Zahara de los Atunes

Zahara de los Atunes -

INFORMACE O DESTINACI

Zahara je nádherná rybářská vesnička, která si svou tvář zachovala dodnes. Své jméno zdědila po své rybářské minulosti, kde se zde lovilo značné množství tuňáků.
Žije zde zhruba 2000 obyvatel, ale v letních měsících tento počet stoupá. Proto má Zahara jakoby dvě tváře. Můžete si zvolit, zda chcete vidět Zaharu klidnou či pulzující životem. Záleží na období, ve kterém sem přijedete.
Zahara leží na rozhraní mezi Tarifou a nedalekou obcí Barbate. Vůbec první dokument, který potvrzuje existenci vesnice, pochází z roku 1444. Název Zahara zahrnuje oblasti Atlanterra, Cabo de Plata, Playa de en Medio a Cabo de Gracia. V západní části se nachází vojenský prostor, tvz. Retín.
Jelikož je Zahara de los Atunes vyloženě rybářskou vesničkou, nikoho asi nepřekvapí, že patronkou je Virgen del Carmen, postava bdící nad všemi rybáři.
Asi nejkrásnější je západ slunce na jedné z pláží Zahary. Můžete si vybrat ze sedmi pláží, pokrytých čistým zlatavým pískem. Pláže jsou vodné k provozování vodních sportů, zejména windsurfingu a potápění.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA