ZÁJEZDY PRO SENIORY » Madeira 55+

Madeira 55+

Madeira 55+ -

INFORMACE O DESTINACI

Po úspěšné loňské sezóně Vám opět nabízíme osvědčené seniorské pobyty na ostrově orchidejí - na Madeiře. Madeira je skvělé místo pro seniorské pobyty, neboť nabízí celoročně téměř stejnou teplotu kolem 22°C, tedy příjemné jarní počasí a má zvláštní mikroklima, které je velmi příznivé pro srdeční činnost a dýchání. Ne náhodou si tento krásný kout naší země vybrala rakouská císařovna Sissi pro svou léčbu tuberkulózy. Pobyt zde si tedy můžete vychutnat skutečně celoročně. Ostrov je celoročně velmi zelený a cizokrajné exotické květiny tu rostou jako plevel. Pro Vaše pohodlí a relaxaci jsme pro Vás vybrali krásné hotely, které poskytují skvělé služby a servis a všichni klienti byli vždy maximálně spokojeni. Váš pobyt doporučujeme obohatit o zakoupení fakultativních výletů, které pořádáme v doprovodu našich česky hovořících velmi zkušených delegátek. Věříme, že si pobyt na Madeiře s námi užijete a zamilujeme si ji tak jako my a budete se sem chtít vracet....

PŘEHLED VÝLETŮ
Pro seniorské pobyty jsme pro Vás připravili řadu atraktivních výletů.

Výlety si můžete zakoupit jednotlivě nebo můžete využít výhodného balíčku, zahrnující 2 nejatraktivnější výlety za výhodnou cenu.

VÝHODNÝ BALÍČEK : 2.390,- Kč / 85,-Eur & 2 celodenní výlety (bez oběda)
VÝHODNÝ BALÍČEK : 3.190,- Kč / 110,-Eur & 2 celodenní výlety (s obědem)

Přehled jednotlivých výletů včetně jednotlivých cen při objednání samostatně najdete zde:

ZÁPADNÍ OKRUH MADEIROU Cena 1.290,- Kč / € 48,-
Během tohoto celodenního výletu navštívíme nejzajímavější místa západní části ostrova. Na jihu začneme městečkem Câmara de Lobos. Přesuneme se na jeden z nejvyšších evropských útesů Cabo Girão (580m) a dále do městečka Ribeira Brava. Kolem Pousady dos Vinháticos vystoupáme do horského sedla Encumeada (1008m). Z této krásné vyhlídky se vydáme severním směrem přes oblast třetihorního vavřínového lesa do městečka Sao Vicente, kde poobědváme. Pojedeme dál podél staré útesovité silnice směrem do města Porto Moniz, kde bude možnost vykoupat se v lávových jezírkách. Na cestě zpět do Funchalu zastavíme ještě na vyhlídce u vodopádu Véu da Noiva.
Oběd + 390,- Kč / € 14,-

VÝCHODNÍ OKRUH MADEIROU Cena 1.290,- Kč / € 48,-
První zastávka bude na krásné vyhlídce Terreiro da Luta (s cizojazyčným průvodcem Camacha), odkud vyjedeme na třetí nejvyšší vrchol Madeiry Pico do Arieiro (1818 m). Sjedeme do Ribeiro Frio (přírodní park se sádkou pstruhů) a projdeme se na vyhlídku Balcões. Hlavní zastávka a oběd bude v Santaně (typické trojúhelníkové domečky), odkud pokračujeme na jihovýchod. Čeká nás Portela (vyhlídka 670m) a nejvýchodnější cíp ostrova, P. de São Lourenço. Nakonec navštívíme přímořské městečko Machico.
Oběd + 390,- Kč / € 14,-

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
DOM PEDRO GARAJAU 55+ ***
Madeira 55+
Zájezd pro seniory
.
ROCA MAR 55+ ****
Madeira 55+
Zájezd pro seniory
.
ROYAL ORCHID 55+ ****
Madeira 55+
Zájezd pro seniory
.
DOM PEDRO MADEIRA 55+ ****
Madeira 55+
Zájezd pro seniory
.
WINDSOR 55+ ****
Madeira 55+
Zájezd pro seniory
.
BAIA AZUL 55+ ****
Madeira 55+
Zájezd pro seniory
.
CAIS DA OLIVEIRA 55+ ****
Madeira 55+
Zájezd pro seniory
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA