého golfistu.
The Manila Southwood Golf & Country Club se nachází přibližně 30 km jižně od Makati. Místo konání světového amatérského Golf Championship 1996 se skládá ze dvou 18-ti jamkových hřišť architekta Jacka Nicklause. Jedná se o první hřiště navržená tímto architektem na Filipínách. Časopisem Golf Digest byl oceněn jako golfový klub číslo 1 na Filipínách pro rok 1999. Náročný Master´s course s množstvím nástrah, 3 jezery a 81 bunkery je skutečnou výzvou zkušeným hráčům, zatímco kratší Legend´s Course je přátelský ke golfistům s vyšším handicapem. Obě hřiště splňují mezinárodní normy pro mistrovské turnaje.

Sherwood Hills Golf Club - Manila
Scénické golfové hřiště typu links s širokými fervejemi, velkými greeny chráněnými ještě většími písečnými bunkery je vynikající a působivé. Sherwood Hills Golf Club navržený Jackem Nicklausem je hřištěm, které si hráče umí získat. Technicky dokonalé hřiště jedinečného designu je náročné a neuvěřitelné. Obtížný terén s velkorysými odpališti, fervejemi lemovanými hustou vegetací, rokle a voda vstupující do hry způsobí, že si hráči zapamatují každou jamku. Vše doplňuje perfektní klubovna s příjemnou atmosférou. Jedno z nejlepších hřišť v Asii se nachází asi hodinu od Manily.

The Orchard Golf & Country Club - Manila
The Orchard Golf Club se skládá ze dvou mistrovských, scénických 18-jamkových hřišť skvělého designu, navržených architekty Arnoldem Palmerem a Gary Playerem. Dvě vynikající osmnáctijamková hřiště se rozkládají 27 km jihozápadně od Manily. Palmer Course je tradiční hřiště s fervejemi vinoucími se mangovým hájem, s velkými bunkery a jezery, která otestují dokonalým způsobem dovednosti hráčů. Player Course umístěný na bývalé plantáži cukrové třtiny se vyznačuje širokými fervejemi a hlubokými bunkery. Hřiště hostila mezinárodní turnaje kterých se zúčastnily osobnosti jako Ernie Els, Vijay Singh, Freddie Couples, Greg Norman, Nick Faldo, a mnoho dalších. Scénická hřiště v klidném prostředí s množstvím volně žijících živočíchů.

The Riviera Golf Club - Manila
Malebné hřiště uprostřed překrásné přírody se vzrušujícím designem přátelské k začátečníkům a náročné ke zkušeným golfistům. Riviera Golf Club nabízí golfovým nadšencům dvě osmnáctijamková hřiště řadící se k nejvýznamnějším v Asii. Uprostřed překrásné přírody navrhli architekti Fred Couples a Bernhard Langer mistrovská hřiště poskytující maximální pohodlí a elegantní design.Hřiště zbudovaná podle nejvyšších standardů tvoří 419 fervejí a greenů, scénické rokle, množství zeleně i vodních překážek. Dokonalý test dovedností a možnost vyžití pro golfisty všech úrovní.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
FAIRWAYS AND BLUEWATER NEWCOAST BORACAY - golf ****
Filipíny » Boracay
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA