Nassfeld

Nassfeld -

INFORMACE O DESTINACI

Nadmořská výška 686 m – 2.278 nad mořem

Největší lyžařské vysokohorské středisko Korutan se nachází nedaleko rakousko-italských hranic. Přestože nenabízí třítisícové vrcholy alpských velikánů, je jeho poloha natolik specifická, že si určitě získá přízeň lyžařů bez ohledu na jejich zkušenosti nebo věk. K pozoruhodnostem, i když si to málokdo z návštěvníků uvědomuje, patří také charakteristika počasí, které je zčásti typicky "alpské", a tedy poměrně bohaté na sněhovou nadílku, ale také dostatečně italské, aby nechyběla azurová obloha a dostatek sluníčka (196 slunečných dní v roce).
V současné době patří mezi nejmodernější v celém Rakousku především díky nejdelší kabinové lanovce v Alpách – Millenium Express. Ta vás rychle a bezpečně přenese za 17 minut celých 7,6 km od parkoviště rovnou do Skiareny. „Sonnenalpe Nassfeld“, nebo-li Skiarena si vás okamžitě získá nejen komfortem lyžování, a to nejen na lyžích, ale pochopitelně i na snowboardu, desítkami běžkařských tratí nebo možností neobvyklé procházky na sněžnicích.

Vleky a sjezdovky
K dispozici vám bude 29 moderních vleků a lanovek a 9 uzavřených kabinkových lanovek, s přepravní kapacitou 39.000 osob za hodinu! Žádné čekání u výtahů, zde si lyžování můžete opravdu užít.

Stejně tak vás okouzlí přes 110 km upravovaných sjezdovek všech druhů obtížnosti v nadmořské výšce od 600 - 2.000 metrů (lehké 30 km, střední 60 km, náročné 20 km). Nejdelší sjezdová trať se jmenuje Carnia, má délku 7,6 kilometru a její třetina je v noci osvětlena. To jí zaručuje pozici jedné z nejdelších uměle osvětlených sjezdovek v Evropě!
Právě své poloze vděčí Skiarena Nassfeld za téměř stoprocentní záruku sněhu od prosince až do dubna. Není to jen zásluhou přírody, ale svoji roli zde hraje také důmyslný systém zasněžování, který využívá možnosti čerpání vody z vysoko položených horských jezer.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA ****
Rakousko » Rakouské Alpy - lyže » Nassfeld
Lyžování
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA